Günlük Aşk Burç Yorumları 18 Haziran 2021

18 Haziran Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 18 Haziran Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
18 Haziran 2021 Cuma Koç Burcu Aşk Yorumları

Seni tahrik ediyorlar mı, Koç? Ay, cilveli Venüs’e ve uyum arayan, anlaşmalar, uzlaşma, müzakereler ve diğer önemli yedinci evinize kayar. Bu, bire bir ilişkilerinizi çevreleyen temalara sezgisel ve duygusal farkındalığınızı getiriyor. Luna, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla, kızgın gezegen hükümdarınız Mars ile uyum içinde olacak ve duygusal dünyanız ve cinsel arzularınız arasında tatlı bir sinerji yaratacaktır. Sezginizi yakından dinlerseniz, ayın Kuzey Düğümüyle üçgen açısı size muazzam bir içgörü sağlayabilir – bu nedenle, eureka anlarının flaşlarını göz ardı etmeyin.


Boğa Burcu
18 Haziran 2021 Cuma Boğa Burcu Aşk Yorumları

Boğa, sen anlaşacak biri değilsin. Ama sahip olduğun şeyi de kabul etmeyeceksin. Bu arada, tatlı gezegen hükümdarınız Venüs, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizden oluşan meraklı üçüncü evinizde göz kamaştırmaya devam ediyor, genel alışverişlerinizden entelektüel arayışlarınıza kadar her şeyi, özellikle de onların DM’lerine geçiş şeklinizi karamelize ediyor. Neden şekerle kaplayalım? Bugünün ayı, sorumlu altıncı sağlık, çalışma rutini ve durum tespiti evinizi sarsacak ve aynı zamanda süreçte kırmızı-sıcak Mars’a altmış açı yapacak. Başka bir deyişle, okyanusun hareketini kazıyorsunuz, bu yüzden momentumu kaybetmeyin.


İkizler Burcu
18 Haziran 2021 Cuma İkizler Burcu Aşk Yorumları

Kendini ifade et, İkizler. Evren sana flört etmen için izin veriyor. Ay, tutkulu beşinci evinizi aşk, delilik, romantik senaryolar ve yaratıcı düşüncelerle harekete geçiriyor. Bu, duygusal dikkatinizi, sevgi arzularınızı çevreleyen temalara ve ayrıca içinizdeki çocukla olan ilişkinize getiriyor. Unutmayın, Luna, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevreden oluşan meraklı üçüncü eviniz aracılığıyla öfkeli Mars ile uyum içinde olacak ve ne demek istediğimi anlıyorsanız, “mesajı” aktarmayı kolaylaştıracak. Bununla birlikte, oyun oynuyorsanız ve konuşmak istemiyorsanız, beden dili çok şey anlatır.


Yengeç Burcu
18 Haziran 2021 Cuma Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Cildinizde rahat hissediyorsunuz ve içten dışa parlıyorsunuz, Yengeç. Bu arada, ayın rahat dördüncü evinizden, ailenizden ve duygusal temellerinizden geçişi, ihtiyaçlarınızı öncelik sırasına koymanız için sizi içe getirmeye devam ediyor. Sağlıklı bir iş/yaşam dengesi kurmak anahtardır; romantik ilişkileriniz bir istisna değildir. Luna ayrıca istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri eviniz aracılığıyla kızgın Mars ile uyum içinde olacak. Bu, özellikle güven seviyeleriniz söz konusu olduğunda, karışıma cüretkar bir tutku katmanı ekliyor. Ne istediğini biliyorsun ve peşinden gitme zamanı.


Aslan Burcu
18 Haziran 2021 Cuma Aslan Burcu Aşk Yorumları

Kızıl-sıcak Mars, sabit ateşleriniz arasında cızırdayarak, sakral çakranızdan cinsel arzularınıza kadar her şeyi aktive ediyor; senin cinsel karizmasına karşı koymak neredeyse imkansız Leo. Tek? Bu zamanda erotik fetihlerinizi fethetme konusundaki doğuştan gelen yeteneğinize rağmen, bugünün Terazi ayı, meraklı üçüncü evinizi, düşünce sürecinizi ve yakın çevrenizi aydınlatacak, düşüncelerinizden genel alışverişlerinize kadar her şeye duygusal farkındalık getirecek. Bununla ilgili daha da ilginç olan şey, Luna, öfkeli Mars ile uyum içinde olacak, duygularınızı hareketlerinizle birleştirecek, böylece top sizin sahanızda olacak. Onunla ne yapacaksın?


Başak Burcu
18 Haziran 2021 Cuma Başak Burcu Aşk Yorumları

Aşık olmak için fazla mı çalıştın, Başak? Örneğin, meraklı gezegen yöneticiniz Merkür, kariyer, itibar ve otorite duygusuyla ilgili hırslı onuncu evinizden geçerek gerilemeye devam ediyor. Bu, dünyadaki genel kişiliğiniz ve mirasınız etrafında dönen temaları tekrar gözden geçirmeniz için sizi zorluyor. Bu arada, bugünün ayı, banka hesabınızdan güvenlik duygunuza kadar her şeyi vurgulayarak, istikrar arayan ikinci değerler evinize dokunacak. Yani, şans, oyun oynamaktan çok daha fazla iş var. Yorgun? Uykulu onikinci evinizdeki Luna’nın altmış-sıcak Mars’ı, sizi bir adım geri atmaya ve bir mola vermeye teşvik ediyor.


