Balık Burç Yorumları 23 Haziran 2021

Balık burcunun 23 Haziran 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 23 Haziran 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Balık burcunu 23 Haziran 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 23 Haziran 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 23 Haziran 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Balık, eğer onu hayal edebiliyorsan ve hayal edebiliyorsan, o zaman büyük ihtimalle onu kendi gerçeğin de yapabilirsin. Güneş, tutku, romantizm ve kendini ifade etmeyle dolu beşinci evinizin üzerinde parlıyor – size gerçekten neşe getiren şeylerden, hayal kurmayı bırakamayacağınız bir aşk hikayesine kadar her şeyi vurguluyor. Tek? Güneş ve geleneksel yöneticiniz Jüpiter (burcunuzdaki) arasındaki bugünkü üçgen açı, kalp çakranızdaki ateşi genişletmek ve romantik bir durumun büyük resmini görmenize yardımcı olmak için burada. Meydan okuma? Luna’nın Merkür’e muhalefeti, mantıksal zihniniz ile sezgisel zihniniz arasında sürtüşme yaratır. Ama kimi kandırıyoruz? Tam olarak ne yapman gerektiğini biliyorsun.

Balık Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün söyleyecek çok şeyin var ve bunların hepsi tam olarak doğru olmasa da, neredeyse herkesi ikna edecek kadar gerçek hikayeyi anlatıyorsun! Bu senin için çoğunlukla sadece bir oyun, o yüzden iyi eğlenceler.

Balık Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, genişleyen Jüpiter Balık retrosunda, sizi işinizi olumlu yönde etkileyebilecek kişisel gelişime doğru itiyor. Belki de zevk aldığınız bir pozisyonda değilsiniz veya ateşinizi körüklemeyen bir iş yapıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz geri giderken, bu sizi neyin tatmin ettiğini ve yaşam yolunuz için en iyi fikir olduğunu düşünmenin zamanıdır. Gerçekten sen nesin? Hayatınızda bir gün bile çalışmamak için işinizden zevk almanız önemlidir!

Bir şeyleri yorumlamanın birçok yolu vardır – belirsizlik size özgürlük verir.

Balık Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bugün vahiy ışınlarının tadını çıkarın, Balık. Yönetici gezegeniniz, ruhsal olarak hassas Jüpiter, bugün hayat veren güneşten destekleyici bir bağlantı alıyor. Bu canlandırıcı temas, yaratıcı gücünüz ve kimliğiniz etrafında tazelenmiş, enerji dolu bir farkındalık duygusu getirir. Başka yerlerde, sevgili Venüs gözlerini yeraltı dünyasından Plüton’la kilitlediğinden, duygusal yoğunlukların kaynaması muhtemeldir. Bu temas, cinsellik veya romantizm etrafında gelişen gizli veya bastırılmış sorunları ortaya çıkarır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.