Koç Burç Yorumları 31 Mayıs 2021

Koç burcunun 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Koç burcunu 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 31 Mayıs 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kova burcundaki bugünün ayına ek olarak, kırmızı-sıcak gezegen yöneticiniz ile büyüleyici Neptün arasındaki uyumlu bir üçgen, cinsel içgüdülerinizden erotik fantezilerinize kadar her şeyi canlandıracak. Bu, direnmesi neredeyse imkansız olan etkili bir sinerji ortaya çıkarıyor. O özel birini mi eziyorsun? Dürtüsel Mars, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evinizi, ailenizi ve iç temellerinizi aydınlatırken, rüya gibi Neptün’ün on ikinci kapanış eviniz, gizli gündemleriniz ve teslimiyetiniz arasında geçişinin ortasında, sonunda söylenmemiş arzularınızı kucaklamaya karar verebilirsiniz. Bu, özellikle iletişim sektörünüzde Güneş ile Kuzey Düğümü arasındaki bugünün birleşimi için geçerlidir. Şimdi konuş ya da sonsuza kadar huzurunu koru, Koç.

Koç Burcu 31 Mayıs 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

O kadar hızlı gidiyorsun ki, onlarla konuşurken insanların kafasını karıştırabilirsin. Yavaşlayın ve her kelimeyi ayrıştırın, böylece kendinizi tekrarlayarak zaman kaybetmenize gerek kalmaz.

Koç Burcu 31 Mayıs 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Koç, bu, fikirlerinizi ortalamak için gözden geçirmeniz, yeniden çalışmanız ve yalnız zaman geçirmeniz için bir gün. Zihinsel olarak en açık zaman değil, bu yüzden şimdi yeniden organize etmek en iyisidir. Hareket gezegeni Mars, Yengeç burcundan rahatsızdır ve Balık burcunda Neptün ile olumlu bir yön oluşturur. Üstelik, İkizler’deki Merkür gerilemesi üçüncü iletişim evinizdedir. Birlikte, bu enerjiler biraz kafa karışıklığı ve netlik eksikliği getiriyor. Bunu eski sözleşmelerin, projelerin üzerinden geçmek veya ayrıntılara bakmak ve işlerin nasıl iyileştirilebileceğini görmek için bir zaman olarak kullanın. Bunu, yeni bir şey başlatmak yerine işinizin seviyesini yükseltmek için bir zaman olarak kullanın.

Yeni fikirlerin bir çeşmesisiniz. Doğrudan kaynaktan çekiyorsunuz. Neden şişelemiyorsun?

Koç Burcu 31 Mayıs 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Aşağıdan fışkıran hayallere ve ilhamlara çok dikkat edin, Koç. Yönetici gezegeniniz, kendinden emin Mars, bugün günü geleceği gören Neptün ile destekleyici bir bağlantı içinde geçiriyor. Bu bağlantı, size güçlü yaratıcı içgörüler ve fantezi için özlem sağlar – aynı zamanda enerji seviyelerini düşürür. Başka yerlerde, güneşin kaderin Kuzey Düğümü ile birleşmesi güçlü, yön değiştiren konuşmalar sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.