Balık Burç Yorumları 1 Temmuz 2021

Balık burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Balık burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Korkuyla tezahür etmediğiniz sürece paranıza odaklanmanızda yanlış bir şey yok, Balık. Sonuçta, çektiğiniz bolluk aşk hayatınıza da dökülecek, bu yüzden bu nimetleri temiz bir kafa ile çağırın. Ay, istikrar arayan ikinci konfor, para ve değer sistemleri evinizin üzerinde geziniyor ve para kazanma yeteneklerinizden öz değerinizi çevreleyen temalara kadar her şeyi vurguluyor. Yakalayış? Luna, belki de bir zamanlar güvenlik duygunuzu bastıran geçmiş yaraları tekrar gözden geçirmeniz için size meydan okuyabilecek olan yaralı şifacı Chiron’a katılacak. Luna’nın Mars-Venüs üçgeni, çarşaflar arasında olsa bile ifade için bir çıkış bulmanızı hatırlatır.

Balık Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Öğle yemeğini işe götürmek harika bir fikir – sadece yemekhane dedikodularına kapılma. Kendi sağlıklı çerezlerinizi çiğneyin ve meraklı insanları bırakın; patronunuz sessiz kararlılığınızı (ve iyi yemek anlayışınızı) takdir edecektir.

Balık Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Balıklar, bugün işinize rehberlik etmek için duygularınıza ve sezgilerinize dokunun. Yengeç güneşi, kendini ifade etme ve yaratıcılıkla ilgili beşinci evinizde, bunu teşvik ediyor. Mali değerinizi çevreleyen konular bugün gelişebilir ve sizi stresli hissettirebilir. Koç ayı, ikinci kazanılan gelir evinizde ve Yengeç güneşi ile zorlu bir kare oluşturuyor. Oranlarınızı yükseltmeniz veya işvereninizden daha fazla tazminat istemeniz gerekiyorsa, bu size göz korkutucu gelebilir. Kendiniz ve cüzdanınız için doğru olanı yapın.

Ne yediğinize dikkat etmek önemlidir. Peki, ne yiyorsun?

Balık Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Balık burcu, çalışma ortamınız bugün bir gerilim noktası olabilir. Kendi kendini motive eden Mars, sınır koyan Satürn ile rahatsız edici bir karşıtlığa kilitleniyor ve potansiyel olarak iş cephesinde ileriye doğru hareketi engelliyor. Bu arenada strese yenik düşmek yerine, geri adım atın, yavaşlayın ve işlerin daha iyi akması için gerçekçi bir şekilde değişmesi gerekenleri yeniden değerlendirin. Hangi davranışlarınız bağımsız hareket etme yeteneğinizi kısıtlıyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.