Günlük İş Burç Yorumları 22 Haziran 2021

22 Haziran Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Salı günü için 22 Haziran Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
22 Haziran 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Bugün sis ve kargaşa dağılmaya başlayacak Koç. İletişimi yöneten gezegen Merkür, nihayet bugün doğrudan istasyonlar. Bu, hayatınızın iletişimi yöneten alanıdır – özellikle çevrimiçi ve kişisel olarak. Retrograd pus sırasında bu konuda biraz zorlanabilirsiniz, ancak şimdi bu enerji yumuşadıkça, bu zorluklar netleşmeye başlayacak. Yapılacak en iyi şey, sizin için neyin zor olduğunu ve gelecekte bunlardan nasıl kaçınabileceğinizi düşünmektir.


Boğa Burcu
22 Haziran 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Sevgili Boğa, profesyonel hayatında ilerleme zamanı. İletişimi yöneten gezegen Merkür, İkizler burcunda doğrudan dönüyor. Bu, kariyer evinizde geri giden Satürn ile destekleyici bir bağlantı kuran ikinci kazanılan gelir ve para evinizdedir. Artık müzakereler, gecikmiş ödemeler veya stresli olan mali konularla ilgili haberleri duymaya başlayabilirsiniz. Merkür doğrudan döndüğünde, etkilerinin yoğunluğu dağılmaya başlar.


İkizler Burcu
22 Haziran 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

İkizler, bu sizin için olumlu bir değişim! Yönetici gezegeniniz Merkür, İkizler’de nihayet benliğiniz ve kimliğinizle ilgili ilk evinizde doğrudan dönüyor. Bu, yaşadığınız kafa karışıklığını sona erdiriyor. Gerileme döneminde sizin için yanlış anlamalar, yanlış iletişim ve yanlışlıklar meydana gelebilirdi. Artık biraz rahatlama hissedebilir ve tekrar işinize odaklanabilirsiniz. Dikkatli olmak hala önemlidir çünkü Merkür, kariyerinizin onuncu evinde Balık burcundaki sisli Neptün ile sert bir açı oluşturmaya devam edecek. İyi haber şu ki, en yoğun kısımdan çıktık!


Yengeç Burcu
22 Haziran 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç, motivasyonun tüm gücüyle geri geliyor. Bu, iletişimle ilgili bir düşünme, revizyon ve zorluklar dönemiydi. Artık iletişim gezegeni Merkür, İkizler burcuna doğru yönelirken bu rahatlığı hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu, bizi yüzeyin altında ne olduğuna bakmaya zorlayan gizli on ikinci evinizde oldu. Bu durumda, işiniz söz konusu olduğunda, belki de sınır koymamış ve doğruyu söylememişsinizdir. Artık hayatınızın bu alanında daha güçlü hissedebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda destek isteyin!


Aslan Burcu
22 Haziran 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

Gecikme dönemin bugün sona eriyor, sevgili Leo. İletişim gezegeni, İkizler’deki Merkür, doğrudan dönüyor ve on birinci evinizdeki gelecek umutlarınız, hayalleriniz ve dileklerinize ara veriyor. Ayrıca geçmiş iş bağlantılarınızla yeniden bağlantı kurabilir, geçmişteki bir tanıdık veya meslektaşınızdan fırsatlar alabilirdiniz. Bu, sizi çalışmanızı istediğiniz yeri gözden geçirmeye itmiş olabilir. Artık tutulan veya devam eden şey artık sizin için istediğiniz yöne doğru ilerlemeye başlayabilir.


Başak Burcu
22 Haziran 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

Başak, kariyerin artık biraz ivme kazanabilir. Gezegen yöneticiniz Merkür, diğer ikizler evindeydi ve bugün doğrudan dönüyor. Merkür gerilemesi kariyerinizin onuncu evinizdeydi ve şimdi bu gezegensel enerji ilerlemeye başladığında, siz de yaşamın bu alanında yapabilirsiniz. Önemli iş görüşmelerinde, sözleşmelerde veya anlaşmalarda gecikmeler yaşadıysanız, artık siste bir mola vermeye başlayabilirsiniz. Geçmişteki meslektaşlarla uğraşmak veya eski projeleri gözden geçirmek, şimdi kaldırmaya başlayabilecek ağır bir görev olabilirdi.


