Günlük Aşk Burç Yorumları 28 Haziran 2021

28 Haziran Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 28 Haziran Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Koç Burcu Aşk Yorumları

Küçük bir rüya gör, Koç. Günümüzün astro havasında su elementi ile muhtemelen enerjiniz azalıyor. Tek? Yağmur kontrolü yapmaya karar verebilir veya vermeyebilirsiniz. Yani, biraz “Netflix ve soğuk” ile yetinmekten hoşlanmıyorlarsa. Bakın, uykulu onikinci eviniz kapanma, karma, dinlenme ve sahne arkasında olan her şey aracılığıyla ayın mistik Balık burcuna kaymasına ek olarak, geri giden Jüpiter ile güçlerini birleştirecek. Bu sadece hayallerinize ve bastırılmış duygularınıza vurgu yapmakla kalmaz, aynı zamanda sizi başkalarının nezaketine güvenmeye teşvik eder.


Boğa Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Boğa Burcu Aşk Yorumları

Mütevazı meskeninizi süsleyin ve yaşam alanınızı güzelliklerle süsleyin, Boğa. Cilveli gezegen hükümdarınız Venüs, dün Aslan burcunda resmi çıkışını yaptı ve ev, aile ve duygusal temellerden oluşan rahat dördüncü evinizi harekete geçirdi. Ve bu geçiş, romantik olarak dışavurumcu olmaktan çok içsel olma eğiliminde olsa da, sevgilinizi eve anne babanızın yanına getirmeye karar verebilirsiniz. Ayrıca, bugünün ayı, deneysel onbirinci dernekler, topluluk ve genişletilmiş ağ eviniz aracılığıyla rüya gibi Balık’a kayacak. Bu, benzer düşünen birey grupları ve akraba ruhlarla işbirliği yapma arzusunu vurgular. Çifte randevu almak veya arkadaşlarınızla dışarı çıkmak ister misiniz?


İkizler Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi İkizler Burcu Aşk Yorumları

Hem Mars hem de Venüs iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizden oluşan üçüncü evinizden geçerken, baştan çıkarma tarzınızın neden bu kadar gösterişli olduğuna şaşmamalı. Cesur ve özür dilemeyen, sizin olanı elde etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyeceksiniz – bu, inisiyatif almak anlamına gelse bile, İkizler. Bugünün ayı, dünyadaki onuncu otorite, prestij ve itibar eviniz aracılığıyla Balık burcuna kayacak ve dikkatinizi genel kişiliğinizi ve otorite duygunuzu çevreleyen temalara getirecek. Luna ayrıca ilişki sektörünüzün hükümdarı olan Jüpiter ile güçlerini birleştirecek ve size umut, iyimserlik ve şefkat bahşeder. Verme düşüncesi sizi tahrik eder ama büyük resmi gözden kaçırmayın.


Yengeç Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Seçeneklerini araştır, Yengeç. Kolay çıkışa razı olmayın; bildiğinden çok daha değerlisin. Sürekli değişen gezegen yöneticiniz ay, heyecan ve heyecan verici yeni deneyimler arzunuzu çevreleyen temaları vurgulayarak, geniş dokuzuncu macera, yüksek öğrenim ve uzun mesafeli yolculuklar eviniz aracılığıyla rüya gibi kız kardeşiniz Balık’a kayacak. Luna ayrıca, altıncı sorumluluk evinizin hükümdarı olan geri giden Jüpiter ile güçlerini birleştirecek, bu da ölümden dönme havasında olduğunuz anlamına geliyor. Neyse ki, hem Mars hem de Venüs, istikrar arayan ikinci konfor, para ve değerler evinizde göz kamaştırırken, artık zamanınızı ve enerjinizi yatırmıyorsunuz… taahhüdünüzü alamadığınız sürece.


Aslan Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Aslan Burcu Aşk Yorumları

Leydi Venüs, ilahi muadili Mars’a dün burcunuzda katıldı, bu nedenle kozmos size ilahi dişil ve kutsal eril enerjileri enjekte ediyor. Bu enerjinin baştan çıkarıcı olduğunu söylemek yetersiz kalır, Leo. Bu sadece romantik arzularınız ile ateşli tutkularınız arasında uyum yaratmakla kalmaz, aynı zamanda aurik alanınızı cızırtılı bir karizma ile süsler. Bu arada, bugünün ayı, cinsel ilişki, birleşmeler, ruhsal ilişkiler ve ruh eşi bağlantılarından oluşan büyüleyici sekizinci eviniz aracılığıyla rüya gibi Balık’a kayacak ve duygusal yakınlık arzunuzu çevreleyen temalara vurgu yapacak. Üstüne üstlük, Luna, aşkla ilgili beşinci evinizin hükümdarı olan Jüpiter ile güçlerini birleştirecek ve bir umut ve bolluk katmanı ekleyecek.


Başak Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Başak Burcu Aşk Yorumları

Gizli aşk ilişkisi? Skandal ya da uzaktan gölgeli herhangi bir şeyin hayranı olabilirsiniz ya da olmayabilirsiniz, ancak tüm bunların heyecanına kendinizi kaptırabilirsiniz, Başak. Bu özellikle hem erotik sekizinci seks evinizin, birleşmelerin, samimi birlikteliklerin ve ruh eşi bağlantılarınızın hükümdarı olan Mars için hem de kapanış, rüyalar, gizli işler, gizli ilişkiler ve arkasındaki her şeyle ilgili gizli on ikinci evinizde cızırdayan Venüs için geçerlidir. sahneler, bu yüzden asla asla deme. Bu arada, bugünün ayı, önemli kişilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla Balık burcuna kayacak. Bu, bire bir bağlantılarınıza vurgu getiriyor.


