Haftalık Burç Yorumları (17 Mayıs – 23 Mayıs Haftası)

Haftalık burç yorumları ve KoçBoğaYengeçİkizlerAslanBaşakTeraziKovaAkrepYayOğlakBalık burçlarının burç yorumları yazımızda.

Koç Burcu
Koç Burcu 17 Mayıs – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Koç, bu hafta muhtemelen bir finansal hedef konusunda netsiniz. Hedefinize ulaşabilirsiniz.

Hafta, 17 Mayıs Pazartesi günü, Boğa burcunda, para evinizde güneşin kariyer evinizde Pluto ile üçgen açı yapması ile başlıyor. Bugün güçlü enerjiler iş başındadır ve bu enerjilere seçilen bir yönde rehberlik etme yeteneğine sahipsiniz. Bir amirle maaşınızı ayarlamak veya daha fazla sorumluluk içeren bir rol üstlenmek hakkında konuşma fırsatınız olabilir.

Aynı gün İkizler’deki Venüs, iletişim evinizdeki Kuzey Düğümü ile birleşir. Koç, muhtemelen başkalarının tam olarak ne istediğinizi bilmesine izin veriyorsunuz. Geri çekilme ve mütevazı olmaya çalışma. Her şeyi şu anda alamayabilirsiniz, ancak gelecekte bolca büyüyecek bir şey için tohum ekeceksiniz.


Boğa Burcu
Boğa Burcu 17 Mayıs – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Boğa, bir prensip meselesi üzerinde duruyorsun. Bu hafta kendinize karşı dürüstsünüz.

Hafta, 17 Mayıs Pazartesi günü, Boğa burcundaki güneşin (doğum günün kutlu olsun!), Haritanızın tepesindeki Plüton ile üçgen açı yapması ile başlıyor. Bugün, şirketinizin iç işleyişine hakim olabilirsiniz. Bu, önümüzdeki birkaç ay içinde enerjinizi nereye koyacağınıza karar vermenize yardımcı olabilir. Başka bir pozisyona geçme arzunuz olabilir. Ancak bu hafta ani hareketlerin zamanı değil.

Aynı gün İkizler burcundaki Venüs, para evinizde Kuzey Düğümü ile birleşir. Şu anda biraz ekstra nakit tezahür ettirebilirsiniz. Birisi size olan borcunu ödeyebilir veya bir şeyi iyi bir fiyata satabilirsiniz. Bir zam isteyebilir veya karlı bir yan iş bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızı etkileyen bir fiyat karşılığında fiziksel bir nesneyi de tezahür ettirebilirsiniz.


İkizler Burcu
İkizler Burcu 17 Mayıs – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta gerçeği kurgudan anlayabilirsiniz. İkizler, aldığınız bir teklif sadece duman ve aynalar olabilir.

Hafta, 17 Mayıs Pazartesi günü, Boğa burcundaki güneşin, başkalarından gelen kaynaklar evinizde Pluto ile üçgen açı yapması ile başlıyor. Bugün, kendi yararınız için kaynakları seferber edebileceksiniz. Kredi, burs veya hibe alabilirsiniz. Nihai karar haftalar sonra verilse bile bu, başvuruyu yapmak için mükemmel bir gün. Öğelerin bugün gönderilmesini sağlamaya odaklanın.

Aynı gün, kendi İkizler burcunuzdaki Venüs, kişisel çıkar evinizde Kuzey Düğümü ile birleşir. Kuzey Düğümü yaşam yolunuzu temsil eder ve şu anda karizmanız yüksek. Potansiyel arkadaşlıklar ve muhtemelen aşk da dahil olmak üzere yardımcı olabilecek insanları size çekiyorsunuz.


Yengeç Burcu
Yengeç Burcu 17 Mayıs – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta birisi sizi liderlik pozisyonuna sokmak istiyor. Yengeç, işi yapabilirsin. Soru şu, işi istiyor musun?

Hafta, 17 Mayıs Pazartesi günü, Boğa burcundaki güneşin, arkadaşlık evinizde, ilişkiler evinizde Pluto ile üçgen açı yapması ile başlıyor. Bugün bir tanıdık çok daha fazlası olabilir. Bu kişiye karşı bir çekim hissetmiş olabilirsiniz ve şimdi çıkmakta özgür olabilirler veya artık müsaitsiniz. Bu, bağlanmak ve sohbet etmek için iyi bir zaman.

Aynı gün, İkizler burcundaki Venüs, dinlenme evinizde Kuzey Düğümü ile kavuşum oluşturur. Bugün izinli olmak, uyumak ve bütün gün pijamalarınızda kalmak için güzel bir gün. Ya da arka bahçenizdeki bir hamakta uyuyabilirsiniz. Cihazlarınızı kapatın ve zihninizin dolaşmasına izin verin. Ve zihniniz dinlendiğinde, Evren size ilham ve mesajlar gönderecek.


