Başak Burç Yorumları 22 Haziran 2021

Başak burcunun 22 Haziran 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 22 Haziran 2021 Salı günü neler bekliyor? Başak burcunu 22 Haziran 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 22 Haziran 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 22 Haziran 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 22 Haziran 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 22 Haziran 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Başak, bugün enerji yoğun. Belki de kalbin meselelerine odaklanmak çok bunaltıcı. Yani, olaylara farklı bir perspektiften bakmadığınız sürece. Ama aynı şekilde, etrafınızdaki enerji vampirlerinden hak ettiğiniz bir mola vermekten de zarar gelmez. Ve bekar ya da alıngan olmanıza rağmen, bugünün ayı duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki hislerinize dokunacak. Buna karşılık, bu, iç sığınağınızda geri çekilme ve rahatlık bulma ihtiyacına ilham verir. Luna, ilişki sektörünüzde Jüpiter ile de çelişecek, bu yüzden ihtiyacınız olduğu kadar yer ayırın.

Başak Burcu 22 Haziran 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Moochers her yönden uçuyor. Bugün aldığınız tüm taleplerle başa çıkmak için hayır deme alıştırması yapmalısınız. Zor başlayabilir, ancak daha kolay ve daha kolay hale gelir.

Başak Burcu 22 Haziran 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Başak, kariyerin artık biraz ivme kazanabilir. Gezegen yöneticiniz Merkür, diğer ikizler evindeydi ve bugün doğrudan dönüyor. Merkür gerilemesi kariyerinizin onuncu evinizdeydi ve şimdi bu gezegensel enerji ilerlemeye başladığında, siz de yaşamın bu alanında yapabilirsiniz. Önemli iş görüşmelerinde, sözleşmelerde veya anlaşmalarda gecikmeler yaşadıysanız, artık siste bir mola vermeye başlayabilirsiniz. Geçmişteki meslektaşlarla uğraşmak veya eski projeleri gözden geçirmek, şimdi kaldırmaya başlayabilecek ağır bir görev olabilirdi.

Pek bir şey yapılmayacak, bu yüzden beklentileri düşük tutun. Rahat ve sakin kalın.

Başak Burcu 22 Haziran 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Bir Başak olarak, karışıklığın üzerindeki netliği onurlandırıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz, hızlı düşünen Merkür gerileme dönemini tamamlarken Salı günü gökyüzü bu cepheden hoş geldiniz haberleri ile geliyor. Haftalarca kariyer kaygıları üzerinde kafa yorduktan ve geri adım atmanız gerektiğini hissettikten sonra, hedeflerinizle hassasiyetle ilerlemeye hazırsınız. Başka bir yerde, ay düşünceli Yay burcuna dalar ve odağınızı aile meselelerine çevirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.