Boğa Burç Yorumları 26 Haziran 2021

Boğa burcunun 26 Haziran 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 26 Haziran 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunu 26 Haziran 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 26 Haziran 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 26 Haziran 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 26 Haziran 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 26 Haziran 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Durum tespiti yaptın mı, Boğa? Duyusal güdümlü gezegen yöneticiniz Venüs, iletişim, düşünce süreci ve anlık değiş tokuşlardan oluşan üçüncü evinizi şaşırtmaya devam ederken, yalnızca bir dizi karşı konulmaz cazibe yaymakla kalmıyorsunuz, aynı zamanda içinizde romantizm bulmaya daha yatkınsınız. Yerel topluluk. Tek? Bugün kişisel ve profesyonel yaşamınız arasında bir denge bulma konusunda kendinizi parçalanmış hissedebilirsiniz. Bu nedenle, bir aşk durumunu fazla düşünerek daha fazla baskı eklemeyin. Ayrıca, Merkür kısa bir süre önce ikinci değerler evinize doğrudan yerleştirildi – bu nedenle, ileri atılmadan önce büyük olasılıkla şeylere daha yakından bakıyorsunuz.

Boğa Burcu 26 Haziran 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Tüm uyarı işaretlerini görmezden gelin ve tam hızda hareket etmeye devam edin. Tereddüt etmeye gerek yok! Aslında, ne kadar hızlı hareket ederseniz, büyük kazanma olasılığınız o kadar artar. Başka bir zaman her zamanki gibi işine dön.

Boğa Burcu 26 Haziran 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bu senin için güçlü bir zaman, Boğa! Paranızı geri almak bugün bir tema ve aynı zamanda değerinizle ilgili önemli konuşmaları planlamak için de en uygun gün. Kova ayı kariyer sektörünüzde geri giden Satürn’ü ve ayrıca para alanınızda İkizler’de uğurlu Merkür’ü harekete geçiriyor. Birlikte, bu sizi yalnızca finansal olarak hak ettiğiniz şey için konuşmaya değil, aynı zamanda becerilerinizi geliştirmeye de itiyor. Kendinizi kısa satmayın. Bunu olumlu bir yansıma zamanı olarak kullanın ve ihtiyaçlarınızı dile getirin.

Kim sadece temyiz ile damlıyor? Sen, o kim! Sen sıcak şeylersin!

Boğa Burcu 26 Haziran 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Boğa olarak, rehberlik için kozmik aşk tanrıçası Venüs’e bakıyorsunuz. Cumartesi günü gökyüzü, Yengeç’in ürkütücü sularından ayrılıp Leo’nun ateşli ovalarına doğru ilerlerken Venüs’ü hareket halinde bulur. Bu geçiş, şimdi 21 Temmuz’a kadar, eviniz ve ayaklarınızın altındaki ocak etrafında odaklanıyor. Dünyadan çekilmek ve aile bağlarını iyileştirmek için çalışmak için ideal bir zaman.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.