Günlük Burç Yorumları 30 Haziran 2021

30 Haziran Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 30 Haziran Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
30 Haziran 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Bugün gerçeğe ulaşmak zor, Koç. Sıradanlıktan kaçmak için can atarken ve benlik duygunuzu yeniden kazanmak için bolca yalnız zamana ihtiyacınız varsa, kendinizi başka bir gün için saklayın. Rüya gibi Balık ayı, gerçeği büken Neptün ile birleşerek gün boyunca uykulu, aralıklı bir pus oluşturur. Daha sonra, Luna, kariyer yörüngenizde neyin derinden değişmesi gerektiğini size göstererek, dönüşümü teşvik eden Pluto ile hizalanır.


Boğa Burcu
30 Haziran 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Çarşamba günkü gökyüzü olayları net bir şekilde görmeyi zorlaştırıyor Boğa. Ay, eterik Balık’tan geçer ve günü illüzyonist Neptün ile birleşerek geçirir. Bu yön uykululuğu, kaçmayı ve hayal kurmayı artırır. Sınırların izini kaybetmek kolay olduğundan, bugün herkes için her şey olmaya çalışmak konusunda özellikle dikkatli olun. Ayın daha sonra şifalı Plüton ile buluşması, uzun süredir devam eden inançlar hakkında güçlü içgörüler sağlar.


İkizler Burcu
30 Haziran 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Bugün kollektifin vizyonundan faydalanabilirsiniz, İkizler. Luna’nın rüya gibi Balık’taki varlığı, sizi kariyer cephesindeki yaratıcı yeteneklerinizi keşfetmeye itiyor. Ayın gerçekliği büken Neptün ile buluşması, genel ölçekte paylaşılabilecek eterden ilham almanıza yardımcı olur. Daha sonra, ayın Plüton ile bağlantısı, romantik ilişkiler etrafında iyileşmek için yer açar.


Yengeç Burcu
30 Haziran 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumları

Çarşamba göğü altında işler göründüğü gibi değil, Yengeç. Duygulu Balık ayı mistik Neptün ile birleştiğinden, kozmik manzara bugün rüya dolu bir pusla doludur. Bu eşleştirme, enerji seviyelerini düşürür ve fantaziyi yoğunlaştırır, bu da onu pratik faaliyetler yerine hayali faaliyetler için ideal bir gün haline getirir. Daha sonra Luna, gerçeği ortaya çıkaran Pluto ile buluşur ve ilişki sorunlarına iyileştirici enerji getirir.


Aslan Burcu
30 Haziran 2021 Çarşamba Aslan Burcu Yorumları

Bugün aşıkların etrafında dönen bir fantezi dünyasına kapılmak çok kolay, Leo. Biraz hayal kurmak kimseye zarar vermezken, gül renkli gözlüklerle aşırıya kaçmaya dikkat edin! Tatlı Balık ayı, gerçeği büken Neptün ile birleşerek rüya gibi, romantik bir pus yaratır. Bu yön, duygulu, dürüst paylaşımı teşvik eder. Daha sonra ay, Plüton ile dans eder ve iş/yaşam dengenizde neyin değişmesi gerektiğini gösterir.


Başak Burcu
30 Haziran 2021 Çarşamba Başak Burcu Yorumları

İlişkileriniz bugün gözlerinizin önünde şekil değiştiriyor Başak. Ay’ın diğer dünyadaki Balık burcunuzdaki varlığı, bugün keşfedilmemiş ilişki hikayelerine önemli bir vurgu yapıyor. Luna’nın gerçeği büken Neptün ile birleşmesi, günü kafa karıştırıcı, gerçekçi olmayan bir pusla dolduruyor – özellikle ortaklıklar etrafında. Daha sonra, ayın Pluto ile buluşması, eğlenceli romantizm ve seks yaklaşımınız etrafında neyin iyileşmesi gerektiğini keşfetmenize yardımcı olur.


