Kova Burç Yorumları 28 Mayıs 2021

Kova burcunun 28 Mayıs 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 28 Mayıs 2021 Cuma günü neler bekliyor? Kova burcunu 28 Mayıs 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 28 Mayıs 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 28 Mayıs 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 28 Mayıs 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

İstediğiniz sevgiyi tezahür ettiriyorsunuz ve yine de önünüzde ne olduğunu ikinci kez tahmin ediyorsunuz, Kova. Bu arada, bugünün ayı karmik on ikinci kapanış evinize, sırlara, gizli gündemlere ve perde arkasındaki her şeye dokunuyor, bu yüzden geri çekilmenize ve / veya belirli durumlardan geri çekilmeye çalışmanıza şaşmamalı. Bununla birlikte, iyi haber şu ki, bugünün Merkür-Venüs birleşimi, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizi harekete geçirecek ve cinsel içgüdülerinizden şefkat arzularınıza kadar her şeye entelektüel ve romantik vurgu getirecek. Kendinizi çelişkili hissediyorsanız, sizi engelleyen şeyi düşünmek için bir dakikanızı ayırın.

Kova Burcu 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Büyük ve yeni bir şeyin peşindesiniz ve daha heyecanlı olamazsınız! Enerjiniz onunla çalışmak için tam olarak doğru frekansta değil, ama size onu gerçekten düşünmeniz için ihtiyacınız olan tüm zamanı veriyor.

Kova Burcu 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Bugün işte son derece azimli ve motive hissedebilirsin sevgili Kova. Bu, kariyerinizin daha sıradan kısımlarından biri olsa da, sizi başarıya götüren, günlük bazda yaptığımız şeydir. Odaklanmış Oğlak ayı, bilinçaltı zihninizdedir ve altıncı iş evinizdeki Yengeç burcundaki duygusal olarak yönlendirilen Mars ile aktive edici bir bağlantı kurar. İş hayatınızı güçlendirmek için bugünün enerjisini kullanın. Nelerin başarılması gerektiğinin organize bir listesini oluşturun, ardından her seferinde bir öğe üzerinde ilerleyin.

Biraz R ve R alın: rahatlama ve romantizm. Artık el ele gidiyorlar.

Kova Burcu 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Dünyadan yalnız zaman, Cuma günkü göklerin altında Kova burcudur. Münzevi Oğlak burcu, sizi onarıcı faaliyetlere ve yalnızlığa odaklanmaya davet eder. Bugün, yalnızca onu hayata geçirmek için yeterli alanınız varsa yararlanılabilecek bir yaratıcı olgunluk durumundasınız. Bu arada haberci Mercury, sanatsal Venüs ile birleşerek yaratıcı ve romantik yaşamınıza önemli ifşaatlar getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.