Günlük İş Burç Yorumları 25 Haziran 2021

İçerikler

25 Haziran Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 25 Haziran Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
25 Haziran 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Koç, gerçek bugün gün ışığına çıkıyor. İllüzyon gezegeni Neptün, gizli onikinci evinizde retroya geçiyor ve kariyer sektörünüzde Oğlak burcundaki dönüştürücü Plüton retrosunun açılarını oluşturacak. Bu süre zarfında Neptün’ün bize verdiği gül renkli gözlükler çıkabiliyor. Bu, işinizle ilgili sevmediğiniz şeyleri halının altına süpürdüyseniz, değiştirebilmeniz için şimdi güçlendirileceği anlamına gelir.


Boğa Burcu
25 Haziran 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Sevgili Boğa, netliğin bugün gelirinize ve öz değerinize geri döndüğünü hissedebilirsiniz. Sadece düşünceye hükmeden Merkür, ikinci öz-değer evinize İkizler’e yönelmekle kalmaz, aynı zamanda Balık’taki Neptün’ü çevreleyen pus bugün gerilemeye başlarken dağılıyor. Neptün, gelecekteki umutlarınızı, dileklerinizi ve ilişki kurduğunuz insanları etkiliyor. Belki de gelecek vizyonunuzun değiştiğini fark edebilirsiniz ve şimdi işinizi destekleyen insanlarla kendinizi kuşatmanın zamanıdır.


İkizler Burcu
25 Haziran 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

İkizler, evren, kariyeriniz ve yaşam yolunuz söz konusu olduğunda, yüzeye dersler ve yeni bilgiler getiriyor. Belki de daha bağımsız olmak ve sizin için gerçekten anlamlı olanı yapmak istiyorsunuz? Sis gezegeni Neptün, profesyonel konularla ilgili onuncu evinizde geri hareketine başlıyor. Bu kafa karıştırıcı gezegen geriye doğru hareket ettiğinde, etkileri de öyle. Tipik olarak illüzyon getiren Neptün retrosu şimdi sizi bazı gerçekleri görmeye zorluyor. Bu süre boyunca yansıtın. İş gerçekliğiniz gerçekten istediğiniz bir gerçek mi?


Yengeç Burcu
25 Haziran 2021 Cuma Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç, gerçeklik şu anda senin için ortaya çıkıyor. Balık burcundaki Neptün, inançlar ve yüksek öğrenimle ilgili dokuzuncu evinizde geri gidiyor. Bu, işiniz üzerinde bir etkiye sahiptir, çünkü mesleki becerilerinizde iyileştirme için bazı alanlar fark edebilirsiniz. Belki bu, bir eğitim kursu almayı veya bir web semineri ile becerilerinizi pekiştirmeyi içerir. Bilginize yatırım yapmak önemlidir ve bu yalnızca kariyerinizi iyileştirebilir. Sizin için en iyi seçeneğin ne olacağını araştırmak için Neptün gerileme dönemini ele alın.


Aslan Burcu
25 Haziran 2021 Cuma Aslan Burcu Yorumları

Leo, bugün işinizde olumlu bir artış yaşayabilirsiniz. Bu aynı zamanda iş rutininizi en iyi şekilde yeniden yapılandırmanız için size enerji veren açıklayıcı bir gün. Oğlak ayı, altıncı iş evinizde geri giden Plüton’u aktive ediyor. Balık burcundaki Neptün sisi, başkalarının kaynaklarıyla ilgili sekizinci evinizde dağılıyor ve size iş bütçenizi nasıl yönetmeniz gerektiği konusunda netlik kazandırıyor. Evi temizlemeye ve varsa çalışma alanınızı düzenlemeye başlamak için bugünün enerjisini alın.


Başak Burcu
25 Haziran 2021 Cuma Başak Burcu Yorumları

Bütünsel bir çalışma ilişkisi gerçeğiyle yüzleşmenin zamanı geldi, Başak. Aldatma gezegeni Neptün Balık burcunda ve iş ortaklıklarıyla ilgili yedinci evinizde geri hareketine başlıyor. Neptün geri hareketine geçtiğinde, daha önce karşılaşmadığınız gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Gezegensel yöneticiniz, İkizler’deki iletişimsel Merkür, kariyerle ilgili onuncu evinizde ve Neptün’e sert açılar oluşturuyor. Şu anda bağlarınızı koparmanız veya gerçeğinizi söylemeniz istendiğini hissedebilirsiniz. Profesyonel olmayı unutmayın, aynı zamanda sizi ileriye taşıyan şeylere sadık kalın!


