Boğa Burç Yorumları 18 Haziran 2021

Boğa burcunun 18 Haziran 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 18 Haziran 2021 Cuma günü neler bekliyor? Boğa burcunu 18 Haziran 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 18 Haziran 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 18 Haziran 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 18 Haziran 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 18 Haziran 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, sen anlaşacak biri değilsin. Ama sahip olduğun şeyi de kabul etmeyeceksin. Bu arada, tatlı gezegen hükümdarınız Venüs, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizden oluşan meraklı üçüncü evinizde göz kamaştırmaya devam ediyor, genel alışverişlerinizden entelektüel arayışlarınıza kadar her şeyi, özellikle de onların DM’lerine geçiş şeklinizi karamelize ediyor. Neden şekerle kaplayalım? Bugünün ayı, sorumlu altıncı sağlık, çalışma rutini ve durum tespiti evinizi sarsacak ve aynı zamanda süreçte kırmızı-sıcak Mars’a altmış açı yapacak. Başka bir deyişle, okyanusun hareketini kazıyorsunuz, bu yüzden momentumu kaybetmeyin.

Boğa Burcu 18 Haziran 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Biri seni birazcık ezilmiş bir seksin önünde utandırır ve onları onların yerine koyman gerekir — tabii ki söz konusu seksin duyamayacağı bir mesafede! İşler yakında iyileşir.

Boğa Burcu 18 Haziran 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Boğa, kariyerin değişiyor ve şu an senin için bir yerleşme dönemine benziyor. Yakın geçmişte çok fazla değişiklik oldu ve şimdi yeni bir realitede çalışıyorsunuz. Bunun nedeni, kariyerinizin onuncu evinizdeki Kova’da geri giden Satürn’dür ve benliğinizin ilk evinde Uranüs Boğa’dayken zor bir açı oluşturuyor. Bu gezegenler birlikte yaşam yolunuza büyük değişiklikler getiriyor. Endişelenme, seninle daha uyumlu bir şeye doğru.

Çirkin bir kişiliğin artık üzerinizde büyük etkisi var. Enerjiyi benimseyin.

Boğa Burcu 18 Haziran 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Boğa insanları kıskanılacak bir iş ahlakına sahiptir. Üretken eylem havasında olmanız muhtemel olduğundan, bugün onu iyi kullanmaktan korkmayın. Ay, denge arayan Terazi’ye yüzer ve birkaç gün sonra kendinizi bile dışarı çıkarmanıza yardımcı olur. Bu zamanı egzersiz, dikkatli yemekler ve iş açısından ileriye dönük adımlar atmak için kullanın. Luna’nın hiperaktif Mars ile bağlantısı, ev projeleriyle de başa çıkmanız için size yakıt sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.