Aslan Burcu
Aslan Burcu 17 Mayıs – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Aslan, yaratıcı bir fikir günlük hayatınızı önemli ölçüde iyileştirebilir. Bu hafta, planınızı uygulama zamanı.

Hafta, 17 Mayıs Pazartesi günü, kariyer evinizde Boğa burcundaki güneşin iş evinizde Pluto ile üçgen açı yapması ile başlıyor. Bugün işinizi otomatikleştirmek veya düzene sokmak son derece yararlıdır. Aslan, bu elektronik tablo makroları kurmak veya web sitenize bir ödeme duvarı entegre etmek anlamına gelebilir.

Aynı zamanda İkizler burcundaki Venüs, geleceğin evinizde Kuzey Düğümü ile kavuşum yapar. Bugün planlarınızı arkadaşlarınızla paylaşırsanız, gitmek istediğiniz yön için pek çok cesaret ve destek bulabilirsiniz. Glacier Ulusal Parkı’nda bir iş kurmaya veya kamp yeri bulmaya çalışmanız fark etmez, bugün arkadaşlar size yardımcı olmak için adım atacak.


Başak Burcu
Başak Burcu 17 Mayıs – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Başak burcu, işlerde büyük planlar var. Bu hafta hayatınızın yön değiştirdiğini görebilirsiniz.

Hafta, 17 Mayıs Pazartesi günü, Boğa burcundaki güneşin haritanızın tepesinde parlaması ve risk alma ve romantizm evinizde Pluto ile üçgen açı yapması ile başlıyor. Bugün karizmanız parlıyor ve bir aşk mıknatısı gibisiniz, bu da biraz seksi eğlenceye yol açabilir. Zaten bir aşk ilişkisi içindeyseniz, bebek bakıcısına telefon edin ve programlarınızı senkronize edin, böylece birlikte biraz yalnız zaman geçirebilirsiniz.

Aynı zamanda İkizler burcundaki Venüs kavuşum oluşturur. kariyer evinizde Kuzey Düğümü ile. Yağmur yağdığında yağar. Yani sadece sevgiyi çekmekle kalmıyorsunuz, aynı zamanda potansiyel olarak bir amirden olumlu uyarı da alıyorsunuz. Bu, bir yükseltme veya terfi hakkında soru sormak için iyi bir zamandır. Başak burcu, zevk almadığın bir proje için de yardım isteyebilirsin. Size bir miktar yardım verilebilir veya görevi tamamen yerine getirmekten kurtulabilirsiniz.


Terazi Burcu
Terazi Burcu 17 Mayıs – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, avantajlar evinize veya ailenize bağlı olacak. Terazi, almak için kollarınızı açın.

Hafta, 17 Mayıs Pazartesi günü, Boğa burcundaki güneşin, para aldığınız evinizde, ailenizin evinde Pluto ile üçgen açı yaparak başlıyor. Bugün, aile şirketinde bir atılımınız olabilir veya bir akrabanızdan değerli bir şey alabilirsiniz. Bu gerçek nakit olsa da, bilgili bir hisse senedi toplama kahininden değerli bir yatırım tavsiyesi de olabilir.

Aynı gün İkizler’deki Venüs, bilgi ve bilgelik evinizde Kuzey Düğümü ile kavuşur. Yeni dönem başladığında okula geri dönme fikri ile oynuyor olabilirsiniz. Terazi, bir başvuru yapmaya veya mali yardım formlarını doldurmaya bakıyor olabilirsiniz. Bu, standartlaştırılmış testleri planlamak için iyi bir zamandır. Kararınızı desteklemek için aile üyelerinizle de konuşabilirsiniz.


Akrep Burcu
Akrep Burcu 17 Mayıs – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta tanıdığınız biri temize çıkar ve gerçek ortaya çıkar. Akrep, mükemmel tümdengelimli yetenekleriniz yeniden kazanır.

Hafta, 17 Mayıs Pazartesi günü, Boğa burcunda, ortaklığınızın evinde, iletişim evinizde Pluto ile üçgen açı yaparak başlıyor. Bugün güçlü bir motivasyon konuşmacısısınız. Potansiyel danışmanlarla konuşabilir veya bir etkileyiciyle işbirliği yapabilirsiniz. Gelecek vizyonunuzu arkadaşlarınıza ve ailenize aktarabilirsiniz. Sosyal medyada takipçi bulabilirsiniz.

Aynı gün İkizler’deki Venüs, finansal güvenlik evinizde Kuzey Düğümü ile bir kavuşum oluşturur. Akrep, bugün harika konuşma yeteneğinizi bir ücret talebiyle birleştirebilirsiniz. Bu, fiyatlarınızı artırdığınızı duyurmak için güzel bir gün. İşinizde zam istemeyi düşünün. Büyük bir satın alma yapıyorsanız, pazarlık becerileriniz şu anda mükemmel.


Yay Burcu
Yay Burcu 17 Mayıs – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Yay, finansal kazanç yönünde ilerlerken bu hafta beklenmedik bir düşüş olabilir.

