Başak Burç Yorumları 14 Haziran 2021

Başak burcunun 14 Haziran 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 14 Haziran 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Başak burcunu 14 Haziran 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 14 Haziran 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 14 Haziran 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Korumaya çalıştığınız itibar ve arzuladığınız aşk hayatı arasında kalırsınız, Başak. Bir pembe dizi gibi geliyor ama sen rüzgarda mum değilsin. Ve güneş, dünyadaki geleneksel onuncu otorite, miras ve itibar eviniz aracılığıyla İkizler’den geçerken – gezegensel yöneticiniz Merkür (geri giden) ile birlikte – geçmişinizden temaları yeniden ziyaret ediyor olabilirsiniz. Bu, özellikle üstlerinizle ve erken yetiştirilmenizle ilgili olduğunda. Bu, elbette, aşktaki karar verme sürecinize de yansır, bu yüzden biraz düşünün. Ayın yaralı şifacı Chiron’a olan şifa üçgeni, bunun üstesinden gelme fırsatı sunuyor.

Başak Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Tehlikeli veya ölümcül derecede iğrenç görünmedikçe, bugün size baskı yapan güçlere evet deyin. Çok fazla mücadele edersen, sonunda kendini yıpratacaksın ve sonrası için enerjiye ihtiyacın olacak.

Başak Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Başak, günlük çalışma rutininize ve programınıza kaos gelebilir. Yapı gezegeni, Kova’daki Satürn, altıncı iş evinizde geri harekette ve Boğa’daki Uranüs ile bir bağlantı tarafından bozulduğunu hissediyor. Birlikte, bu gezegenler işleri tamamen sarsıyor, gecikmelere ve genel düzensizliğe neden oluyor. Sen kriz yönetiminde ustasın Başak, bu yüzden bu detay odaklı süper güce yaslan. Her görevi olduğu gibi alın ve iş arkadaşlarınıza veya müşterilere tepki vermeden önce nefes almayı unutmayın.

Ailevi yükümlülükler zamanınızı alacak. Planların değişmesini bekleyin.

Başak Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Uzatılmış bir haftasonuna ihtiyacın var, Başak. Kalp merkezli Aslan ayı dinlenmeyi, yalnızlığı ve geri çekilmeyi teşvik ettiğinden, bugün kendinizden hoş bir şekilde harekete geçmenizi beklemeyin. Başka bir yerde, durgun Satürn ve değişim getiren Uranüs çatışıyor. Bu son derece yüklü yön, çalışma hayatınızdaki tüm büyümüş koşullara bir uyandırma çağrısı getirir. Çağrılmakta olan değişikliklere yaslanın ve eski hikayeler ortadan kaybolacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.