Günlük İş Burç Yorumları 23 Haziran 2021

23 Haziran Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 23 Haziran Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Sevgili Koç, bugün profesyonel yaşamınızda bir uyum ve keyif duygusu hissedebilirsiniz. Belki de son zamanlarda yaşam yolunuzda büyük değişiklikler yaşadınız ve şimdi bu yeni işe alışıyorsunuz. Yengeç burcundaki Faydalı Venüs, duygusal dördüncü evinizde ve kariyerinizin onuncu evinde Oğlak burcundaki geri giden Plüton ile karşıtlık oluşturuyor. Venüs ile hayatınızın bu alanını olumlu bir şekilde aktive ediyor ve duygusal bir rahatlık hissi getiriyor.


Boğa Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Boğa, başkalarıyla bağlantı kurmak ve iletişim kurmak bugün iş yerinde kolaydır. Duygusal olarak zeki Yengeç güneşi üçüncü iletişim evinizde, bağlantı sektörünüzde geri giden Balık burcundaki şanslı Jüpiter ile pozitif bir üçgen oluşturuyor. Bu, meslektaşlarınızla veya sektörünüzde tanıdığınız insanlarla iyi bir uyum zamanı olabilir. Yapabiliyorsanız, bugün sosyal olun ve bu size profesyonel olarak doğrudan fayda sağlayabilir. Her şey kimi tanıdığınla ilgili!


İkizler Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Sevgili İkizler, şu anda para sizin için olumlu. Sonunda işiniz için arzu ettiğiniz pozisyonu ve kazanılan geliri alıyor olabilirsiniz. Yengeç güneşi ikinci para evinizi harekete geçiriyor ve kariyer sektörünüzde Balık burcundaki geniş Jüpiter ile destekleyici bir üçgen oluşturuyor. Jüpiter geri gidiyor olabilir, ancak bu, değişiklikleri dış gerçeklikte ifade edilebilmeleri için içe doğru getirir. Şu anda bir lider olarak profesyonel büyüme ve güçlenmiş hissetmeyi deneyimleyebilirsiniz.


Yengeç Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç, bu sizin için şanslı bir gün, belki de yılın en şanslılarından biri! Güneş burcunuzda ve geri giden Balık burcundaki geniş Jüpiter ile faydalı bir bağlantı ile benliğinizin ilk evinizi aktive ediyor. Jüpiter itibarını koruyor ve geri harekette olmasına rağmen, içsel değişim yoluyla yine de şans ve pozitif büyüme getirecek. Bugün, doğal liderlik yeteneğinizde sağlam durmanızı sağlayacak ve sektörünüzde daha bilgili hissedeceksiniz. İnsanlar sana bir guru gözüyle bakıyor Crab.


Aslan Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Aslan Burcu Yorumları

Bugün büyümeyi hak ediyorsun Aslan. Sizin için sarsıcı olabilecek büyük kariyer değişimlerinden geçiyordunuz. Şimdi emeğinizin meyvelerini alma zamanı. Yengeç burcundaki güneş gizli sektörünüzde ve paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci evinizde geri giden Balık burcundaki Jüpiter ile faydalı bir bağlantı kuruyor. Belki de finansal desteğe ihtiyaç duyan bir proje üzerinde çalışıyorsunuz? Bu, bu yardımı sağlayan aktivasyon olabilir.


Başak Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Başak Burcu Yorumları

Sevgili Başak, kariyer sektörünüz şu anda sizin için güçlü bir odak noktası. Sadece bu değil, aynı zamanda geleceğe ve yaşam yolunuz için ne arzu ettiğinize de odaklanabilirsiniz. Belki de şu anda bağlantılar yoluyla ayrılmaz biriyle tanışıyorsunuz? Yengeç burcundaki güneş ağ oluşturma sektörünüzde ve iş ortaklığı sektörünüzde geri giden Balık burcundaki Jüpiter ile destekleyici bir bağlantı kuruyor. Evrenin olasılıklarına açık olun! Başkalarının desteğini kabul etmek sorun değil.


