Günlük İş Burç Yorumları 24 Haziran 2021

24 Haziran Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 24 Haziran Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
24 Haziran 2021 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Koç, kariyerin büyük ölçüde harekete geçecek. Belki yeni bir pozisyona başlıyorsunuz veya yeni bir pozisyon aramanız istenebilir. Oğlak burcundaki dolunay, kariyer ve profesyonel yaşamla ilgili onuncu evinizde. Bu aynı zamanda Jüpiter ile Balık retrosunda pozitif bir bağlantı kuruyor. Ay profesyonel sürüşünüzü harekete geçirirken Jüpiter size bir destek veriyor. Bugün git, Ram.


Boğa Burcu
24 Haziran 2021 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Sevgili Boğa, bilginizi genişletmek bugün sizin için olumlu bir şey olabilir. Oğlak burcu, dokuzuncu inanç ve yüksek öğrenim evinizdedir ve Balık burcundaki filozof Jüpiter ile destekleyici bir açı oluşturur. Tecrübeniz var ve şimdi onu paylaşmaya çağrıldığınızı hissedebilirsiniz. Bir kurs oluşturabilir, hatta işinizde daha fazla usta olmak için kendiniz bir kursa katılabilirsiniz.


İkizler Burcu
24 Haziran 2021 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

İkizler, iş bütçenizle ilgili konular bugün değişebilir. Belki de Oğlak burcundaki yeni ay yeni bilgiler ortaya çıkarıyor. Belki bir yatırımcı değişir veya sizin fark ettiğiniz kadar bütçeniz olmayabilir. Şu anda en iyisi gibi görünmese de, nihayetinde işiniz için daha iyi. Oğlak dolunayı sekizinci yatırımcı evinizde ve Balık retrosunda Jüpiter ile pozitif bir bağlantı kuruyor. İyi haber şu ki, para sektörünüzde Venüs Yengeç’ten destek alıyorsunuz.


Yengeç Burcu
24 Haziran 2021 Perşembe Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç burcu, bu sizin ve iş ilişkileriniz için güçlü bir gün. Dolunaylar sizi diğer burçlardan daha çok etkiler çünkü bu sizin gezegeninizin yöneticisidir. Mesleki ilerlemenize yardımcı olacak yeni bir iş ilişkisi hayatınızda ortaya çıkabilir. Oğlak burcundaki dolunay, işbirliği sektörünüzü aydınlatıyor ve dokuzuncu bilgelik evinizde genişleyen Jüpiter ile olumlu bir yön oluşturuyor. Bu, sektörünüzde daha fazla varlığa sahip olabileceğiniz bir zamandır. İşinizde sunduğunuz şeylerden güç alın.


Aslan Burcu
24 Haziran 2021 Perşembe Aslan Burcu Yorumları

Aslan, günlük iş programınızda bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz. Oğlak dolunayı, çok ihtiyaç duyulan değişimi harekete geçirebilecek altıncı iş evinizde. Bağlanması gereken eski yarım kalmış işler nerede veya çalışma programınızı yürütme şeklinizde ne gibi değişiklikler yapmanız gerekiyor? Bir proje üzerinde özenle çalışıyor ve öğütüyorsanız, bu dolunay emeğinizin meyvelerini gösterebilir. Çok çalıştın Leo, şimdi hak ettiğin büyümeyi yaşayabilirsin.


Başak Burcu
24 Haziran 2021 Perşembe Başak Burcu Yorumları

Başak, bugün bazı aksilikler yaşayabilirsin ama stres yapmanın sırası değil. Oğlak dolunayı, yaratıcı bir projede düşüncelerinizi kısıtladığınız veya başkaları yüzünden kendinizi geri tuttuğunuz yerleri aydınlatabilir. Dolunay bu burçta rahat değil ve paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci evinizde Koç burcundaki yaralı savaşçı Chiron ile bir kare oluşturuyor. Belki de yatırımcılar veya çabanızı finanse eden kişilerle çalışmak zor? Konuşmada kişisel gücünüzü sahiplenin.


