Aslan Burç Yorumları 17 Haziran 2021

Aslan burcunun 17 Haziran 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 17 Haziran 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Aslan burcunu 17 Haziran 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 17 Haziran 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 17 Haziran 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 17 Haziran 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 17 Haziran 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Paylaşmak önemsemektir ama pahasına değil Leo. Bugünün ayı, istikrar arayan ikinci konfor, gelir ve değer sistemleri evinizi aydınlatacak – şehvetli zevklerinizden duygusal güvenlik özleminize kadar her şeyi vurgulayacak. Luna, ortak girişimler ve enerji alışverişlerinden oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Neptün ile tam bir karşıtlık kuracak ve siz ve sevgilinizin arzuları arasında biraz sürtüşme yaratacaktır. Ve aşık olduğunuz yerde oldukça muhteşem olsanız da, Neptün’ün etkisi bu süreçte önemli sınırları ortadan kaldırabilir. Ayın Venüs’e altmışlık konumu, sizi bir veya iki kartı kolunuzda tutmaya teşvik eder.

Aslan Burcu 17 Haziran 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün işler sizin için normalden biraz daha zor, özellikle de aşkta. Birisi eskisinden tamamen farklı davranıyor ve oyundaki güç oyunlarından kaçınmanız zor.

Aslan Burcu 17 Haziran 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Leo, evren sana ani bir finansal destek veriyor. Bu, şu anda tazminat almakta olduğunuz geçmişteki iş veya çabalarınız için olabilir. Özellikle bağımsız çalışıyorsanız veya kendi işinizi yürütüyorsanız bu iyi bir haber. Başak ayı, kazanılan gelir ve parayla ilgili ikinci evinizde merkezlenir ve kariyerinizin onuncu evinizdeki Boğa burcundaki Uranüs ile pozitif bir üçgen oluşturur. Bu yön, gerçeğe tezahür eden ani değişimi gösterir, ancak daha iyisi için. Ay, Balık burcundaki şanslı Jüpiter’den de destek alıyor.

Bugün gururunuza bir darbe, bir başkası için yüksek sesle uyandırma çağrısı görevi görecek.

Aslan Burcu 17 Haziran 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Evren bugün seni kişisel hedeflerin üzerine inşa etmeye zorluyor, Leo. İlk dördün ay, yetenekli Başak burcuna gelir ve sizi tutum değişikliklerini benimsemeye ve özlemlerinize yaklaşmaya teşvik eder. Bu ay, finansal durumunuzdaki pürüzleri vurgulayabilir ve iyileşmeye ihtiyaç duyan özgüven sorunlarını aydınlatabilir. Hangi hedefler peşinden gitmeye değer ve hangileri artık değmez?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.