Hafta, 17 Mayıs Pazartesi günü, Boğa burcundaki güneşin, iş evinizde, paranızın olduğu evinizde Plüton ile üçgen açı yapması ile başlıyor. Bugün, daha fazla para kazanmak için çok büyük bir kararlılık hissedebilirsiniz. Ve bu enerjiye odaklanarak, sadece birkaç hafta içinde tezahür etmeye başlayan tohumları ekebilirsiniz. Finansmana karşı tüm tutumunuz bugün değişebilir ve refahın içeri girmesine yardımcı olabilir.

Aynı gün İkizler’deki Venüs, ilişkiler evinizde Kuzey Düğümü ile kavuşum oluşturur. Partnerinizin finansal planlarınızla tamamen aynı fikirde olduğunu keşfetmeniz mümkündür. Bir ev satın almak için para biriktirmek için tutumlu olmaya istekliler ya da ikinizin borcunu daha çabuk ödeyebilmeniz için pirinç ve fasulyeden geçinmekte sorun yok. Bugün aynı sayfadasınız.


Oğlak Burcu
Oğlak Burcu 17 Mayıs – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Oğlak, araştırma ve inceleme zamanı sona erdi. Bu hafta projeyi başlatmayı düşünün.

Hafta, 17 Mayıs Pazartesi günü, Boğa burcundaki güneşin, eğlence ve romantizm evinizde, güven evinizde Pluto ile üçgen açı yaparak başlıyor. Aşkı arıyorsanız, bu gün kendinizi çevrimiçi hale getirmek veya size “göz kırpan” biriyle sohbet etmeye başlamak için mükemmel bir gün. Ama bu aynı zamanda kimseye ihtiyacın olmadığına karar verdiğin bir gün olabilir. Bekar olduğunuz için mutlusunuz ve kendinize iyi gelmek hakkında daha fazla şey keşfetmeye hazırsınız.

Aynı gün İkizler burcundaki Venüs, rutin evinizde Kuzey Düğümü ile kavuşur. Her gün yaptığınız şeylere bakmak ve bu alışkanlıkların refahınızı destekleyip desteklemediğini görmek güzel. Sağlıklı beslenme, meditasyon, günlük tutma veya sabah sayfalarının tümü, kendiniz hakkında daha fazla şey öğrenmenize ve özgüveninizi artırmanıza yardımcı olabilir. Bugün bunları günlük programınıza eklemek için bazı adımlar atabilirsiniz.


Kova Burcu
Kova Burcu 17 Mayıs – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, koşullarınızı kontrol etmek için düşündüğünüzden daha fazla gücünüz var. Kova, düşünceni yeniden çerçevelendir.

Hafta 17 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcunda, ailenizin evinde güneşin Oğlak burcundaki Plüton ile üçgen açı yapması ile başlıyor. Bugün bir aydınlanma yaşayabilirsiniz ve bu, ailenin birçok üyesini ilgilendirebilir. Büyük bir hareketten veya kariyer değişikliğinden bahsediyor olabilirsiniz. Neyse ki bugün çok ilgi çekici bir hatip olabilirsiniz.

Aynı gün İkizler’deki Venüs, eğlence ve risk alma evinizde Kuzey Düğümü ile bir kavuşum oluşturur. Hayatınızda biraz heyecan arıyor olabilirsiniz. Aile normunun dışında bir şey yapmak isteyebilirsiniz. Daha az gidilen bu yoldan giderken, bazı beklenmedik kaynaklardan destek bulacaksınız. Size inanan ve bunun iyi bir fikir olduğunu düşünen insanlar var.


Balık Burcu
Balık Burcu 17 Mayıs – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta önemli biriyle bağlantı kurabilirsiniz. Balık, bir akıl hocasından veya otorite figüründen yardım alabilirsin.

Hafta, 17 Mayıs Pazartesi günü, Boğa burcunda, iletişim evinizde güneşin, topluluk evinizdeki Plüton ile üçgen açı yapması ile başlıyor. Yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi geliştirmeniz ve ait olduğunuz bir gruba katkıda bulunmanız istenebilir. Bir kilise grubu, hayır kurumu veya profesyonel bir ağ grubu olabilir. Ve bu, organizasyonun haznedarı gibi bir güç pozisyonuna aday gösterildiğiniz anlamına gelebilir (genellikle birçokları tarafından reddedilen bir pozisyon). Bu, topluluğa daha derin bir şekilde bağlanmanın ve dünyanın kendi köşenize yardımcı olmanın bir yoludur.

Aynı gün İkizler burcundaki Venüs, eviniz ve aile evinizde Kuzey Düğümü ile kavuşum oluşturur. Bir kutlama için hazırlanmanız mümkün. Mezuniyet, emeklilik partisi olabilir ya da belki sevgilin seninle birlikte yaşıyor. Her şeyi hazırlarken kulaktan kulağa gülümsüyor olabilirsiniz. Belki de bu günün olacağını düşünmedin ve şimdi burada.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.