Akrep Burç Yorumları 6 Haziran 2021

Akrep burcunun 6 Haziran 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 6 Haziran 2021 Pazar günü neler bekliyor? Akrep burcunu 6 Haziran 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 6 Haziran 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 6 Haziran 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 6 Haziran 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 6 Haziran 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Merkür, yakınlık, paylaşılan kaynaklar, enerji alışverişi ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizden geriye doğru hareket ederken – bu tür temaları tekrar gözden geçirmenize ve yeniden düşünmenize meydan okuyacaktır – bugünün ayı, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi aydınlatacak. Bekar ya da alınmış, kesin olan bir şey var, Akrep: Mevcut durumunuza duygusal olarak yatırım yapıyorsunuz. Luna, genişleme ve maceradan oluşan şanslı dokuzuncu eviniz aracılığıyla Venüs’ü cilveli yapmak için tatlı bir altmışlık yapacak – sizi daha fazla empati geliştirmeye ve duygusal ufkunuzu keşfetmeye teşvik edecek… bu, her zamanki tipiniz olmayan birine bir şans vermek anlamına gelse bile. Günü yakala.

Akrep Burcu 6 Haziran 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Onları takip etmeye hiç niyetiniz olmasa bile bugün büyük planlar yapmanız gerekiyor. Zihniniz giderek daha fazla ayrıntıyı kapsayacak şekilde genişliyor, bu yüzden hepsini çalışın.

Akrep Burcu 6 Haziran 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, bugün ani kararlar vermek zorunda kalabilir. Gezinmek zor gelse de, bu sadece en iyisi içindir. Boğa ayı sürpriz gezegeni Uranüs’ü, iş birliktelikleri ile ilgili yedinci evinizde hayata döndürüyor. Belki de onların değerini çevreleyen konuşmalar gündeme gelir ve bu, bir projenin finansal gerçekliği ile uyumlu değildir. Zor bir konuşma gelişebilir – ancak bu, işiniz için en iyisidir. Kendiniz ve ekibiniz için doğru kararı verin.

Eski dergi sayıları geri dönüştürülür. Eski duygusal sorunların atılması gerekiyor.

Akrep Burcu 6 Haziran 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Akrep, Pazar günkü gökyüzünün sizi serinletmesine ve dün karşılaştığınız bazı düşünce ve konuşmaları işlemenize yardımcı olmasına izin verin. Ay, bu sabah Boğa’yı dengede tutmak için süzülerek, odağınızı şu anda ilişkilerinizin etrafında dönen hikayelere yönlendiriyor. Luna’nın bağlantı merkezli Venüs ile tatlı bağlantısı ve iyi vakit geçirmek isteyen Jüpiter, onu ideal bir randevu günü yapar. Bir sevgiliyle bir maceraya atıl ve barışın kendini geri kazanmasına izin ver.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.