Günlük Burç Yorumları 12 Haziran 2021

İçerikler

12 Haziran Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 12 Haziran Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
12 Haziran 2021 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

Bir Koç olarak, ev ve aile meselelerine aşırı zaman ayırmama eğilimindesiniz. Ev sahibi Yengeç ayı sizi köklerinize geri çağırırken, bugün bu alemlerle yeniden bağlantı kurmanıza izin verin. Luna, günü herhangi bir temas kurmadan geçirir ve onu tamamen kaygısız, düşük aksiyonlu bir gün olarak görür. İşleri düşük anahtar tutmayı ve yaşam alanınızı güzelleştirmeyi hedefleyin. Bu, vakıflarınızın sizi destekleyebilmesi içindir.


Boğa Burcu
12 Haziran 2021 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Cumartesi günü gökyüzü sıcak bir şekilde alçakgönüllü, Boğa. Son birkaç gün enerji açısından çok yorucuydu, bu yüzden kendinizi daha rahat bir tempoya bırakın. Luna, günü nazik Yengeç’ten geçerek geçirir ve kendinizi ifade etmenizi sağlayan etkinliklerle meşgul olmanızı teşvik eder. Günlük tutmak, derin görüşmeler yapmak veya yerel ortamınıza girmek ve yakındaki topluluğunuzla yeniden bağlantı kurmak için ideal bir gün.


İkizler Burcu
12 Haziran 2021 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

Bugünün kozmik manzarası yatıştırıcı bir banyo gibidir, İkizler. Kendinizi onun şifalı sularına bırakın ve zorlu bir haftanın ardından kendinizi toparlayın. Ay, birkaç kozmik bağlantı kurarak duygulu Yengeç’in içinden geçer. Bu sonuçta günü yavaşlatır ve fazla aktivite olmadan yapar. Luna’nın buradaki varlığı, sizi tasarruf ve harcama alışkanlıklarınızı keşfetmeye teşvik ederken, aynı zamanda yol kenarına düşmüş doğal yetenekleri yeniden gözden geçirmenizi sağlıyor.


Yengeç Burcu
12 Haziran 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumları

Seninle ilgilenmeye odaklanmak için daha iyi bir gün olmamıştı, Yengeç! Yönetici gezegeniniz, annelik yapan ay, gününüzü burcunuzda yaşayarak ve dikkatinizi kendi ihtiyaçlarınıza çevirerek geçirir. Luna’nın buradaki varlığı, uygun gördüğünüz şekilde kendinizi şımartmanızı teşvik ediyor. Ay’ın kozmik hareketten yoksun olması, samimi bir şekilde alçakgönüllü, düşük aktiviteli bir gün yaratıyor – bu nedenle, yavaşlamış hızı benimseyin.


Aslan Burcu
12 Haziran 2021 Cumartesi Aslan Burcu Yorumları

Bugünün yorucu sosyalleşme dünyasından kendinizi geri çekmenize izin verin, Leo. Ay, duygusal açıdan zengin Yengeç burcuna doğru süzülürken, bugün halkla etkileşime girecek havada değilsiniz ve her şeyden biraz uzaklaşmaya ihtiyacınız var. Luna’nın buradaki varlığı, huzur içinde dinlenmeniz, iyileşmeniz ve nemlenmeniz için size ilham veriyor. Özel bir doğa alanı bulmak ve kendinizi yalnızlık içinde gevşetmek için ideal bir gün.


Başak Burcu
12 Haziran 2021 Cumartesi Başak Burcu Yorumları

Bugün topluluğunuzla yeniden bağlantı kurmayı hedefleyin, Başak. Arkadaşlarınız sizinle yeniden bağlantı kurmak istiyor ve zorlu bir hafta sonundan sonra kendinizi onların desteğine ihtiyaç duyuyor bulabilirsiniz. Ay, tüm gün duygusal Yengeç’te yüzerek sizi biraz eğlenceli sosyalleşme arayışına sevk ediyor. Luna’nın temas eksikliği, gün boyunca çok az yaygara ve hareket yarattığı için gevşemek ve serbest bırakmak için ideal bir gün yapar.


