Günlük Aşk Burç Yorumları 20 Haziran 2021

20 Haziran Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 20 Haziran Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Koç Burcu Aşk Yorumları

Kızgın gezegen hükümdarınız Mars, aşk dilinizden kalp çakranıza kadar her şeye enerji vererek ve yeniden canlandırarak aşk, delilik, şehvet ve kendini ifadeden oluşan tutkulu beşinci evinizi ateşlemeye devam ediyor. Bu arada, ay, yakınlık, ortak girişimler ve enerji alışverişleriyle ilgili boğucu sekizinci evinize kayarken – önemli birliğin “alıp verme”sini çevreleyen temalara duygusal farkındalık getirirken, gizli onikinciniz aracılığıyla genişleyen Jüpiter ile uyumlu bir uyum içinde olacaktır. teslimiyet evi. Tek veya zaten bağlı, kesin olan bir şey var, Koç: Sezginiz yerinde. Bağırsaklarını takip et. Uyarı: Luna’nın cızırtılı hükümdarınız Mars’a karesi, ego gezilerini ve öfke nöbetlerini tetikleyebilir. Hafifçe yürü.


Boğa Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Boğa Burcu Aşk Yorumları

Boğa, akranlarını büyülüyorsun ve kelimeler akıyor. Zevk arayan gezegen hükümdarınız Venüs, genel değiş tokuşlarınızdan yerel ortamınıza kadar her şeyi uyumlu hale getirerek, iletişim, düşünce süreci ve anlık atmosferlerin değişken üçüncü evinizde dolaşıyor. Bu arada, bugünün ayı, bire bir bağlantılarınızı çevreleyen temalara duygusal ve sezgisel farkındalık getirerek, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar, müzakereler ve diğer önemli evinize kayacak. Tek? Muhtemelen sevgilinizin ihtiyaçlarıyla normalden daha uyumlusunuz – ama bir yakalama var. Luna, aynı anda ateşli Mars ile çatışacak ve bu, duygusal patlamaları ve/veya ego yolculuklarını tetikleyebilir.


İkizler Burcu
20 Haziran 2021 Pazar İkizler Burcu Aşk Yorumları

İkizler, gezegen yöneticiniz Merkür’ün doğrudan istasyonlarından sadece birkaç gün önce, hız aniden yükselmeye başlayabilir. İlginçtir ki, bugünün ayı, önemli diğerlerinin uyum arayan yedinci evinin yöneticisi olan şanslı Jüpiter ile uyumlu bir hizalanma yapmadan önce, sorumlu günlük ritüeller ve durum tespiti altıncı evinize kayacak. Bekar veya zaten alınmış, durumunuzdaki birkaç ayrıntıyı çözüyor veya belki normalden daha uzun saatler çalışıyor olabilirsiniz. Kendinize karşı nazik olun. Karanlık tarafta, günümüzün zorlu ay-Mars karesi ruh hali değişimlerini veya daha kötüsünü tetikleyebilir: ego yolculukları. Çekmeden önce düşünün.


Yengeç Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Doğum günün kutlu olsun, tatlı Yengeç. Güneş *sonunda* bu akşamın ilerleyen saatlerinde ana sularınıza kayacak, ancak bu arada, sürekli değişen gezegen hükümdarınız ay, tutku, delilik ve kendini ifade etmenin şehvetli beşinci evine girerek duygusal farkındalık getirecek cinsel içgüdülerinizi ve sevgi arzularınızı çevreleyen temalar. Ancak, haritanızın bu bölgesindeki ay ile değer sistemlerinizin istikrar arayan ikinci evindeki başıboş Mars arasındaki zorlu bir kare, güvenlik duygunuz ile kalbinizin gerçekten istediği şey arasında sürtüşme yaratabilir. İyi haber şu ki, Luna da şanslı Jüpiter ile uyum içinde olacak, bu yüzden bir durumda sahip olduğunuz inanç her şeyi belirler.


Aslan Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Aslan Burcu Aşk Yorumları

Leo, biraz göz yumma zamanı; hakediyorsun. Güneş – gezegensel yöneticiniz – uykulu onikinci kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve bugün perde arkasındaki her şey evinize girer ve bilinçaltı kalıplarınızdan kapalı kapılar ardındaki yaşamınıza kadar her şeyi vurgular. Tek? Bugünün ayı, duygusal olarak yönlendirilen, en derindeki duyguların dördüncü evine dokunacak – ve ateşli sekizinci yakınlık, enerji alışverişi ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla şanslı Jüpiter ile uyum içinde olacak. Sevgilinizin zihni, bedeni ve ruhuyla tamamen birleşmek istiyorsunuz ve daha azına razı olmuyorsunuz. Luna’nın burcunuzdaki ateşli Mars karesi iş anlamına geliyor.


Başak Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Başak Burcu Aşk Yorumları

Kendini ortaya koymaktan korkma Başak. Karıştırın, sosyalleşin ve ufkunuzu keşfedin. Bu, özellikle, dostluk grupları, sosyal medya ve geniş ağlardan oluşan deneysel onbirinci evinize enerji veren, bugün empatik Yengeç burcunda yıllık ilk çıkışını yapan güneş için geçerlidir. Üstüne üstlük, ay, meraklı üçüncü iletişim, perspektif ve yakın çevre evinize kayacak. Aynı zamanda ilişki sektörünüzde Jüpiter ile aynı anda üçgen açı yapacak. Şanslı kaçış? Belki de öyle, özellikle de etrafınız sizi rahat hissettiren ve içinizdeki en iyiyi ortaya çıkaran insanlarla çevriliyse. Yakalayış? Luna, Mars ile çatışacak, bu yüzden bazı bastırılmış enerjiler için bir çıkış bulduğunuzdan emin olun.


