Akrep Burç Yorumları 23 Haziran 2021

Akrep burcunun 23 Haziran 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 23 Haziran 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Akrep burcunu 23 Haziran 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 23 Haziran 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 23 Haziran 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Ne verirsen onu alırsın Akrep. Unutmayın… Bir enerji değişimi olmadan birinin sizden almasına izin verdiğinizde, esasen evrene bu tür bir sevgiden memnun olduğunuzu bildirmiş olursunuz (ve bunun gerçeklerden daha fazla olamayacağını bilirsiniz) . Kendi kendine değerin istikrar arayan ikinci evindeki ay ile samimi sekizinci evindeki Merkür arasındaki bugünkü karşıtlık, duygusal olarak özlemini çektiğin rahatlık ile sevgilinin zihni, bedeni ve ruhuyla tam olarak birleşme kararı arasında sürtüşme yaratır. . Ayrıca bazı şeyleri fazla düşünüyor olabilirsiniz, ancak güneşin Jüpiter ile üçgen açısı size inancınızı hatırlatır.

Akrep Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Kendinizi işin koşuşturmacasına fazla kaptırmayın. Daha önemli sorunlarınız var! Dünyayı veya en azından küçük köşenizi kurtarmanız gerekiyor, bu yüzden gönüllü olmaya başlayın!

Akrep Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Yaratıcı projelerinizde Akrep için güçlü bir zaman. Yeni bir şey başlatıyorsanız, bilginizi dünyayla veya bir projeyle paylaşıyorsanız, bu sizin için olumlu bir hamle olabilir. Yengeç güneşi daha geniş mesajların bulunduğu dokuzuncu evinizde ve yaratıcı beşinci evinizde geri giden Balık burcundaki geniş Jüpiter ile olumlu bir açı oluşturuyor. Ayrıca kariyerinizde Leo’da yaratıcı ve etkileyici Mars ile bir yaratıcılık patlaması yaşıyorsunuz. Bunu, işinizde seviye atlamak için bir zaman olarak kullanın.

Kendinize iyi bakın – küçük değişiklikler yaparsanız sağlık sorunlarından kaçınılabilir.

Akrep Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Çarşamba günü gökyüzü kozmik aksiyonla dolu, Akrep. İlişki kuran Venüs, duygusal olarak ham Plüton ile gergin bir karşıtlığa kilitlenir ve yoğun ortaklık konuşmaları ve ifşaatlar başlatır. Yumruklarla yuvarlan ve havayı temizlemek için her şeyle olabildiğince dürüstçe yüzleş. Neyse ki, aydınlatıcı güneşin büyük kalpli Jüpiter ile uyumlu bağlantısı, bol miktarda olgun, yaratıcı enerji sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.