Günlük İş Burç Yorumları 20 Haziran 2021

20 Haziran Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 20 Haziran Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Bugün duygusal dünyanızda güneş Yengeç burcuna geçiyor, Koç. Bu, birlikte çalıştığınız otorite figürlerinde gerginlik yaratmaya başlayacaktır. Belki de liderlik potansiyelinizi ve başkalarının sizi profesyonel büyümeden nasıl alıkoyabileceğini fark ediyorsunuz. Üstüne üstlük, büyüme gezegeni Jüpiter, Balık burcunda geriye doğru hareket eder ve aynı zamanda deneyimlediğiniz genişlemenin bir kısmını yavaşlatır. İlerlemeye çalışmak yerine, bunu bir plan oluşturmak için bir düşünme zamanı olarak kullanın.


Boğa Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Sevgili Boğa, bugün motivasyonun azalmaya başlayabilir. Bunun nedeni, iletişim sektörünüzde bugün Güneş’in Yengeç burcuna geçmesidir. İşleri halletmek için daha pasif bir yaklaşım benimseyebilirsiniz. Şans gezegeni, Balık burcundaki Jüpiter, bağlantılarınızla yeniden bağlantı kurmanız için sizi teşvik ediyordu, ancak şimdi on birinci bağlantı evinizde de gerilemeye başlıyor. Bu, kaçmak istediğiniz bir zaman olsa da, işinizi hala aklınızda tutmanız önemlidir. Bugün kendinizi normalden daha az motive hissettiğinizde dinlenme alıştırması yapın.


İkizler Burcu
20 Haziran 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

İkizler, resmen mevsiminizin dışındasınız ve bugün güneşin Yengeç burcuna geçişinin başlangıcını işaret ediyor. Bu, kazanılan gelir ve öz değerle ilgili ikinci evinizi aktive ediyor ve bu yaşam alanını sizin için ön plana çıkarıyor. Güneş, profesyonel sektörünüzde büyüme gezegeni, Balık burcundaki Jüpiter ile destekleyici bir bağlantı kuruyor. Jüpiter de bugün geri gidiyor, bu da sizi kendinizi değersizleştirdiğiniz yolları gözden geçirmeye zorluyor. Bunu belirledikten sonra, paranızın alanındaki olumlu genişlemeyi hissetmeye başlayabilirsiniz.


Yengeç Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Yengeç Burcu Yorumları

Mutlu Kanser sezonu, sevgili Yengeç! Güneş, bugün sizin burcunuzda hareket ederek mevsiminizin başlangıcını ve yaz gündönümünü işaret ediyor. Güneş burcunuza döndüğünde size canlılık ve enerji hissi verebilir. Üstelik, Chiron ile olan bağlantısıyla profesyonel yaşamınıza biraz kolaylık getiren, Yengeç burcundaki uğurlu Venüs’ünüz oldu. Gerçekte olduğunuz doğal empatik lideri kucaklayın! İzin verirseniz, bu muazzam bir büyüme zamanı olabilir.


Aslan Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Aslan Burcu Yorumları

Leo, bugün Yengeç mevsiminin ve yaz gündönümünün başlangıcını işaret ediyor. Bu sezonun işinizle ilgili genel enerjisi, kendinizi onurlandırmak ve öz bakım uygulamaktır. Büyük bir kariyer kargaşası ve değişimi döneminden sonra, kendinizle yeniden bağlantı kurmak için zaman ayırmalısınız. Bu aynı zamanda işinizi daha iyi hale getirecektir. Geçmişte kendinizi nerede aşırı yordunuz? Artık işinize yaramayan ve sağlığınıza fayda sağlayan şeyleri değiştirmenin zamanı geldi. Bu sizin işiniz kadar önemlidir.


Başak Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Başak Burcu Yorumları

Sevgili Başak, daha sosyal olmaya hazır ol! Gelecekteki büyümenizin ayrılmaz bir parçası olabilecek eski meslektaşlarınız ve hatta memleketinizden insanlarla karşılaşabilirsiniz. Güneş, umutlar, hayaller ve endüstri bağlantılarından oluşan onbirinci evinizi güçlendiren Yengeç burcuna giriyor. Kendinizi gelecekte nerede görüyorsunuz? Bu niyetleri şimdi belirleyin ve tanıdığınız diğer kişilerin desteğine açık olacaksınız. Yardımı kabul etmek, öz bakımın nihai şeklidir.