Terazi Burcu
30 Haziran 2021 Çarşamba Terazi Burcu Yorumları

Çarşamba gününün ilham verici gökyüzünü kendi yararına kullan Terazi. Diğer dünyaya ait Balık ayı, günü mistik Neptün ile birleşerek geçirir ve zanaatınıza uygulamak için derinden yaratıcı bir atmosfer yaratır. Daha düşük bir seviyede, bu aynı zamanda herhangi bir sıradan iş aktivitesinde uykululuk, yavaşlık hissi olarak da kendini gösterebilir – bu yüzden bunun yerine yaratıcı olmayı hedefleyin! Daha sonra, Luna’nın şifalı Pluto ile bağlantısı, evde ve aile cephesinde neyin değişmesi gerektiğine dair ipuçları verir.


Akrep Burcu
30 Haziran 2021 Çarşamba Akrep Burcu Yorumları

Zevk Çarşamba günü gökyüzünün altında hüküm sürüyor, Akrep. Enerjinizi size çocuksu neşe getiren şeylere yatırın, çünkü ayın duygusal Balık’taki varlığı eğlence iştahınızı artırır. Luna’nın vizyon sahibi Neptün ile birleşmesi, yaratıcı bir tutku projesine başvurmak için olgun bir ilham kaynağı yaratır, ancak aynı zamanda tembelliği teşvik eden puslu, uykululuğu da artırabilir. Daha sonra Luna’nın Pluto ile buluşması şifalı sohbetlere davet ediyor.


Yay Burcu
30 Haziran 2021 Çarşamba Yay Burcu Yorumları

Bugün kapalı kapılar ardında biraz zaman geçirin Yay. Derin duygulu Balık ayı, gerçeklerden kaçmaya aç Neptün ile birleştiğinden, enerji seviyeleriniz azalıyor ve hassasiyetleriniz artıyor. Bu eşleştirme, özellikle duygusal konular ve aile bağlantıları etrafında bir fantezi dünyasında kaybolmayı kolaylaştırır. Daha sonra, ayın Plüton ile bağlantısı, yaralı öz-değer duyguları etrafında iyileştirici enerji sunar.


Oğlak Burcu
30 Haziran 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, zihniniz bugün fantastik bir siste mest olacak. Rüya gibi Balık ayının Neptün ile birleşmesi gerçeği çarpıttığı için, bugün şeyler hakkında mantıklı düşünmeye çalışırken buna dikkat edin. Şiirsel arayışlar ve duygusal sohbetler için ideal bir gün, ancak burada ve şimdi zor ve hızlı ile başa çıkmak söz konusu olduğunda çok fazla değil. Daha sonra, Luna’nın Pluto ile hizalanması, bağımsızlık duygunuz hakkında iyileştirici içgörüler sunar.


Kova Burcu
30 Haziran 2021 Çarşamba Kova Burcu Yorumları

Bugün yeteneklerinden ve yeteneklerinden faydalan, Kova. Evren, hayal gücü kadranını çalıştırıyor, bu nedenle bu ilham verici enerjiyi üretken bir arayış için kullanmak en iyisidir. Rüya gibi Balık Ay, vizyon sahibi Neptün ile birleşerek size ilham alma ve ondan iyi bir şekilde yararlanma şansı sunuyor. Daha sonra, Luna’nın gerçeği arayan Pluto ile buluşması, kendini sabote etme davranışı konusunda iyileştirici netlik sunar.


Balık Burcu
30 Haziran 2021 Çarşamba Balık Burcu Yorumları

Balık burcu, bugün sınırlarınıza dikkat edin. Ay’ın burcunuzdaki varlığı duyarlılığınızı yoğunlaştırdığından, nerede başlayıp nerede bittiğini bilmek zor olabilir. Luna’nın rüya gibi Neptün ile birleşmesi, enerji seviyelerini düşürebilir ve eşyaların üzerine gül renginde gözlükler koyabilir, ancak aynı zamanda ilhamı ve hayal gücünü faydalı bir şekilde artırabilir. Daha sonra, ayın Plüton ile hizalanması, arkadaşlar arasında şifa verici konuşmalara yol açar.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.