Terazi Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Terazi Burcu Aşk Yorumları

Ay bugün rüya gibi Balık burcuna kayıyor, sorumlu altıncı sağlık evinizi, günlük ritüellerinizi ve titizliği harekete geçiriyor… ama aynı zamanda bu süreçte Jüpiter ile güçlerini birleştirecek. Bugün tabağında çok mu var Terazi? Belki, ama orada bitmiyor. Hem tatlı gezegensel yöneticiniz, Venüs hem de Mars – bire bir ilişkilerden ve önemli diğerlerinden oluşan yedinci evinizin göksel yöneticisi – özgürlüğü seven onbirinci evinizi, topluluğunuzu ve dünyaya ait olma duygunuzu aydınlatırken, şanslar Sosyal medya platformlarınızda gerçekleşen kalp gözleri ve çift tıklamalar dikkatinizi dağıtacak mı? Flört etme havasında olabilirsiniz, ancak hiçbir koşula bağlı değilsiniz.


Akrep Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Akrep Burcu Aşk Yorumları

Hem tatlı Venüs hem de geleneksel gezegen yöneticiniz Mars, dünyadaki onuncu otorite, üstler ve itibar eviniz aracılığıyla cızırdamakta ve tüm gözler sizin üzerinizde, Akrep. Tek veya bağlı, bu sadece enerjinizi çekicilik ve ateşli bir tutku ile enjekte etmekle kalmaz, aynı zamanda profesyonel yaşamınızda sürdürdüğünüz yaratıcı çabaları da tamamlar. Bu dinamik eşleşmenin yadsınamaz gösterişliliği göz önüne alındığında, potansiyel beklentiler ve hayranlar ya da dünyanın geri kalanı açısından, spot ışığından kaçış yok. Bu arada, bugünün ayı romantik beşinci şöhret, aşk ve kendini ifade etme evinize kayacak ve bu da tonu belirliyor.


Yay Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Yay Burcu Aşk Yorumları

Senden uzakta olan biri için ateşli misin, Yay? Romantik aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci evinizin göksel hükümdarı olan Cesur Mars, macera, uzun mesafeli yolculuklar ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla kız kardeşiniz Aslan burcundaki cilveli Venüs’ün yanında oturuyor. kova listenizdeki kontrol edilmeyen hedefler oldukça cazip görünüyor. Yakalayış? Bugünün Balık burcundaki rüya gibi ayı, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve duygusal temelleriniz aracılığıyla gezegen yöneticiniz Jüpiter ile güçlerini birleştirecek, bu yüzden utangaç ve/veya içe dönük olarak karşılaşabilirsiniz. Biraz dinlenin ve içeri girin; geri kalanı takip edecek.


Oğlak Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Aşk Yorumları

İki tane alır, Oğlak. Leydi Venüs, dün buharlı sekizinci yakınlık eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla Leo’da Mars’a katıldı, cinsel libidonuzdan ortak girişimlerinize kadar her şeyi enerjilendirdi ve uyumlu hale getirdi. Cinsel gerilimi hissedebiliyor musunuz? Doğum haritanızdaki en tabu seven ev bir yana, bu ilahi karşı parçalar her gün aynı burçta birleşmez. Unutmayın, ay da meraklı iletişim sektörünüz aracılığıyla Balık burcuna geçecek ve bu süreçte şanslı Jüpiter ile güçlerini birleştirecek. Ay, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınızı, müzakerelerinizi ve diğer önemli evinizi yönettiğinden, bugün anlaşmayı imzalamaya karar verdiğiniz gün olabilir.


Kova Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Kova Burcu Aşk Yorumları

Razzle, gözlerini kamaştır, Kova. Tek? Hem Mars hem de Venüs, taahhütlü yedinci anlaşmalar, uzlaşma, önemli diğerleri ve bire bir bağlantılarınızda cızırdayarak, sadece sevgilinize yaklaşmak için yeterince cesur hissetmekle kalmaz, aynı zamanda potansiyel talipleri soldan ve sağdan çekersiniz. Bu arada, değer sistemlerinin konfor arayan ikinci evinde ay Jüpiter’in yanında otururken, kesin olan bir şey var: Kendinizi hissediyorsunuz ve bunun iyi bir nedeni var. Unutmayın: Ay ruh halinizi belirler ve Jüpiter dokunduğu her şeyi genişletir. Peki, bu ikisi Venüs’ün yönettiği bu ev aracılığıyla bir araya geldiğinde ne olur sizce? Değerinizin gayet iyi farkındasınız ve diğer herkes de öyle.


Balık Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Balık Burcu Aşk Yorumları

Aşk söz konusu olduğunda sezginizi takip edin, Balık. Kalbiniz kendi adına konuşabilir, ancak herkes onlara şüphe avantajını vermenizi hak etmez. Unutmayın: Ay, anlamlı beşinci aşk, tutku, şehvet ve romantizm evinizi yönetiyor ve bugün burcunuzda geleneksel yöneticiniz Jüpiter ile güçlerini birleştirecek. Hayattan daha büyük hissettiren duygular? Belki, ama bu süreçte kendinize daha fazla şefkat geliştirmemeniz gerektiği anlamına gelmez. Tabii ki, hem Mars hem de Venüs ilahi görevlerle ilgili altıncı evinizden geçerken, her şeyinizi vermek konusunda ilham ve tutkulu hissedebilirsiniz. Ama önce hakettiklerinden emin olun.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.