Günlük Aşk Burç Yorumları 5 Haziran 2021

5 Haziran Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 5 Haziran Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
5 Haziran 2021 Cumartesi Koç Burcu Aşk Yorumları

Devam eden çok şey var, bu yüzden mecbur kalırsan bir dakikanızı ayırmayın, Koç. Ay, kardinal ateşlerinizi tutuşturmaya devam ediyor, ancak bu süreçte birkaç ilginç yön yaratacak. Retrograd Merkür ile uyum içinde otururken, çok önemli bir değiş tokuşa katılma fırsatı verilebilirdi, ancak Merkür’ün Neptün’le meydanı kafa karışıklığı yaratabilir. Bazılarınız için, belirli bir ilişki için neyi feda ettiğinizi ve mantıklı olanı ayırt etmek zorunda kalabilirsiniz. Luna, Mars ve Pluto ile çarpışacak, böylece bazı gömülü duygular da yüzeye çıkabilir.


Boğa Burcu
5 Haziran 2021 Cumartesi Boğa Burcu Aşk Yorumları

Ay, gizli on ikinci kapanış evinize, rüyalara, karmaya ve gizli gündemlere kayacak – sizi bir adım geri atmaya ve günlük kaostan geri çekilmeye teşvik edecek, bu yüzden bir şeyler alın, Boğa. Bu, özellikle günümüzün çalkantılı astrolojisi düşünüldüğünde doğrudur, bu yüzden duruma daha fazla baskı eklemeyin. Tek ya da zaten bağlı, bir sonraki büyük hamleniz üzerine düşünüyorsunuz, ancak Luna’nın için için için yanan Plütonlu kare, bu yaklaşan değişikliği olduğundan çok daha korkutucu gösterebilir. Bununla birlikte, Ay’ın Merkür geri hareketine olan sekstili, size bir adım geri atmanızı ve bu süreçte temel değerlerinizi yeniden gözden geçirmenizi hatırlatır.


İkizler Burcu
5 Haziran 2021 Cumartesi İkizler Burcu Aşk Yorumları

Destek için ruh kabilenize en son ne zaman yaslandınız, İkizler? Bugünün astrolojisinden kaynaklanan kaçınılmaz kaosa rağmen, Luna’nın deneysel on birinci evinizdeki bireysel özgürlüğünüzden geçişi ve meraklı gezegen hükümdarınız Merkür’e tatlı sextile, size açık bir şekilde iletişim kurma ve ufkunuzu keşfetme fırsatı sunuyor. Birine ilgi duymaya başladıysanız, diğer seçenekleri göz ardı etmeyin; ilginizi çeken bir şey görebilirsiniz. Karanlık tarafta, Luna, Mars ve Pluto ile çatışacak ve bu, konfor bölgenizden ruhsal taahhütlerinize kadar her şeye meydan okuyacak. Sezginizi kullanın. Hafifçe bas.


Yengeç Burcu
5 Haziran 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Bekar veya bağlı, muhtemelen ilişkilerinizdeki duygusal dinamiği gözlemliyorsunuz ve muhtemelen bu süreçte bazı içsel çalışmalar yapıyorsunuz. Bakın, gezegensel yöneticinize ek olarak, Ay, karmik on ikinci sırlar ve bilinçsiz desenler eviniz aracılığıyla Merkür’e geri dönüş yaparak, Mars ve Plüton ile aynı anda çarpışacak. Sezginizi kullanın, Yengeç. Güç mücadelelerine ve ego gezilerine katılmayın. Gerçeğinizi söylemekten geri durmayın, zehirli olabilecek durumlardan uzak durun. Sonuçta, Merkür gerilemesi hala puslu Neptün ile çelişiyor, bu yüzden her şey göründüğü gibi değil.


Aslan Burcu
5 Haziran 2021 Cumartesi Aslan Burcu Aşk Yorumları

Arkadaşların kararınla aynı fikirde mi Leo? Ay, geniş dokuzuncu fırsat evinize ve inanç sıçramalarına inecek ve aynı zamanda Merkür’ü, platonik on birinci topluluk eviniz aracılığıyla geri çekilecek. Öyleyse, yeni sıkıştırmanızı ruh kabilenize karıştırmayı düşünüyorsanız, bunun için endişeli olabilirsiniz… ama yine de bunu yapacaksınız. Meydan okuma? Luna, hem Mars hem de Pluto ile anlaşmazlığa düşecek, bu yüzden sinirlerinizin ve / veya bilinmeyen korkunuzun ilerlemenizi engellemesine izin vermeyin. Aslında, teslim olduktan sonra ne kadar iyi hissedeceğine şaşıracaksın.


Başak Burcu
5 Haziran 2021 Cumartesi Başak Burcu Aşk Yorumları

Ya enerjinizi bir “durum gemisinden” geri alma sürecindesiniz ya da ona ikinci bir atış yapmaya karar veriyorsunuz, Başak. Örneğin, bugünün Koç ayı, akışkan sekizinci borç evinizi, yakınlığınızı, enerjik alışverişlerinizi, ruhsal ilişkilerinizi ve ruh eşi bağlantılarınızı ateşleyecek ve otorite sahibi onuncu eviniz aracılığıyla Merkür gerilemesi ile uyum içinde olacak. Meraklı yöneticinizin geriye dönük olduğu göz önüne alındığında, yakın sendikalarınızla ilgili bir şeyi, belki de hiç gerçekleşmemiş olan bekleyen bir sohbeti, muhtemelen gözden geçiriyor veya yeniden değerlendiriyorsunuzdur. Ayrıca, Merkür gerilemesi, ilişki sektörünüzde hala puslu Neptün ile çelişiyor, bu yüzden kendinizi kolayca sallamanıza izin vermeyin.


