Akrep Burç Yorumları 1 Temmuz 2021

Akrep burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Akrep burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Fizikselleşmek, Akrep? Koç burcundaki bugünün ayı, sağlık bilincine sahip günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemleriyle ilgili altıncı evinizi aydınlatacak, dikkatinizi bugününüzü ve refahınızı çevreleyen temalara getirecektir. Partnerinizle akşam yemeği ya da hak ettiğiniz bir ter sesi harika bir fikir. Luna’nın Chiron ile iyileştirici birleşimi, rutininizde stres yaratabilir, ancak buna yardımcı olamazsanız değil. Herhangi bir şey varsa, bu enerji sizi ertelemek yerine yapılacaklara öncelik vermeye teşvik ediyor. Başka bir notta, ay, görünürlükle ilgili onuncu eviniz aracılığıyla hem Mars’ı hem de Venüs’ü üçgen açı yapacaktır, bu yüzden o kısma bakmak için yapmanız gerekeni yapın.

Akrep Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Patronun bugün ağaca tırmanan kızgın bir ayı gibi ve kendine dikkat etmezsen düşen ilk çam kozalağı sen olacaksın. Bu saldırı altında sessiz kalmak stresli olabilir. Bir tarihle plan yapın ve işten erken çıkın.

Akrep Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, Koç ayı altıncı çalışma evinizde ve gününüze büyük enerji getiriyor. Bu enerji sizi liderlik etmeye, strateji oluşturmaya ve vizyonunuzu iş arkadaşlarınızla aktif olarak paylaşmaya yönlendirebilir. Ay, Koç’taki yaralı şifacı Chiron ile bağlantı kuruyor. Yol göstermeye yardımcı olurken diğerlerinin fikirlerini paylaşmasına izin verin. Bu harika bir lider!

Bazen büyük soruları cevaplamak çok zordur. Poz vermeye değer olanlar onlar.

Akrep Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bugün bir duvara kafa üstü çarpmış gibi hissedebilirsin, Akrep. Yönetici gezegeniniz, harekete geçiren Mars, Satürn ile rahatsız edici bir temasa kilitleniyor. Bu iletişim, ev ve aile meselelerindeki tıkanıklıkları aydınlatırken, kariyer kaygılarını da vurgulayabilir. İşlerin durma noktasına gelmesi veya planların hüsrana uğraması konusunda paniğe kapılmak yerine, geri adım atmayı ve durumunuza nasıl daha gerçekçi bir yaklaşım uygulayabileceğinizi yeniden değerlendirmeyi hedefleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.