Boğa Burç Yorumları 9 Haziran 2021

İçerikler

Boğa burcunun 9 Haziran 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 9 Haziran 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Boğa burcunu 9 Haziran 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 9 Haziran 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 9 Haziran 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, istikrar arayan ikinci para evinde, yatırımlarda ve değer sistemlerinde çok fazla çekişme oluyor. Ama görünüşe göre, aşk hayatınızda da önemli bir dönüm noktasına ulaşıyorsunuz. Elbette, ay haritanızın bu bölgesinde Kuzey Düğümü ile kavuşum yapıyor ve yarınki yeni ay güneş tutulmasına sadece saatler kaldı. Ve kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve sahne arkasındaki her şeyle ilgili karmik onikinci evinizde Luna’nın yaralı şifacı Chiron’a altmışlığı, rahatınız ve değerleriniz ile teslim olma yeteneğiniz arasında bir gerilim yaratır. Ne istediğini biliyorsun ve bu evrene güvenme meselesi.

Boğa Burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün, muhtemelen bir arkadaşınızın arkadaşı olan telaşlı veya iğrenç biriyle uğraşmanız gerekiyor. Bunun için çok fazla endişelenmemelisin çünkü bugün muhtemelen oldukça tatlı olacak.

Boğa Burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bu mevcut ay döngüsünün son günü ve evren sizi çalışma bütçeniz ve geliriniz için sorumluluk almaya teşvik ediyor. Daha ucuza nereye yerleştiniz? İkizler burcundaki ay ve güneş, kazanılan gelir ve parayla ilgili ikinci evinizde geri giden Merkür ile birleştiğinde bu incelemeyi teşvik ediyor. Yeni bir şeye başlamanın zamanı olmasa da, kariyerinizin finansal yönünü gözden geçirme ve değiştirme zamanı. Sonuçta buna değersin!

Sıcak basması? Serinlemenin iyi bir yolu ter atmak.

Boğa Burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bir Boğa olarak, tatmin hissetmek için hayatınızda ortaya çıkan somut ilerlemeyi görmeniz gerekir. Ay, zihinsel olarak keskin İkizler’de süzülürken ve öz disiplinli Satürn ile destekleyici bir bağlantı oluştururken, evren bugün bu kapıyı açmaya çalışıyor. Bu özellik, uzun saatler ve odaklanmış kararlılık gerektiren işle ilgili her türlü çabayı destekler. Luna’nın derin düşüş aşaması enerji seviyelerini düşürebilir, bu yüzden aşırıya kaçmamaya çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.