Günlük Burç Yorumları 29 Haziran 2021

İçerikler

29 Haziran Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 29 Haziran Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
29 Haziran 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Bugün biraz yalnız kal, Koç. Çaresizce yeniden şarj edilmeye ihtiyacınız var ve kendinizi herhangi bir zorlayıcı sosyal duruma dahil etmekten kaçınmalısınız. Luna’nın barış arayan Balık burcundaki varlığı, özellikle yaratıcılığınızı harekete geçiren özerk bir aktivite içeriyorsa, dinlenme ve iyileşme için ideal bir gün olmasını sağlar. Luna’nın elektrikli Uranüs ile pürüzsüz teması, yeteneklerinize taze bir hayat solumanıza yardımcı olur.


Boğa Burcu
29 Haziran 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Odağınızı bugün topluluk duygunuza gönderin, Boğa. Hangi arkadaşlara ulaşmanız ve yeniden bağlantı kurmanız gerekiyor? Bu arkadaşlardan hangisi artık sizin için faturaya uymuyor? Luna’nın nazik Balık burcundaki varlığı, sizi sosyal çevrenizle olan ilişkinizi keşfetmeye zorlar. Ayın durgunluğu kıran Uranüs ile tatlı bağlantısı, kendinizi ifade etmenize de taze bir ilham kıvılcımı veriyor.


İkizler Burcu
29 Haziran 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

İkizler, bugün kariyer planlarınızı ilerletin. Ay, tüm gün duygusal Balıklar arasında dolanır ve odağınızı hırslarınızın durumuna yönlendirir. Bu ileri yolda ince ayar ne kullanabilir? Luna’nın değişim getiren Uranüs ile olan destekleyici bağlantısı, neyin değişmesi gerektiğine dair yeni bir ilham dozu ve içgörü getirmeye yardımcı olur. Yeteneklerinizin parlamasına izin verin ve kendinizi sergileyin!


Yengeç Burcu
29 Haziran 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

Bugün sıradanlıktan kaçın, Yengeç. Salı gününün kozmik manzarası, Ay derin duygulara sahip Balıklar arasında gezinirken sizi rutin ve konfor alanınızdan kaçmaya zorluyor. İyi bir kitabın içinde kaybolmak, yeni bir şeyler öğrenmek veya yerel maceralar aramak için ideal bir gün. Ayın elektrikli Uranüs ile tatlı bağlantısı, grup dinamikleri içinde eğlenceli, çığır açan bağlantılar getirerek, arkadaşlarla bir araya gelmek için güzel bir gün haline getiriyor.


Aslan Burcu
29 Haziran 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

Bir Aslan olarak, her zaman daha karmaşık, daha savunmasız duygularınızı paylaşan biri değilsiniz. İyileştirici Balık burcu, kendinizi güvenilir bir sırdaşla paylaşmaya teşvik ederken, evren sizi bu omuz silken duyguları paylaşmaya ve onları bugün ışığa getirmeye teşvik ediyor. Bu arada, Luna’nın asi Uranüs ile olan destekleyici bağlantısı, kariyer cephesine taze bir anlayış ve ilham veriyor.


Başak Burcu
29 Haziran 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

Odağınızı bugün bire bir yakınlarınıza yönlendirin, Başak. Dürüst ilişki kurmanın önüne hangi projeksiyonlar çıkıyor? Derin duygulu Balık ayı, ortaklık arenasında nelerin değişmesi gerektiğini keşfetmenizi istiyor. Bu yerleşim, başkaları için de geriye doğru eğilmenize neden olabilir, bu yüzden kendi sınırlarınız konusunda dikkatli olun. Başka yerlerde, Luna’nın Uranüs ile uyarıcı teması, uzun süredir devam eden yanlış anlamalara yeni bir bakış açısı getiriyor.


Terazi Burcu
29 Haziran 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

Kendinizi bugün iş akışınıza bırakın, Terazi. Zanaatınızla bir şeyler yapmak ve yeteneklerinizin parlamasını sağlamak için ihtiyacınız olan tüm enerjiye ve ilhama sahipsiniz. Ay’ın duygusal Balık’taki varlığı, derinlerden zengin ilhamlar uyandırabilir ve becerilerinizin dikkat çekmesini kolaylaştırabilir. Bu arada, Luna’nın Uranüs’ü uyarma ile destekleyici bağlantısı, yakınlık bölümünde faydalı değişimi teşvik ediyor.


Akrep Burcu
29 Haziran 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Akrep, bugün ilişki cephesinde yeni bir alana girmenize izin verin. Özellikle aktif değişiklikler içeren önemli bir sohbeti geri tutuyorsanız, Salı günkü gökyüzünden başka bir yere bakmayın. Nazik Balık ayı, durgunluğu kıran Uranüs ile bağlantı kurarak romantik bağlantılara ilham veren içgörüler getiriyor. Bu enerji aynı zamanda yaratıcı projelere zengin, yenilikçi konseptler getiriyor.


Yay Burcu
29 Haziran 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

Bugün köklerinizle yeniden bağlantı kurun, Yay. Her zaman hareket halindesiniz ve bir sonraki macerayı arıyorsunuz. Bugün mevcut olmayı hedefleyin – özellikle duygusal Balık ayı sizi yansıtıcı, geçmişe yönelik bir kafa boşluğuna çekerken. Ev ve aile bağlantılarınızı beslemeye odaklanmak için ideal bir gün. Başka yerlerde, Luna’nın Uranüs ile olan elektrik bağlantısı, iş/yaşam dengenize yeni bilgiler getiriyor.


Oğlak Burcu
29 Haziran 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

Odağınızı bugün zihinsel sağlığınıza gönderin, Oğlak. Yer açmak için ne yapabilirsiniz? Derin duygulu Balık ayı, hikayenizi anlatmanıza yardımcı olacak anlamlı sohbetlere katılmanızı teşvik eder. Bir yazma projesine odaklanmak, yakın bir arkadaşınıza güvenmek veya meditatif uygulamalarla zihninizi rahatlatmak için ideal bir gün. Luna’nın Uranüs ile uyarıcı bağlantısı, romantik cephede yeni anlayışlar sağlayabilir.


Kova Burcu
29 Haziran 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

Yeteneklerin bugün iyi bir şekilde kullanılmak istiyor, Kova. Yalnızca sizin sahip olduğunuz özel becerilere yaslanın ve onları hayata geçirin. Duygulu Balık ayı, sizi üretken eylemlere katılmaya zorlayarak, kendinizi yaklaşan tüm iş yüklerine uygulamanızı kolaylaştırır. Bu arada, Luna’nın Uranüs ile olan elektrik bağlantısı, ev ve aile cephesinde beklenmedik içgörüler sunuyor.


Balık Burcu
29 Haziran 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

Bugün her şeyden önce kendinize yönelin, Balık. Ayın burcunuzdaki varlığı sizi vücudunuza geri dönmeye ve ifade edilmemiş duyguları açıkça paylaşmaya teşvik eder. Luna’nın burada olması duyarlılığınızı artırır, bu nedenle sosyal ve diğer konularda kendinizi aşırı derecede zorlamaktan kaçının. Daha sonra, ayın çığır açan Uranüs ile cesaret verici bağlantısı, zihinsel sağlığınızın durumu hakkında fikir verir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.