Terazi Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Terazi Burcu Aşk Yorumları

Kendinizi işinize kaptırmış olabilirsiniz – özellikle de şimdi kariyerle ilgili onuncu eviniz Terazi’den geçen güneşle. Cesaretiniz kırılmasın; Bu, aşk hayatınızın mahvolduğu anlamına gelmez. Ancak, arzuladığınız aşk hayatına yer açmak için bugün sıkıcı yapılacaklar listenizde çalışmaktan başka seçeneğiniz olmayacak. Ayrıca, istikrar arayan ikinci değerler evinize ay kayarken, aklınız paranızda olabilir. Ama eğer bir şey olursa, bu aynı zamanda şehvetli zevklerinize dalmanız için bir fırsattır. Tatlınızdan o masajı isteyin; Uzun bir gün oldu ve sen bunu hak ettin.


Akrep Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Akrep Burcu Aşk Yorumları

Sevgiliniz bunun farkında olabilir veya olmayabilir, ancak özünde heyecan arayan birisiniz, Akrep. Ayrıca, güneş geleneksel onuncu evinizi yönetiyor ve bugün geniş maceralı dokuzuncu eviniz aracılığıyla Yengeç burcunda ilk çıkışını yapacak. Bilinmeyene girmeye cesaretin var mı? Yolun her adımında sezginizi takip ettiğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Bahsi geçmişken… ay da bugün burcunuza kayacak. Bu sizi içe doğru gitmeye teşvik eder. Luna ayrıca Jüpiter ile uyum içinde olacak ve romantizm söz konusu olduğunda kalbinizin sesini dinlemenizi hatırlatacak.


Yay Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Yay Burcu Aşk Yorumları

Bekar veya zaten bağlı, bugün biraz kısıtlanmış hissedebilirsiniz, Yay. Örneğin, sekizinci yakınlık eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla güneşin sezgisel Yengeç burcundaki başlangıcına ek olarak, bugünün Akrep ayı, kapalı onikinci evinize, karmaya ve perde arkasındaki her şeye kayacak. Muhtemelen bir dizi duygu ve cinsel arzular yaşıyor olsanız da, ayın iddialı Mars’a karesi, geri çekilme ve yalnız zaman geçirme ihtiyacınızda sürtünme yaratır. Muhtemelen saklanma ihtiyacı ile dolaşma özlemi arasında parçalanmışsınızdır.


Oğlak Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Her şeyden önce, Oğlak: Çok ciddi gezegen hükümdarınız Satürn, bugün yaralı şifacı Chiron’a 60’lık bir açı yapacak ve sorumluluğunuzdan katlandığınız karmik derslere kadar her şeyi vurgulayacak. Bu, elbette, özellikle romantik ilişkilerinizde modası geçmiş kalıplarla uğraşıyorsanız, aşk hayatınıza da yansır. Neyi büyüttün? Anlayışınızı kullanın; bir şey dikkatinize sunuluyor. Bugünün ayı, özgürlüğü seven on birinci topluluk evinize dokunacak ve sizi de destek için akranlarınıza yaslanmaya teşvik edecek. Bu, olayları farklı bir bakış açısıyla görmenize yardımcı olabilir; aklını Yeni fikirlere açık tut.


Kova Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Kova Burcu Aşk Yorumları

Güneş, önemli kişilerden ve bire bir ilişkilerden oluşan yedinci evinizi yönetir. Sevgilinizin günlük rutininden ilişkinizde üzerinde çalışılması gerekenlere kadar her şeyi vurgulayarak, bugün sorumlu altıncı durum tespiti evinize kayıyor. Ay aynı zamanda otoriter onuncu evinizi aydınlatacak ve istikrar arayan ikinci değerler evinizde Jüpiter ile bağlantı kuracak. Kova, ne istediğini biliyorsun ve kontrolü eline almaya hazırsın. Yakalayış? Luna, ilişki sektörünüzde başıboş Mars ile çelişecek ve siz ve eşiniz arasında bir miktar sürtüşme yaratacaktır. Benlik? Kesinlikle. Yaklaşımınıza dikkat edin.


Balık Burcu
20 Haziran 2021 Pazar Balık Burcu Aşk Yorumları

Aşk havada, Balık. Bugün güneş, kız kardeşiniz Yengeç burcunda büyülü bir başlangıç yapacak. Bu, romantik arzularınızı besleyen aşk, tutku ve zevkten oluşan şehvetli beşinci evinizi harekete geçiriyor. Bu arada, bugünün ayı, heyecan arayan dokuzuncu genişleme, seyahat ve bilinmeyen bölge evinize dokunacak ve denkleme biraz asalaklık ve carpe diem vibes ekleyecek. Yakalayış? Luna, sorumluluk sahibi altıncı evinizde Mars’la yüzleşecek ve günlük rutininiz ile bilinmeyene doğru yola çıkma arzunuz arasında sürtüşme yaratacak. Daha parlak bir notta, Ay’ın burcunuzda Jüpiter ile üçgen açı yapması size inancınızı ve yolculuğun tadını çıkarmanızı hatırlatır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.