Terazi Burcu
5 Haziran 2021 Cumartesi Terazi Burcu Aşk Yorumları

Hem sen hem de sevgilin, gelecek planlarını yeniden gözden geçirmen için yönlendiriliyorsun, Terazi. Ve şu anda bekarsanız, seçeneklerinizi şimdilik açık tutmaya karar verebilirsiniz. Yine de, Merkür gerilemesinin etkilerine ek olarak – bilinmeyen bölgedeki geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla – gelecekteki planlarınıza daha yakından bakabilirsiniz… veya ilgilendiğiniz biriyle kıvılcımı yeniden yakmaya karar verebilirsiniz. Meydan okuma? Luna hem Mars hem de Pluto ile çatışacağından duygularınız biraz düzensiz hissedebilir. Öyleyse, bu arada toprağa bağlı kalmak için elinizden geleni yapın.


Akrep Burcu
5 Haziran 2021 Cumartesi Akrep Burcu Aşk Yorumları

Tabağınızda çok şey var, bu yüzden çiğneyebileceğinizden daha fazla ısırmayın, Akrep. Sağlığınız, günlük ritüelleriniz ve durum tespiti için sorumlu altıncı evinizden bugünün ay geçişine ek olarak, Luna hem göksel yöneticileriniz, hem Mars hem de Pluto ile anlaşmazlık içinde olacaktır. Elbette, baskı altında çalışmakla ilgili bir iki şey biliyorsunuz, ancak bu, duygularınızı bastırmanız ve iş yükünüzden çıkarmanız gerektiği anlamına gelmez. Merkür gerilemesi aynı zamanda şüpheli sekizinci samimiyet evinizi de sarsıyor; kafanızda ağır basan bir şeyi düşünmeye, gözden geçirmeye ve yeniden gözden geçirmeye yönlendiriliyorsunuz.


Yay Burcu
5 Haziran 2021 Cumartesi Yay Burcu Aşk Yorumları

Teşekkürler, sıradaki? İşte anlaşma, Yay: Merkür, yedinci ilişkiler evi, önemli diğerleri ve bire bir bağlantılar yoluyla gerilemeye devam ediyor ve sizi ortaklıklarınızın istikrarını çevreleyen temaları yansıtmaya, gözden geçirmeye ve yeniden gözden geçirmeye teşvik ediyor. Unutmayın, bugünün Koç ayı romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizi aydınlatacak ve eşzamanlı olarak ilişki sektörünüzde Merkür gerilemesini sağlayacak. Geçmişten patlama? Belki, ama kozmosun sizi yapmaya teşvik ettiği bir şey varsa, iletişim kurmak ve ihtiyacınız olan kapanışı elde etmektir. Luna, Mars ve Pluto ile anlaşmazlığa düşecek, bu yüzden bu süreçte değerinizi gözden kaçırmayın.


Oğlak Burcu
5 Haziran 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Bugün işler duygusal olarak bunaltıcı geliyorsa, yalnız değilsin Oğlak. Ay, ilişki sektörünüzü yönetir ve bugün Mars ve Pluto ile anlaşmazlıklar yaşanacaktır. Düşmanlık çok mu? Belki de, gereksiz sürtünmeden uzaklaşmak size kalmıştır. Derin bir nefes alın ve bu süre zarfında sizin için neyin ortaya çıkacağını kabul edin. Luna, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evinizi, ailenizi ve iç temellerinizi ateşleyecektir – bu nedenle ortaya çıkan her şey bastırılmış veya ruhunuza gömülmüş olabilir. Bu bastırılmış duyguların farkında değilsen, onları önemsediğin birine kolayca yansıtabilirsin, böylece yolunu rahatlat.


Kova Burcu
5 Haziran 2021 Cumartesi Kova Burcu Aşk Yorumları

Şu anki durumunu yeniden değerlendiriyorsun Aquarius. Savvy Mercury, romantik beşinci aşk eviniz, tutku, zevk ve kendini ifade etme yoluyla gerilemeye devam ediyor ve sizi mutluluğunuzdan romantik buluşmanıza kadar her şeyi çevreleyen temaları düşünmeye, gözden geçirmeye ve yeniden gözden geçirmeye teşvik ediyor. Bu arada, bugünün Koç ayı, ilginç üçüncü iletişim evinize, düşünce sürecinize ve yakın çevrenize dokunacak, ancak Luna aynı anda Mars ve Pluto ile çarpışacak ve tabiri caizse potansiyel bir “Kule Momenti” ni tetikleyecek. Geri kalanınız geri çekilirken bazılarınız bilinçsizce sevgilinize bazı gerçeklik bombaları atabilir, ancak o zaman bile, yüzeyin altında hala bir şeyler oluyor.


Balık Burcu
5 Haziran 2021 Cumartesi Balık Burcu Aşk Yorumları

Daha sonra pişman olacağın bir şey söylemeden önce düşün Balık. Merkür gerilemesi, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evinizi, ailenizi ve iç temellerinizi harekete geçirmeye devam ediyor, ancak sisli gezegensel yöneticiniz Neptün ile hala çatışıyor. Her şeyin her zaman göründüğü gibi olmadığını ve mevcut enerjilerin bir istisna olmadığını herkesten daha çok biliyorsunuz. Bugünün mücadelesi? Kim olduğunuzu hatırlayın ve öz değerinizi göz ardı etmeyin. Luna, istikrar arayan ikinci değerler evinizi harekete geçirecek, ancak aynı anda Mars ve Pluto ile çarpışacak. Yine, bir ilişki söz konusu olduğunda kendinizi çok iyi tahmin ediyor olabilirsiniz, ancak kendinize nedenini sormanız gereken yer burasıdır. Kontrol altına almak.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.