Terazi Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Terazi Burcu Yorumları

Terazi, bu kariyer hayatında ihtiyaç duyduğun pozitif enerji patlaması! Yaratıcı bir şekilde motive olmuş hissedebilirsiniz ve fikirler bir anda ortaya çıkmış gibi görünür. Yengeç güneşi, yakın zamanda pozitif Venüs’e katıldığı ve iş sektörünüzde Jüpiter ile güçlü bir açı oluşturduğu kariyerinizin onuncu evinde. Bu, kariyerinizde sizin için destekleyici bir an. Belki ihtiyacınız olan yardımı alacaksınız veya profesyonel profilinizi güçlendireceksiniz. Ayrıca iş görevlerinizde şansınız olabilir ve kolaylıkla ilerleme kaydedebilirsiniz.


Akrep Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Akrep Burcu Yorumları

Yaratıcı projelerinizde Akrep için güçlü bir zaman. Yeni bir şey başlatıyorsanız, bilginizi dünyayla veya bir projeyle paylaşıyorsanız, bu sizin için olumlu bir hamle olabilir. Yengeç güneşi daha geniş mesajların bulunduğu dokuzuncu evinizde ve yaratıcı beşinci evinizde geri giden Balık burcundaki geniş Jüpiter ile olumlu bir açı oluşturuyor. Ayrıca kariyerinizde Leo’da yaratıcı ve etkileyici Mars ile bir yaratıcılık patlaması yaşıyorsunuz. Bunu, işinizde seviye atlamak için bir zaman olarak kullanın.


Yay Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Yay Burcu Yorumları

Sevgili Yay, bugün kendinizi güçlenmiş ve canlanmış hissedebilirsiniz. Yay burcu, iletişimle ilgili yedinci evinizdeki İkizler’deki Merkür ile karşıtlık oluşturan Güney Düğüm ile benliğinizin ve kimliğinizin ilk evindedir. Bir iş ortaklığı veya iş ilişkisi içinde ihtiyaçlarınızı iletmeniz istendiğini hissedebilirsiniz. Bu sizi gerçeğinizi yeniden değerlendirmeye ve ifade etmeye teşvik edebilir! İyi haber şu ki, şu anda başkaları tarafından desteklenebilirsiniz ve ihtiyacınız olanı alacaksınız.


Oğlak Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Yorumları

Sevgili Oğlak, kozmos bugün size düşünmeniz için çok şey veriyor. Belki de mumu iki taraftan da yakıyorsunuz ve bir molaya ihtiyacınız var? Bunun nedeni, şu anda on ikinci evinizde gizlenmiş olan Yay burcudur ve iş sektörünüzde İkizler’de Merkür ile bir karşıtlık oluşturuyor. Bu sizi gerçeğinizi söylemeye ve yaptığınız işin miktarına sınırlar koymaya teşvik edebilir. Bu, şu anda yapmanız gereken sağlıklı ve gereklidir.


Kova Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Kova Burcu Yorumları

Kova, mali açıdan sizin için olumlu bir zaman! Yaratıcı bir çaba veya başlangıç aşamasında olduğunuz fikir şimdi kazançlı olabilir. Bunun nedeni, altıncı iş evinizdeki Yengeç güneşinin, para sektörünüzde geri giden Balık burcundaki geniş Jüpiter ile pozitif bir bağlantı kurmasıdır. Bu, tüm çabalarınızdan güzel bir gelir akışı yaratabilir. Daha sonra yaratıcı bir şekilde ne yapmanız gerektiğine dair sezginize güvenin.


Balık Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Balık Burcu Yorumları

Sevgili Balıklar, genişleyen Jüpiter Balık retrosunda, sizi işinizi olumlu yönde etkileyebilecek kişisel gelişime doğru itiyor. Belki de zevk aldığınız bir pozisyonda değilsiniz veya ateşinizi körüklemeyen bir iş yapıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz geri giderken, bu sizi neyin tatmin ettiğini ve yaşam yolunuz için en iyi fikir olduğunu düşünmenin zamanıdır. Gerçekten sen nesin? Hayatınızda bir gün bile çalışmamak için işinizden zevk almanız önemlidir!


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.