Terazi Burcu
18 Haziran 2021 Cuma Terazi Burcu Aşk Yorumları

Birinin gözü sende, Terazi. İlişki odaklı gezegen yöneticiniz Venüs, hırs, kariyer ve otorite duygusundan oluşan onuncu evinizde göz kamaştırmaya devam ediyor ve patronunuzun hamlelerinden dünyadaki itibarınıza kadar her şeye baştan çıkarıcı bir çekicilik katmanı ekliyor. Kural 1: Işığınızı kimse için karartmayın. Bu arada, bugün burcunuzda bulunan ay, duygusal dünyanıza ve bastırdığınız bazı duygulara ışık tutacak. Luna ayrıca onbirinci sosyal ağlar eviniz aracılığıyla cüretkar Mars (önemli diğerlerinin bulunduğu yedinci evinin yöneticisi) ile uyum içinde olacaktır. Bu nedenle, destek için arkadaşlarınıza güvenmekten çekinmeyin.


Akrep Burcu
18 Haziran 2021 Cuma Akrep Burcu Aşk Yorumları

Perde arkasında ne planlıyorsun, Akrep? Ay, kapalı onikinci evinizi, rüyalarınızı, karmanızı ve bilinçsiz kalıplarınızı vurgulamasına ek olarak, geleneksel yöneticiniz Mars’a otoriter onuncu eviniz aracılığıyla uyumlu bir altmışlık açı yapacaktır. Yine de, bir durumu kontrol etme ihtiyacından vazgeçmeye karar verebilirsiniz. Ya da vahşi tarafta bir yürüyüşe çıkabilir ve kapalı kapılar ardında bir şeyler yapabilirsiniz. Size bile riskli geliyor ama bu durumda hedefiniz nedir? Ayın Kuzey Düğümüyle üçgen açı yapması, bastırılmış duygularınızı ön plana çıkarıyor, bu yüzden bunun nereye gittiğine daha yakından bakmanın zamanı geldi.


Yay Burcu
18 Haziran 2021 Cuma Yay Burcu Aşk Yorumları

Bu günlerde senin için ya hep ya hiç, Yay. Tatlı Venüs, yakınlık, birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci erotik evinize musallat olmaya devam ediyor – cinsel yaşamınıza ve ruhsal birlikteliklerinize duygusal yoğunluğunuz ve tabu benzeri baştan çıkarma katmanınızı ekliyor. Bu arada, bugünün Venüs tarafından yönetilen ayı, deneysel onbirinci dernekler evinize, dostluk çevrelerinize ve dünyaya ait olma duygunuza dokunacak ve duygusal dikkatinizi sosyal yaşamınızı çevreleyen temalara ve aynı zamanda bireysel özgürlüğünüze getirecektir. Bu. Romantik özlemlerinizle oldukça çelişkili, çünkü haritanızın bu alanı daha platonik olma eğilimindedir – ancak karar vermek size kalmış.


Oğlak Burcu
18 Haziran 2021 Cuma Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Oğlak, romantik bir durumda inisiyatif alma zamanı. Bu özellikle Venüs’ün taahhütlü yedinci ev anlaşmalarınız, müzakereleriniz ve diğer önemli evlerinizde göz kamaştırması için geçerlidir, çünkü sadece her zamanki gibi çekici görünmekle kalmaz, aynı zamanda sevgiliniz veya potansiyel taliplerinizle uzlaşmaya daha istekli olursunuz. Bu arada, bugünün Venüs tarafından yönetilen ayı, otoriter onuncu evinize ve aynı anda seksenlik, sıcak başlı Mars’a, yakınlık, birleşme ve cinsel kimyadan oluşan sekizinci evinizde dokunacak. Başka bir deyişle, günümüzün astro havasında romantizm neredeyse kaçınılmaz, bu yüzden aşk için bir adım atın.


Kova Burcu
18 Haziran 2021 Cuma Kova Burcu Aşk Yorumları

İlerlemek için her şeyi doğru yapıyorsun, Kova. Bu, özellikle burcunuzda geri giden Satürn ile iletişim sektörünüzdeki yaralı şifacı Chiron arasındaki bugünkü altmışlık açı için geçerlidir. Bu nedenle, gerçeğinizi söylemekten korkmayın. Bu arada, bugünün Terazi ayı, maceralı dokuzuncu genişleme, inanç ve felsefe evinizi aydınlatacak ve bu da bilinmeyene doğru yola çıkmanız için size ilham verecek. Bu özellikle, hayatınızdaki önemli bir ilişkiyi düzeltmek için yaptığınız iş etrafında dönüyorsa. Luna, ilişki sektörünüzde de Mars ile uyum içinde olacak, bu yüzden tutku kesinlikle orada.


Balık Burcu
18 Haziran 2021 Cuma Balık Burcu Aşk Yorumları

Ay, aşk, tutku ve zevkten oluşan flörtöz beşinci evinizi yönetiyor ve şu anda erotik sekizinci yakınlık, birleşme, enerji alışverişi evinizde dolaşıyor. İşleri bir sonraki seviyeye mi taşıyorsun, Balık? Luna, ilahi görevlerin uygulamalı altıncı evinde cüretkar Mars ile uyum içinde olacak. Bu, duygusal dünyanız ve cinsel arzularınız arasında büyüleyici bir sinerji yaratır. Elbette, geri giden Satürn’ün yaralı şifacı Chiron ile hizalanması, bazı kısıtlama duygularını ön plana çıkarabilir. Ama şimdiden büyük ikramiyeye doğru gidiyorsunuz. Momentumu kaybetmeyin; bastırılmış enerjileri serbest bırakmak için bir çıkış bulun.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.