Boğa Burç Yorumları 4 Haziran 2021

Boğa burcunun 4 Haziran 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 4 Haziran 2021 Cuma günü neler bekliyor? Boğa burcunu 4 Haziran 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 4 Haziran 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 4 Haziran 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 4 Haziran 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 4 Haziran 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Gezegen yöneticiniz Venüs, konuşkan üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreci ve anlık alışverişler aracılığıyla en iyi hayatını yaşıyor – ve konuşmalarınız tatlıdan daha tatlı, Boğa burcu. Her ne kadar flört etmeye başlamanın ortasında, bugünün sert karesi, rahatlık arayan ikinci değerler evinizdeki Merkür ile kişisel özgürlüğünüzün deneysel on birinci eviniz aracılığıyla puslu Neptün arasındaki sert meydan, özgürlük arzunuz ile konfor bölgeniz arasında sürtüşme yaratıyor. Luna ayrıca on ikinci kapanış, karma ve affetme eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron’a katılacak, bu yüzden kendinize nazik davrandığınızdan emin olun.

Boğa Burcu 4 Haziran 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Kendinizi biraz (veya çok) gevşetin ve diğer insanların nasıl davranacakları gibi davranmasına izin verin. Aklın ışığını görmelerini sağlayabilirsiniz, ancak bu sizi çok fazla strese sokmamalı.

Boğa Burcu 4 Haziran 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Boğa burcu, bugün rahatsız hissedebilirsin ve iş yerinde bütçeni çevrelemekle ilgili bazı kafa karışıklıkları da olabilir. Derin nefes almak ve sabırlı olmak önemlidir. Sabırsız Koç ayı, bir süredir gizli on ikinci evinizde olan Koç burcundaki Chiron’u alevlendiriyor. Bu enerjinin yanı sıra, İkizler’deki Merkür gerilemesi kazandığınız gelirin kafasını karıştırıyor. Bütçenizi fazla harcama veya fazla tahmin etme eğilimi ortaya çıkabilir. Aksiliklerden kaçınmak için bugün her seferinde bir dakika ayırmayı unutmayın.

Birinden bir şey istersen, şansın ne istersen onu alırsın.

Boğa Burcu 4 Haziran 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bugün yaptığınız alışverişlere özellikle dikkat edin Boğa. Kaynaklarınızı, tam olarak hayal ettiğiniz gibi olmayabilecek bir şeye genişletmekle yükümlüsünüz. Merkür’ün baş döndürücü Neptün’le meydanı suçlanacak. Bu yön aynı zamanda potansiyeliniz etrafında kafa karışıklığına neden olabilir. Neyse ki, ilk Koç ayı, düşük profilinizi koruduğunuz ve barışa öncelik verdiğiniz sürece, her şeyin içinden geçmenize yardımcı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.