Boğa Burç Yorumları 22 Haziran 2021

Boğa burcunun 22 Haziran 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 22 Haziran 2021 Salı günü neler bekliyor? Boğa burcunu 22 Haziran 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 22 Haziran 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 22 Haziran 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 22 Haziran 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 22 Haziran 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, işler er ya da geç yerine oturmaya başlamalı. Örneğin, akıllı Merkür, hem istikrar arayan ikinci değer sistemleri evinizi hem de romantik aşk beşinci evinizi yönetir. Ve dün itibariyle, haberci gezegen resmen doğrudan hareket ediyor. Evet, sonunda mojo’nu geri alıyorsun ve aynı zamanda zamanı geldi. Mojo’dan bahsetmişken, bugünün ayı seksi sekizinci evinize, samimi birlikteliklere ve enerjik değişimlere dokunacak ve sizi ortak işbirliklerinizden ruh eşi bağlantılarınıza kadar her şeyi çevreleyen temalara duygusal olarak bağlayacak. Yakalayış? Luna’nın Jüpiter’e karesi, mevcut durumunuzdaki “ver ve al” (veya bunların eksikliğini) vurgulayacaktır. Çok dikkat.

Boğa Burcu 22 Haziran 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Beklenmedik bir yönden geliyormuş gibi görünen çılgınca itişmelerden kaçınmak için bugün sakinleşmeli ya da en azından topuklarınızı kazmalısınız! İşleri kendi yönteminle yapıyorsun ve değişmek için iyi bir nedenin yok.

Boğa Burcu 22 Haziran 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Boğa, profesyonel hayatında ilerleme zamanı. İletişimi yöneten gezegen Merkür, İkizler burcunda doğrudan dönüyor. Bu, kariyer evinizde geri giden Satürn ile destekleyici bir bağlantı kuran ikinci kazanılan gelir ve para evinizdedir. Artık müzakereler, gecikmiş ödemeler veya stresli olan mali konularla ilgili haberleri duymaya başlayabilirsiniz. Merkür doğrudan döndüğünde, etkilerinin yoğunluğu dağılmaya başlar.

Kendine güvenin takdire şayan, ama yalnız gitme – ihtiyacın olan yardımı iste.

Boğa Burcu 22 Haziran 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Mali hikayen bugün düzelmeye başlıyor Boğa. Merkür’ün gerileme evresi bugün sona eriyor ve gelirinizin istikrarını ilgilendiren geç dönemdeki tüm karışık konulara açıklık getirmenize yardımcı oluyor. Bu arada, ay, şehvetli Akrep’ten felsefi Yay’a geçerek sizi ilişki konularında oldukça hassas ve derin psikolojik bir zihniyete sokar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.