Boğa Burç Yorumları 23 Haziran 2021

İçerikler

Boğa burcunun 23 Haziran 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 23 Haziran 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Boğa burcunu 23 Haziran 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 23 Haziran 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 23 Haziran 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Ne istediğini biliyorsun ama sana neye mal olacağından korkuyorsun, Boğa. Ay, yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci erotik evinize musallat olmaya devam ediyor – duygusal dikkatinizi önemli bir ortaklığın “alıp verme”sini çevreleyen temalara getiriyor. Ancak aynı şekilde, mevcut dinamiğinizde her zaman daha fazla yoğunluğa özlem duyarsınız. Bununla birlikte, istikrar arayan ikinci evinizde Luna’nın meraklı Merkür’e muhalefeti, konfor arzunuz ile sevgilinizin zihni, bedeni ve ruhuyla tam olarak birleşme fırsatı arasında sürtüşme yaratır. Açgözlü olmayın ve istediğiniz şeyin peşinden gidin.

Boğa Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Birisi gizli zayıflığınızı öğrendi ve onu kullanmak için çok uğraşıyor, ancak işleri oldukça hızlı bir şekilde düzeltebilirsiniz. Bugün biraz zemin kaybetmeyi ve yarın hepsini telafi etmeyi bekleyin.

Boğa Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Boğa, başkalarıyla bağlantı kurmak ve iletişim kurmak bugün iş yerinde kolaydır. Duygusal olarak zeki Yengeç güneşi üçüncü iletişim evinizde, bağlantı sektörünüzde geri giden Balık burcundaki şanslı Jüpiter ile pozitif bir üçgen oluşturuyor. Bu, meslektaşlarınızla veya sektörünüzde tanıdığınız insanlarla iyi bir uyum zamanı olabilir. Yapabiliyorsanız, bugün sosyal olun ve bu size profesyonel olarak doğrudan fayda sağlayabilir. Her şey kimi tanıdığınla ilgili!

Nakit paranızla akıllı olun – dürtüyle satın almayın. Araştırmanızı yapın, alışveriş yapın.

Boğa Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Boğa, bugün kendini büyük bir boşlukta bulman muhtemel. Derinlere inmenize ve yargılamadan hissedilmesi gereken her şeyi hissetmenize izin verin. Yönetici gezegeniniz, manyetik Venüs, duygusal olarak ham Pluto’ya karşı çıkıyor ve kapınıza yoğun ama iyileştirici konuşmalar getiriyor. Neyse ki, aydınlatıcı güneşin büyük kalpli Jüpiter ile tatlı uyumu, hedefleriniz etrafında ortaya çıkan yeni fırsatlara eğilmenizi sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.