Terazi Burcu
24 Haziran 2021 Perşembe Terazi Burcu Yorumları

Sevgili Terazi, kariyeriniz büyük bir şekilde değişiyor. Ama önce, yeni bilgiler ortaya çıkacak. Oğlak burcundaki dolunay, duygusal sektörünüzü ve kariyer alanınızı aydınlatıyor. Belki de bir iş sözleşmesi değişmeli ve değişmeli çünkü artık yeni öncelikleriniz var. Bunun nedeni, yedinci iş ortaklıkları evinizde Koç burcundaki Chiron ile bir bağlantı oluşturan dolunaydan gelen aktivasyondur. Kendiniz ve kişisel hedefleriniz için doğru olanı seçme zamanı.


Akrep Burcu
24 Haziran 2021 Perşembe Akrep Burcu Yorumları

Akrep, iletişim bugün çok önemlidir ve hafif hareket etmezseniz işinizde işler tıkanabilir. Oğlak dolunayı, iletişimle ilgili üçüncü evinizde zaaf içinde ve iş sektörünüzde Chiron Koç’ta gergin bir görünüm oluşturuyor. Birlikte, bu, meslektaşlarınızla zor konuşmaları gündeme getirebilir. Belki liderliğinize değer verilmiyor ya da bir süredir göz ardı ediliyorsunuz. Şimdi sizin için doğru kararı verme zamanı, ancak bunu nasıl ifade ettiğiniz konusunda profesyonel kalın.


Yay Burcu
24 Haziran 2021 Perşembe Yay Burcu Yorumları

Archer, bugün odak noktasının paranız ve kazandığınız gelir üzerinde olmasını bekleyin. Oğlak burcundaki dolunay ikinci evinizde ve işlerin nerelerde değiştiğini vurguluyor. Belki de fazla harcama yaptınız veya çalışma bütçenizdeki ayrıntıları gözden kaçırdınız? Bu, geri çekilme ve bir göz atma zamanıdır. Oğlak enerjisi tamamen yapı ile ilgilidir ve dolunay sizi bunu bütünleştirmeye bir göz atmaya teşvik ediyor. Belki de yardım için birini işe almak anahtardır?


Oğlak Burcu
24 Haziran 2021 Perşembe Oğlak Burcu Yorumları

Bu senin için güçlü bir gün, Oğlak. Dolunay benliğinizle ilgili ilk evinizde ve aynı zamanda iş işbirliklerinizi de etkiliyor. Belki de bu süre zarfında sizin için uygun biriyle ortak olmak için yeni bir fırsat gelişebilir. Ayırt etme yeteneğinizi kullanın ve liderlik enerjinizi tamamlayabilecek insanları arayın. Ay, üçüncü iletişim evinizde geri giden Balık burcundaki faydalı Jüpiter’den destek alıyor. Karar verirken zihinsel netlik için ihtiyacınız olan destek budur.


Kova Burcu
24 Haziran 2021 Perşembe Kova Burcu Yorumları

Kova, günlük iş yaşamınızda bir yapıya sahip olmak önemlidir. Oğlak burcundaki dolunay, bilinçaltınızda ve iş sektörünüzde bu farkındalığı etkiliyor. Sınırlar, organizasyon ve strateji konusunda nerede gevşek kaldınız? Bu, işleri düzene sokmak ve yapılması gereken idari işleri yapmak için bir uyandırma çağrısı olabilir. İhtiyaçlarınızı sizin için çalışanlara sabırla iletmeye dikkat edin. Dolunay, üçüncü iletişim evinizde Koç’ta yaralı Chiron ile zorlu bir T-kare oluşturuyor.


Balık Burcu
24 Haziran 2021 Perşembe Balık Burcu Yorumları

Sevgili Balıklar, ağınızla ilgili zorluklar veya gelecekteki hedeflerinize doğru ilerlemede durgunluk hissi, bugün kendinizi yorgun hissetmenize neden olabilir. Oğlak burcundaki dolunay, profesyonel ağınızı, gelecek hayallerinizi ve yaratıcı projelerinizi etkiliyor. Belki de peşinden koşmak isteyip de kendinizi alıkoyduğunuz bir tutku fikri vardır? Bu, korku nedeniyle değerinizi veya fikirlerinizi ifade etmemekle olabilir. Bu en rahat duygu olmasa da, bu dolunay değişiyor ve sizi bunu değiştirmek için harekete geçmeniz için motive ediyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.