İkizler Burç Yorumları 26 Mayıs 2021

İçerikler

İkizler burcunun 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? İkizler burcunu 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Yara bandını yırt, Gemini. Geveze Venüs burcunuzda dans ederken, bugünün ay tutulması, uyum arayan yedinci sözleşmeler, taahhütler ve diğer önemli evinize dokunacak. Ve inansanız da inanmasanız da, hayranlarınız cömert cazibenizden tamamen etkilenmiş durumda. Bununla birlikte, ilişki sektörünüzdeki tutulma, sevgiliniz ve / veya potansiyel potansiyel müşterinizin duygusal ihtiyaçları için yer ayırmanızı hatırlatır. Meydan okuma? Luna’nın yaralı şifacı Chiron ile bağlantısı – kişisel özgürlüğünüzün on birinci eviniz aracılığıyla – geçmişten gelen bir yarayla yüzleşmenizi gerektirebilirken, bazılarınız için bu dünyaya aidiyet duygunuzu çevreleyen temalara meydan okuyabilir.

İkizler Burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

O tatlıyla ya da hayatınızın başka bir bölümünde işlerin nereye gittiği konusunda oldukça iyi hissediyorsunuz, ancak bir araya geldiğinden emin olmak istiyorsanız bunu konuşmaya devam etmelisiniz.

İkizler Burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Kendini hazırla, İkizler. Endişelenmeyin, sadece iş ilişkilerinizi önemli bir şekilde etkileyen bir ay tutulması yaşıyorsunuz. Ay tutulması aslında bir dolunaydır, ancak geçiş yapan Kuzey ve Güney Düğümü yakınlarında meydana geldikçe daha çok yumruk atar. Yay ayı yedinci evinizde ve İkizler güneşi ile bir karşıtlık oluşturuyor. Önce ihtiyaçlarınızı seçin, ancak aynı zamanda meslektaşlarınızla tartışmanın da önemli olduğunu göz önünde bulundurun.

Bir dahaki sefere bir iş arkadaşınız konuşmalarından birini yaptığında, dinleyin. Yeni fikirler ortaya çıkacak.

İkizler Burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Yılınızın en önemli kozmik anlarından biri bugün geliyor, İkizler burcu. Büyük resim Yay burcundaki dolunay ay tutulması bu sabah geliyor ve beraberinde ilişkilerinizin mevcut gerçekliği etrafında güçlü açıklamalar getiriyor. Bu enerji yoğun duygular ve ifşalarla doludur, bu yüzden programınızda esnek kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Dikkatinizi ortaklık kavramına yönlendirin ve aldığınız yeni mesajları kucaklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.