Yengeç Burç Yorumları 29 Mayıs 2021

Yengeç burcunun 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendini aşk hayatına sokmak istiyorsun, ama lojistik ulaşılmaz görünebilir, Yengeç. Sürekli değişen gezegensel yöneticiniz (ay), uyum arayan yedinci taahhütler evinizi, uzlaşmayı ve önemli diğerlerini ateşlemeye devam ediyor – sizi bire bir bağlantılarınız etrafında dönen temalara duygusal olarak bağlıyor. Bu, elbette, sevgilinizin ve / veya potansiyel olası müşterinizin duygusal ihtiyaçlarını içerir, ancak daha fazlası da var. Luna, macera dolu dokuzuncu genişleme eviniz aracılığıyla rüya gibi Neptün ile uyum içinde olacak ve bir inanç sıçramasından kaynaklanabilecek belirsizlik duygularına rağmen sizi geleceğe teslim olmaya teşvik edecek.

Yengeç Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

En çılgın fikirleriniz bugün en iyi bahsinizdir. Denizaşırı seyahatler, toplam makyajlar veya yıldızlarda başka ne varsa hakkında bir şeyler yüzdürmek için harika bir zaman. En az bir kişi bunun için gitmeli!

Yengeç Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Crab, önemli iş ilişkileri artık senin için değişiyor. Gelişmekte olan herhangi bir değişikliğin en yüksek hayrınız için olduğunu unutmamak önemlidir! Mevcut bir sözleşmedeki gerginlik, işleri değiştirmeye karar vermenizin nedeni olabilir. Gezegensel yöneticiniz olan ay, işbirliği sektörünüzde rahatsızlık hissediyor ve kariyerinizin onuncu evinizde Koç burcunda Chiron ile kare bir görünüm oluşturuyor. Bazen reddedilme veya gerilemeler evrenin korumasıdır! Kişisel algılama. Bunun yerine, kendiniz için doğru kararları verin ve ilerleyin.

Yarım kalmış işleri, dolanmadan önce bağlayın. Yıldızlar çabalarınıza gülümseyecek.

Yengeç Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Cumartesi’nin kozmik manzarası gelecek olayların akışını değiştiriyor, Yengeç. Messenger Mercury bugün gerileme aşamasına başlıyor ve şu andan 22 Haziran’a kadar oldukça iç gözlem dönemini başlatıyor. Bu gerileme, sizi uzun süredir gömülü olan zihinsel materyallere yeniden bağlamayı sağlıyor, çünkü kendi kendini sabote etme kalıplarınız etrafında önemli konuşmalar ve ifşalarla yüzleşmenize yardımcı oluyor. Rüyalarınızı ayarlayın, günlüğe girin ve ortaya çıkan içsel mesajları dinleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.