Başak Burç Yorumları 1 Temmuz 2021

Başak burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Başak burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Her zaman bir tür muamma oldun… ama şu anki astro havası çok gizemli geliyor Başak. Bakın, ay, seks, karışıklıklar, samimi birliktelikler ve enerji alışverişlerinden oluşan perili sekizinci evinizden geçişine ek olarak, aynı zamanda gizemli onikinci eviniz, rüyalar, gizli gündemler aracılığıyla hem Mars hem de Venüs ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. her şey perde arkasında. Belki de gizli bir aşk ilişkisi? Klişe geliyor, ama kimi kandırıyoruz? Çok fazla yansıtma yapıyorsunuz ve hatta bir sonraki hamlenizi sessizce planlıyorsunuz. Birine aşık olmak mı? Olayları farklı bir ışıkta görüyorsunuz ve bu, evrim sürecinizin bir parçası. Pes etme.

Başak Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

İnsanlar bugün etrafınızda mobbing yapıyor, ama ne yazık ki hayranlıktan değil — boynunuzdan nefes alıyorlar. Tüm hırıltıları ve üflemeleri görmezden gelmeye çalışın ve sadece günlük eziyetten sabırla geçin.

Başak Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Başak, kozmos bu zamanda sana bir doz zihinsel enerji veriyor. İletişim gezegeni Merkür, kariyerinizin onuncu evinde İkizler’de ve işinizin nereye gitmesini istediğinizi netleştiriyor. Belki geçmişte aşırı analiz yaptınız ve bu sizi geride bıraktı? Şimdi, gezegensel yöneticinizin gücü sayesinde, ileriye doğru bir yol hakkında net bir şekilde düşünmek için zaman ayırabilirsiniz. Önce sizin için neyin doğru olduğuna karar verin ve bunu yapmak için zihinsel muhakemeyi kullanın.

Bir çeşit esneme kursuna gidin. Dörtlüleriniz ve zihniniz esnekliğe ihtiyaç duyar!

Başak Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bugün sinirlenmek çok kolay Başak. Öfkeli Mars, gerçekçi Satürn ile bir karşıtlığa kilitlendiğinden, hayal kırıklığı ayırt edilemez bir yerden sızıyormuş gibi hissedebilir. Bu rahatsız edici temas, özellikle otorite ve çalışma ortamınızla ilgili öfke sorunlarını yüzeye çıkarabilir. Hızınızı bugün yavaşlatın ve iş cephesinde ileriye doğru atılmak yerine en iyi yolu yeniden değerlendirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.