Terazi Burcu
22 Haziran 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

Sevgili Terazi, iletişim senin için zorlandı – özellikle iş yerinde. Geçmişteki sorunlar veya durumlar, bugün İkizler burcunda doğrudan dönüş yapan iletişim gezegeni Merkür tarafından tarandı. Bu, bunları çözmeniz ve günlük iş hayatınızı iyileştirmeniz içindi. Merkür, altıncı iş evinizde Balık’ta puslu Neptün ile zor bir açı oluşturuyor, bu yüzden bu başka bir katman ekledi. Bugünden itibaren işinizde gelişmeler görmeye başlayacaksınız.


Akrep Burcu
22 Haziran 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Kişisel gücün sesinde yatıyor, Scorpion. Sözleşmelere hükmeden gezegen olan Merkür, paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci evinizde doğrudan dönüyor. Belki de müzakerelerde bulundunuz ve kafa karışıklığı nedeniyle çok fazla ileri geri oldu. Gecikmeler ve yanlış iletişimler artık düzelmeye başlayabilir. Önemli iş konularında ileriye doğru bir hareket yaşayacaksınız. Stresi bırakın ve olayların ortaya çıkmasına izin verin. Evrenin işi yapmasına izin verin. Bazen teslim olmak en iyi tepkidir.


Yay Burcu
22 Haziran 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

Yay, bugün konuşmalarda bir artış ve yeni sözleşmeler bekliyoruz. Yeni bir anlaşma veya iş ortaklıkları açısından inceleme sürecinde bulunmuş olabilirsiniz. Bu, yeni anlaşmalar yapmak için en iyi zaman değildi; işler ertelenebilirdi. Önemli belgeler üzerinde hüküm süren gezegen Merkür, bugün yedinci işbirliği evinizdeki İkizler burcunda doğrudan dönüyor. Şimdi, iş görüşmelerinizde ileriye doğru bir ilerleme hareketi bekleyebilirsiniz.


Oğlak Burcu
22 Haziran 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

Sevgili Oğlak, Merkür retrosu sisi kalkmaya başladığında bugün iş gecikmelerinin ve zorlukların ortadan kalkmasını bekleyin. Düşünce ve iletişimi yöneten gezegen, Merkür, altıncı çalışma evinizde İkizler’de doğrudan dönüyor. Bu, işinizi nasıl yapacağınızı, yönettiğiniz insanları ve günlük görevlerinizi yöneten yaşam alanıdır. Merkür retrosu hayatınızın bu alanına biraz karışıklık getirdi ve şimdi doğrudan hareket ederken, tekrar zihinsel berraklığı hissedebilirsiniz.


Kova Burcu
22 Haziran 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

Kova, yaratıcı bir proje sinir bozucu gecikmelerle zamanınızın çoğunu alıyor olabilirdi. Şimdi, kozmos, fikirlerinizde ilerleme kaydetmeniz için açık bir portal açıyor! İletişim gezegeni Merkür, İkizler’de kendini ifade etme ve yaratıcılıkla ilgili beşinci evinizde doğrudan dönüyor. Kazanılan gelirin ikinci evinde Merkür, Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapıyor, bu nedenle aşırı harcama eğilimi de ortaya çıkabilir. Farkında olun ve organize olun – artık kıyı enerjik olarak temiz.


Balık Burcu
22 Haziran 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

Fish, sonunda kariyerinle ilgili önemli kararlar almak için bir baskı hissedebilirsin. Yay burcu, kariyerle ilgili onuncu evinizde, güney ay düğümünü aktive ediyor ve İkizler’de Merkür’ün karşısında. Gezegeni yöneten iletişim olan Merkür, aynı zamanda dördüncü ev evinize doğru dönüyor ve bu da ilerlemenize yardımcı oluyor. Evle ilgili konulara uyum sağlamak için işinizin belirli yönlerini değiştirmeniz gerekebilir. Bu gerileme dönemi, sizi başka bir çalışma yönüne doğru da etkilemiş olabilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.