Günlük Burç Yorumları 6 Mayıs 2021

İçerikler

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 6 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
6 Mayıs 2021 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Her şey Perşembe gününün gökyüzünün altında göründüğü gibi değil Koç. Ay, uzaylı Balıklar boyunca yüzer ve gerçekliği büken Neptün ile bir kavuşum oluşturur. Bu, düşük enerji seviyeleri ve derin bir kaçış ve dinlenme arzusu veriyor. Kendinize sessizce yeniden bağlanabileceğiniz özel bir dünyaya kendinizi bırakın. Zahmetli zihinsel çalışmayı ve sosyalleşmeyi başka bir güne saklayın!


Boğa Burcu
6 Mayıs 2021 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Perşembe’nin kozmik manzarası Boğa’nın altında iki hikaye dönüyor gibi görünüyor. Bir yandan tatlı Balık ayı, sevgili arkadaşlarınız ve toplumunuzla yeniden bağlantı kurmanızı hatırlatıyor. Öte yandan, Luna’nın gizemli Neptün ile birleşmesi, hedeflerinizin gerçekliğini bozabilir ve onları gerçekleştirilemez hale getirebilir. Olmayandan ziyade neyin mümkün olduğunu tasavvur etmek için bu yaratıcı enerjiyi kullanın.


İkizler Burcu
6 Mayıs 2021 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

Bugün kendi zihninizin yaptığı seraplara aldanmayın, İkizler. Hayalinizdeki kariyer yolunu takip etmek için gereken her şeye sahipsiniz, ancak hedeflerinizin çok zor olduğunu hissetmek kolay olabilir. Vizyoner Balık ayının Neptün ile olan birliği suçludur. Hedeflerinizin çok uzak olduğunu hissetmek yerine, bu son derece yaratıcı enerjiyi diğer yolları keşfetmek ve diğer olasılıkları hayal etmek için kullanmaya çalışın.


Yengeç Burcu
6 Mayıs 2021 Perşembe Yengeç Burç Yorumları

Çim her zaman başka bir yerde daha yeşildir, Yengeç. Hayali Balık ayı, gerçeği çözen Neptün ile birleşirken, bugün fantastik bir düşünce dünyasına sürüklenmek çok kolay. Bu gezegenlerin eşleşmesi, düşük enerji seviyelerini ve son derece ilham verici vizyonları mümkün kılarak, en sevdiğiniz fantezide kaybolmak için ideal bir gün haline getiriyor. Sıradan emeği başka bir zaman için saklayın!


Aslan Burcu
6 Mayıs 2021 Perşembe Aslan Burç yorumları

Perşembe gününün gökyüzünün altında çok hassas davranıyorsun Leo. Parıltınızı hafifletebilecek herhangi bir duygusal malzemeyle uğraşmaktan biraz isteksiz olsanız da, bugün gelecek olanla oturmanız önemlidir. Duygulu Balık ayı, bugün sınırsız Neptün ile birleşerek size mevcut ilişki hikayenizin derinliklerine dalma ve kalbinizi savunmasız bir şekilde paylaşma şansı sunuyor.


Başak Burcu
6 Mayıs 2021 Perşembe Başak Burç yorumları

Bugün nerede bittiğini ve diğer insanların nerede başladığını bildiğinden emin ol Başak. Rüya gibi Balık ayı bugün gerçeği büken Neptün ile birleşirken sınırların bulanık hissetmesi kolaydır. Bu enerji eşleşmesi, fantastik düşünmeyi, düşük enerji seviyelerini ve ilişki cephesinde pembe gözlükleri ortaya çıkarır. Kendinizi romantizm için can atmaya bırakın – biraz kaçıştan yararlanabilirsiniz!


Terazi Burcu
6 Mayıs 2021 Perşembe Terazi Burç yorumları

Bugün yapılacaklar listeni halletme havasındasın, Terazi. Yine de Perşembe gününün kozmik manzarası özellikle sisli. Derin duygu Balık ayı, günü gerçeği çözen Neptün ile birleşmiş olarak geçirerek düşük enerji seviyelerine ve iş cephesinde kafa karışıklığı veya hayal kırıklığına kapılmayı kolaylaştırır. Maneviyatınıza uyum sağlamak ve tercih edilen bir meditasyon pratiği ile bağlantı kurmak için ideal bir gün.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
6 Mayıs 2021 Perşembe Akrep Burç yorumları

Scorpio, bugün yaratıcı potansiyelinize geri dönün. Olasılıklar ve potansiyellerle dolu bir hazine sandığının üzerinde oturuyorsunuz, neden onları gün ışığına çıkarmayasınız? Ruhani Balık ayı, kendi sahnenizde görülme arzunuzu harekete geçirir ve Luna’nın büyülü Neptün ile rüya gibi birleşimi, ilhamı almanızı kolaylaştırır. Bu eşleştirme aynı zamanda gün boyu uyumayı da kolaylaştırır – bu yüzden elinizden geleni yapın!


Yay Burcu
6 Mayıs 2021 Perşembe Yay Burcu yorumları

Yatağına yapışmak için bundan daha iyi bir gün olmamıştı Yay. Rüya gibi Balık ayı, günü sisli Neptün’le birleşerek geçirerek hayal gücüne eğilimli, düşük seviyeli bir ortam yaratıyor. Kendinizi ailenizle ilgili zor duygularla boğuşurken veya yaşam ortamınızda kafa karışıklığı hissederken bulabilirsiniz. Akıntıya karşı yüzmek için savaşmaktansa bugün bütün bunların arasında sürüklenmek en iyisidir.


Oğlak Burcu
6 Mayıs 2021 Perşembe Oğlak Burcu yorumları

Oğlak burcu olarak, yaptığınızın farkında bile olmadan her şeyi içinizde kilitli tutma eğilimindesiniz. Kalpten gelen Balık ayı, ilham veren Neptün ile birleşirken, Perşembe gününün gökyüzü size sesinizi harekete geçirmenizi ve hikayenin kendi tarafınızı paylaşmanızı hatırlatıyor. Bu eşleştirme, yaratıcı düşünme gerektiren ancak zor ve hızlı gerçeklikle başa çıkmak için harika olmayan yaratıcı projeler için ideal bir gün haline getiriyor.


Kova Burcu
6 Mayıs 2021 Perşembe Kova Burcu yorumları

Evren size kendi potansiyelinize uyanma çağrısı yapmaya çalışıyor, Kova. Yaratıcı Balık ayı beceri setlerinizi aydınlatırken Perşembe gününün gökyüzü size doğal yeteneklerinizi hatırlatır. Luna günü rüya gibi Neptün ile birleştirerek geçirir, bu da yeteneklerinizi harekete geçirmek ve eterden ilham almak için ideal bir gün haline getirir. Bu yön finansal sağduyuya çarptırabileceğinden, büyük alımlar yapmaya dikkat edin.


Balık Burcu
6 Mayıs 2021 Perşembe Balık Burcu yorumları

Perşembe gününün semalarında çok hassas olacaksın Balık. Hissetme kadranınız bugün tamamen yukarı dönük olduğundan, kendinizi duygusal olarak sizi zorlayabilecek ortamlara koymayın. Ayın burcunuzda Neptün ile birlikte bulunması, onu şımartmak, kişisel bakım yapmak ve topraklayıcı bir farkındalık uygulamasıyla vücudunuza geri dönmek için ideal bir gün haline getirir. Öncelikle ihtiyaçlarınıza öncelik verin.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.