Terazi Burcu
25 Haziran 2021 Cuma Terazi Burcu Yorumları

Sevgili Terazi, günlük iş rutininizin değiştirmeniz gereken yönleri var. İllüzyona hükmeden Neptün, çalışma ve rutinle ilgili altıncı evinizde ve retro hareketine geçiyor. Bu kafa karıştırıcı gök cismi geriye doğru hareket ettiğinde, etkileri de aynı şekilde hareket eder. Artık ağaçlar için ormanı görebilirsiniz ve iyileştirilmesi gereken alanlarınız için belirgin hale gelir. Öz bakım, koruma ve alevlerinizi gerçekten körükleyen iş görevlerini üstlenme zamanı.


Akrep Burcu
25 Haziran 2021 Cuma Akrep Burcu Yorumları

Akrep, bugün iş yerinde yaratıcı gerçekleşmeler meydana gelebilir. Geçmişte kendinizi nerede tuttunuz veya yenilikçi stratejilerinizi paylaşmadınız? Balık burcundaki Sisli Neptün retroya dönüyor ve bunu kendini ifade etme ve projelerden oluşan beşinci evinizde açığa çıkarıyor. Bu tür bir geçiş, hakikat serumudur ve size doğru gelene yönelik eylemi teşvik edebilir. Bir göz atın ve ayarlamaların nerede yapılabileceğini belirleyin. Bu sadece uzun vadede işinizi geliştirecektir!


Yay Burcu
25 Haziran 2021 Cuma Yay Burcu Yorumları

Yay, hayatınızın bu alanı hakkında bütçeleme ve gerçekçi olma zamanı! Evren, fazla harcama yapmış olabileceğiniz noktaları veya iş yatırımlarınızda yapabileceğiniz değişiklikleri gün ışığına çıkarıyor. Para işin önemli bir parçasıdır. Neptün, gerçekçi bir zihniyet getirmek için önemli bir geçiş olan duygusal merkezinizde geri hareket ediyor. Archer, her zaman sınırları zorlamak istersiniz, ancak Neptün ve Pluto arasındaki açı, paranız ve kazandığınız gelir evinizde geriliyor. Bu yaşam alanı hakkında hangi dersleri öğrenebilirsiniz? Bunları şimdi entegre edin.


Oğlak Burcu
25 Haziran 2021 Cuma Oğlak Burcu Yorumları

Dağ keçisi, yeni anlaşmalar, sözleşmeler imzalamak ve önemli sohbetler için mükemmel bir gün. Altıncı iş evinizde Merkür geri giden sisin kalktığını, Balık burcundaki Neptün’ün kafa karıştırıcı iletişim sektörünüzde geri gittiğini hissedebilirsiniz. Balık retrosunda Neptün zihinsel netlik yaratıyor ve aynı zamanda size sağlıklı kararlar verme yeteneği veriyor. İlerlemek ve ertelenenleri tartışmak için bu fırsat penceresini kullanın.


Kova Burcu
25 Haziran 2021 Cuma Kova Burcu Yorumları

Kozmos şu anda paranızı güçlendiriyor, Kova. Çözülme gezegeni Neptün, kazanılan gelir ve öz değere sahip ikinci evinizde gelişiyor ve geri gidiyor. Bu gezegensel değişim, bütçe sorunlarını çözebilir, gelir akışları için yollar yaratabilir ve zihinsel netlik sağlayabilir. İşiniz için ücretlendirme şeklinizi nasıl değiştirebileceğinizi veya varsa şirketiniz için bütçeyi nasıl yönetebileceğinizi şu anda fark edebilirsiniz.


Balık Burcu
25 Haziran 2021 Cuma Balık Burcu Yorumları

Balık, bugün rahat bir nefes alabilirsin! Evren, işinizde gecikmelere neden olan sis ve karışıklığı temizliyor. Günlük işlerinizi tamamlamanın zor olduğunu hissetmiş olabilirsiniz. Gezegensel yöneticiniz Neptün geriye doğru hareket ederken, hayal kırıklığı şimdi azalmaya başlayacak. Neptün, yanılsama ve kafa karışıklığına hükmeder ve geri gittiğinde puslu etkilerini tersine çevirebilir. Artık net bir şekilde görebilirsin ve bu senin için verimli bir zaman olabilir, Balık.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.