Terazi Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Terazi Burcu Yorumları

Terazi, odak noktanız kariyerinizdir. Bugün Yengeç mevsiminin başlangıcını işaret ediyor ve güneş, profesyonel konularla ilgili onuncu evinize doğru ilerliyor. Güneş burada olduğunda, yaşamın bu alanındaki değişiklikleri ve değişimleri yoğunlaştırabilir. Bu yeni sezona girerken, bu aslında olumlu bir büyüme zamanı olabilir. Güneş, çalışma sektörünüzde Balık burcundaki şanslı Jüpiter ile hayırlı bir bağlantı kuruyor. Jüpiter bugün retro hareketine geçti, bu yüzden bu daha çok hayatınızda tezahür eden bolluğu görmek için içsel olarak neleri değiştirebileceğinizle ilgili.


Akrep Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Akrep Burcu Yorumları

Akrep, bugün profesyonel yaşamınızda sabırlı olun. Ay, Akrep burcunda düşüş konumunda ve kariyerinizin onuncu evinizdeki Aslan burcundaki etkileyici Mars ile zor bir açı oluşturuyor. Birlikte, bu, hayatınızın bu alanında tartışmalar veya anlaşmazlıklar getirebilir. Çatışmadan kaçınmak anahtardır. Bugün, güneşin daha geniş bilgeliğe sahip dokuzuncu evinize girdiği Yengeç mevsiminin başlangıcını işaret ediyor. Ayrıca şu anda becerilerinizi ve eğitiminizi yükseltmeye odaklanabilirsiniz. Bu sadece işinizi iyileştirebilir.


Yay Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Yay Burcu Yorumları

Yay, yatırımcıları çevreleyen konular, şirket bütçeniz ve kazanılan gelir bugün gelişebilir. Bugün Yengeç mevsiminin ilk günü ve güneş sekizinci evinize giriyor. Bu, işiniz için başkalarından aldığınız parayı aktive ediyor. İhtiyaçlarınızla uyumlu olmayan alanlar varsa, bu gözden geçirme zamanı olabilir. Gezegen yöneticiniz Jüpiter geri harekette ve bunu yapmak için ideal bir zaman. İhtiyacınız olanı talep ettiğinizde teslim edilecektir.


Oğlak Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak burcu, iş ilişkileri ve kiminle bağlantı kurduğunuz önemlidir. Bunu değiştirme ihtiyacı, bugün güneş Yengeç burcuna girerken ortaya çıkabilir. Bu, sizin için bu yaşam alanını vurguluyor ve değişim için fırsatlar yaratmaya başlayacak. Gücünü nereye verdin? Bu yaz gündönümü, daha fazla sorumluluk kabul etmekle ve iş işbirliklerinizde gerçeğinizi söylemekle görevlendirildiniz.


Kova Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Kova Burcu Yorumları

Kova, günlük öğüt almanın zamanı geldi! Güneş, işinizle ilgili altıncı evinizde Yengeç burcuna girer ve sizi işinizi yapmaya odaklanmaya zorlar. Gecikmeler azalmaya başlayacak ve şimdi bir şeyler başarmaya başlayabilirsiniz. Güneş, ikinci kazanılan gelir evinizde Balık burcunda geri giden şanslı Jüpiter ile uğurlu bir bağlantı kuruyor. Jüpiter, bu zamanda çalışmaya başladığınızda sizi büyüme ile ödüllendirecek. Sıcak havaların sizi hedeflerinizden çok fazla alıkoymasına izin vermeyin.


Balık Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Balık Burcu Yorumları

Balık, bu sizin için yaratıcı bir zaman, bu yüzden işinizin size neşe getiren kısmına dalın. Bugün Yengeç mevsiminin başlangıcı ve güneş kendini ifade etme ve yaratıcılıkla ilgili beşinci evinize giriyor. Güneş ayrıca Balık burcundaki gezegen yöneticiniz Jüpiter ile de hayırlı bir bağlantı kuruyor. Jüpiter şansı temsil ediyor ve bugün de geri hareket ediyor. Jüpiter’in gerileme evresindeki meyvelerini deneyimleyebilmek için, gerçekten siz olmanız gerekiyor! Kendini ifade et ve bu enerjiyi bugün yakala, Balık.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.