Terazi Burcu
12 Haziran 2021 Cumartesi Terazi Burcu Yorumları

Terazi, bu hafta sonu kariyerinle ilgili düşüncelerin arasında kaybolmadan edemezsin. Cumartesi günü gökyüzü, dikkatinizi, sıradan bir mesele olmayan yüksek amacınıza ve çağrınıza yönlendirir. Luna, tüm gün sakin Yengeç’ten geçerek kariyeriniz için büyüyen vizyonunuzu sessizce bilemenize yardımcı olur. Yine de, ayın temas eksikliği, bu günü düşünmek için daha iyi hale getiriyor.


Akrep Burcu
12 Haziran 2021 Cumartesi Akrep Burcu Yorumları

Bugün rutinden kaçmasına izin ver Akrep. Bir macera ve yeni bir bakış açısı için can atıyorsun, öyleyse neden kendini aynı dört duvar arasında kilitli tutuyorsun? Ay, tüm gün boyunca derin duygu Yengeç’te amaçsızca yüzer ve geçen hafta olmayabilir duygusal denge hissini yeniden kazanmanıza yardımcı olur. Luna’nın kozmik bağlantılardan yoksun olması, kucaklamak için sade ve huzurlu bir gün yaratır.


Yay Burcu
12 Haziran 2021 Cumartesi Yay Burcu Yorumları

Yavaş tempolu ve rahat olmak için bu hafta sonuna ihtiyacınız var, Yay. Ay, son derece hassas Yengeç burcunda yüzerken, sosyal olarak çok talepkar hiçbir şeye katılmamaya çalışın. Ayın temas eksikliği, her yerde düşük anahtar, düşük aktiviteli bir gün yaratıyor. Luna’nın Yengeç’teki varlığı, yakın temasa ve derin sohbetlere olan ihtiyacınızı artırır, bu nedenle, eğer bir şey varsa, iyi bir arkadaş veya sevgili ile eşleşin ve onlara içtenlikle güvenin.


Oğlak Burcu
12 Haziran 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumları

Artık ilişki hikayenden yüz çeviremezsin Oğlak. Ay, tüm gün hassas Yengeç burcunda süzülürken, dikkatinizi aşk hayatınızın etrafında dönen güncel anlatıya yönlendirin. Luna’nın buradaki varlığı, güne çok az kozmik hareketin nüfuz etmesi ve yumuşak bir barış hissinin kaybolmasına izin verdiği için, bir randevu için ideal bir gün yapar. Paylaşmayı tartıştığınız şeyleri paylaşmaktan korkmayın.


Kova Burcu
12 Haziran 2021 Cumartesi Kova Burcu Yorumları

Hafta sonu olmasına rağmen bugün verimli olmak istiyorsun Kova. Ay, inisiyatife aç Yengeç’te yüzerken, bugün biraz düzen oluşturmanıza izin verin. Zanaatınızı geliştirmek, bir akıl hocası ile iletişim kurmak veya iş akışınızı daha sorunsuz hale getirmek için çalışmak için ideal bir gün. Luna’nın temas eksikliği, yeni başlangıçlar yerine bakım için daha iyi bir gün olmasını sağlıyor.


Balık Burcu
12 Haziran 2021 Cumartesi Balık Burcu Yorumları

Bugün iyi vakit geçirmene izin ver, Balık. Duygusal olarak zor bir hafta oldu ve gevşemeyi ve size zevk veren şeylerle yeniden bağlantı kurmayı hak ediyorsunuz. Ay, günü sulu Yengeç’te dolaşarak geçirir ve sizi romantik bir randevuda veya kişisel bir tutku projesinde kaybolmaya teşvik eder. Ayın temas eksikliği her yerde günü düşük anahtar yapar, bu nedenle yavaşlayan hızın tadını çıkarın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.