Başak Burç Yorumları 29 Haziran 2021

Başak burcunun 29 Haziran 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 29 Haziran 2021 Salı günü neler bekliyor? Başak burcunu 29 Haziran 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 29 Haziran 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 29 Haziran 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 29 Haziran 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 29 Haziran 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Açık fikirli ol, Başak. Asıl sıkıntınız ve/veya potansiyel talipleriniz, onlara kredi verdiğinizden daha ilham verici olabilir. Sonuçta, hayatınıza giren herkesin sizin bir yansımanız olduğunu söylüyorlar – öyleyse neden ona bir şans vermiyorsunuz? Bu, özellikle önemli kişilerden oluşan yedinci evinizdeki ay ile macerayla ilgili geniş dokuzuncu evinizdeki özgürlüğü seven Uranüs arasındaki günümüzün tatlı sekstili için geçerlidir. Hayatınızdaki özel birine gelince, size muazzam bir içgörü veriliyor. Güneş de ay ile uyum içinde olacak, bu yüzden sezginiz yerinde.

Başak Burcu 29 Haziran 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün diğer insanların (nefret ettiğiniz kişiler bile) yaratıcı yönünüzü harekete geçirdiğini görüyorsunuz. Etraflarında ne kadar çok zaman harcarsanız, yeni fikirleriniz o kadar ilginç olur.

Başak Burcu 29 Haziran 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Başak, bir müşteri veya uzun süreli bir iş ilişkisi ile gerginlik ortaya çıkabilir. Bunun tezahür etmesinin başka bir yolu, bir işverenden veya mevcut işinizden ayrılmak. Bunun nedeni, yedinci işbirliği evinizdeki Balık ayının, kariyer sektörünüzde İkizler’de Merkür ile zor bir açı oluşturmasıdır. Bu sarsıcı olsa da, özellikle Jüpiter Balık retrosunda olduğu için bu enerjiyi etkilediği için daha iyiye doğru bir değişiklik. Jüpiter büyümeyi ve genişlemeyi temsil eder ve bu, bunu deneyimleyebileceğiniz bir zamandır.

Hayatınızdaki insanların ışıltısının tadını çıkarın – pikniğe gidin veya yürüyüşe çıkın.

Başak Burcu 29 Haziran 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Odağınızı bugün bire bir yakınlarınıza yönlendirin, Başak. Dürüst ilişki kurmanın önüne hangi projeksiyonlar çıkıyor? Derin duygulu Balık ayı, ortaklık arenasında nelerin değişmesi gerektiğini keşfetmenizi istiyor. Bu yerleşim, başkaları için de geriye doğru eğilmenize neden olabilir, bu yüzden kendi sınırlarınız konusunda dikkatli olun. Başka yerlerde, Luna’nın Uranüs ile uyarıcı teması, uzun süredir devam eden yanlış anlamalara yeni bir bakış açısı getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.