Akrep Burç Yorumları 27 Haziran 2021

İçerikler

Akrep burcunun 27 Haziran 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 27 Haziran 2021 Pazar günü neler bekliyor? Akrep burcunu 27 Haziran 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 27 Haziran 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 27 Haziran 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 27 Haziran 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 27 Haziran 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Tanrıça Venüs’ün size bahşettiği çok sayıda tılsımla kendinizi şımartmanın ortasında – özellikle de halka açık onuncu prestij, miras ve itibar eviniz aracılığıyla ilk çıkışını yaparken – bugünün astro havası sizi içe dönmeye ve düşünmeye teşvik ediyor dikkatinize sunulan birkaç şey. Örneğin, bugünün ayı, ilişki sektörünüzde özgürlüğü seven Uranüs ile karşı karşıya gelecek ve duygusal güvenlik arzusu ile artık sizinle uyuşmayan bir ilişkiden kurtulma ihtiyacınız arasında sürtüşme yaratacak. Başından beri bildiğin şeyleri vurgulama, Akrep.

Akrep Burcu 27 Haziran 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Şanslı hissediyorsun ama kumar oynamak için iyi bir zaman değil. Herhangi bir risk alma konusunda kendinizi iyi hissetmeden önce, güvenli oynamanız ve işlerin biraz yeniden düzenlenmesini beklemeniz gerekir.

Akrep Burcu 27 Haziran 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, bugün sizin için büyük bir kariyer değişikliği olabilir. Yaşam yolunuzu ve yaptığınız işi geliştirmek için hamleler yapıyorsunuz. Kova burcundaki ay, kariyerinizin onuncu evinizdeki Aslan burcundaki bol yaratıcı Venüs ile bir karşıtlık oluşturuyor. Gezegen yöneticiniz Mars, sürüş gezegenidir ve Aslan burcunda yaşamın bu alanını etkiliyor. İç vizyonerinizi bugün harekete geçirin, Stinger.

Bugün iş hayatında dikkatli ol. Düşündüğünüz bazı riskler karşılığını almayacak.

Akrep Burcu 27 Haziran 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Akrep, bugün kendini evde topla. Bugün önemsiz meseleler veya hafif ve yumuşak sosyalleşme havasında değilsiniz. Yansıtıcı Kova ayı, duvar inşa eden Satürn ile birleşerek yaşam alanınız veya aile bağlantılarınızla ilgili ağrılı noktaları vurgular. Daha sonra, ay etkileyici Merkür ile zıpladığında ruh hali yükselir. Bu yön, samimiyet bölümünde açık konuşmaları davet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.