Günlük Burç Yorumları 15 Mayıs 2021

15 Mayıs Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 15 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
15 Mayıs 2021 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

Cumartesi gökyüzünün altında durmuş gibi hissedebilirsin, Koç. Hükmeden gezegeniniz, go-getter Mars, boğucu Satürn ile huzursuz bir bağlantıya kilitlenirken ipucunu alın ve hızınızı yavaşlatın. Uzun vadeli hedefleri nasıl takip ettiğinizle ilgili yapılması gereken ayarlamaları arayın. Daha sonra, derin duygu Yengeç ayının Mars ile birleşmesi, işlenmemiş duyguları aile meseleleri etrafında yüzeye çıkarabilir.


Boğa Burcu
15 Mayıs 2021 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Boğa burcu olarak, daha derin duygularınızı açığa çıkarma söz konusu olduğunda dilinizi tutma eğilimindesiniz. Hassas ay sizi gerçeğinizi söylemeye ittiğinden, Cumartesi gününün gökyüzü kendini ifade etme konusunda savunmasız kalmanızı sağlar. Luna’nın sinirli Mars’la gece geç saatlerde buluşması ya gerginliği kaynatabilir ya da sizi üzerinde düşündüğünüz bir konuda harekete geçmeye sevk edebilir.


İkizler Burcu
15 Mayıs 2021 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

Cumartesi gününün kozmik manzarası, kaçınılması gereken küçük kara mayınlarıyla doludur, Gemini. Ay, Yengeç’te derin bir duygu uyandırarak kayar ve dikkatinizi banka hesabınızın iç ve dış kısımlarına yönlendirir. Üretken olma havasındayken, çabalarınızı yerden kaldırmanız zor olabilir – çünkü Mars ve ciddi Satürn onu dışarı çıkarıyor. Luna’nın daha sonra motive olmuş Mars ile birleşmesi, kararlı adımlar atmanıza yardımcı olabilir.


Yengeç Burcu
15 Mayıs 2021 Cumartesi Yengeç Burç Yorumları

Duygular Cumartesi gününün göğünün altında kızışıyor, Yengeç. Ay, hiperaktif Mars ile birleşme yolunda çalışırken, sinirlilik ve eylemin yan yana işlediği günlerden biridir. Luna’nın tabelanızdaki varlığı, ihtiyacınız olanı göğsünüzden almanıza yardımcı olur. Ama ses tonunuzla insanları yakmaya dikkat edin! Mars’ın Satürn ile olan zor bağlantısı, ilişki konularını da bozabilir, bu nedenle anlaşmazlıklara yer açın.


Aslan Burcu
15 Mayıs 2021 Cumartesi Aslan Burç yorumları

Bazı günler toplumun ulaşamayacağı bir yerde geçirilmesi daha iyidir Aslan. Cumartesi o günlerden biridir! Son derece hassas Yengeç ayı, hafta boyunca ortaya çıkan söylenmemiş duyguları işlemek için dünyadan çekilmenizi ister. Luna’nın daha sonra ateşli Mars ile birleşmesi öfke ve asabiyeti körükleyebilir, bu yüzden vücudunuzu hareket ettirmeyi hedefleyin ve hayal kırıklığına uğrarsanız aktif salıvermeye öncelik verin.


Başak Burcu
15 Mayıs 2021 Cumartesi Başak Burç yorumları

Bugün hedeflerinize ulaşılamayacakmış gibi hissediyorsanız endişelenmeyin, Başak. Olmak istediğin yerde olmadığın için kendinle uğraşmak yerine, geri çekil ve elinden geleni yeniden bir araya getir. Tahrikli Mars’ın pratik Satürn ile çatışması, bu dur ve git hissinin sorumlusu. Başka yerlerde, hassas Yengeç ayı, sıcak başlı Mars’la birleşmeye doğru çalışır, arkadaş grupları veya topluluk katılımları içindeki hayal kırıklıklarını tetikler.


Terazi Burcu
15 Mayıs 2021 Cumartesi Terazi Burç yorumları

Yardım edemezsin ama Cumartesi gününün seması Terazi’nin altında kariyerinin etrafında dönen hikayeleri düşün. Ay, inisiyatif alarak Yengeç burcunda süzülerek, go-getter Mars ile enerjik bir birlik oluşturuyor. Bu eşleştirme, hedeflerinize ulaşma açısından uygun gördüğünüz her şeyi başarmanıza yardımcı olur. Mars’ın boğucu Satürn ile huzursuz bağlantısı, yaratıcı projeler etrafında yapılması gereken ayarlamaları vurgulayabilir.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
15 Mayıs 2021 Cumartesi Akrep Burç yorumları

Scorpio, cumartesi gökyüzünün altındaki bir duvara çarpmış gibi hissetmek kolay. Hakim gezegeniniz, Mars’ı asker olarak, Satürn’ü sınırlandıran gergin bir konfigürasyona kilitlenir. Kendini engellenmiş veya hayal kırıklığına uğramış hissetmek yerine, bir dakikanızı ayırın ve mevcut vizyonunuzun pratikliğini kontrol edin. Hassas Yengeç ayının Mars’la birleşmesi sadece ısıyı arttırır, bu yüzden bir orman yangını başlatmadan bastırılmış duygularınızı dışarı çıkarmayı deneyin.


Yay Burcu
15 Mayıs 2021 Cumartesi Yay Burcu yorumları

Bugün dikkat çekmemen en iyisi Yay. Ay, karamsar Yengeç’ten süzülerek yoluna çıkan sıcak başlı Mars’la birleşir. Bu özellik, bitmemiş işlerde doğrudan eyleme geçmek için harika olsa da, ilişki cephesinde sürtüşmeyi de tetiklemesi muhtemeldir. Mars’ın duvarlarla çevrili Satürn ile rahatsız edici bağlantısı, bunun da ötesinde ileriye doğru hareketin bulunmasının zor olduğunu hissettirebilir. İleriye doğru sürmeden önce durun ve düşünün.


Oğlak Burcu
15 Mayıs 2021 Cumartesi Oğlak Burcu yorumları

Cumartesi günkü gökyüzü hiç de hoş değil Oğlak. Yönetici gezegeniniz, stoacı Satürn, agresif Mars’la rahatsız edici bir ziyaretle karşı karşıyadır – ilişki meselelerinde gevşek uçlar etrafında gergin, çalkantılı bir enerji yaratır. Son derece hassas Yengeç ayı, agresif Mars’la da birleşerek ateşe yakıt ekliyor. Ortaklık endişelerine açıklık getirmeyi hedefleyin… ancak yoğun ruh hallerine ve sinir bozucu yaklaşımlara dikkat edin.


Kova Burcu
15 Mayıs 2021 Cumartesi Kova Burcu yorumları

Bugün ileriye gidemeyecekmiş gibi hissediyorsan üzülme, Kova. Sinir bozucu Mars, yönetici gezegeniniz olan temkinli Satürn ile zor bir bağlantı kurduğundan, çalışma ortamınız veya sağlığınız etrafındaki durumlar muhtemelen biraz stres yaratacaktır. Karamsar Yengeç ayının Mars’la birleşmesi sadece sıcaklığı artırıyor. Bu enerjiyi fiziksel bir çıkış yolu bulmak için – sürekli çalışarak veya egzersiz yaparak kullanın.


Balık Burcu
15 Mayıs 2021 Cumartesi Balık Burcu yorumları

Cumartesi’nin kozmik manzarası bazı beklenmedik duygusal patlamalara neden olabilir, Balık. Tipik yumuşak Yengeç ayı birleşmeleri, gün boyu huzursuz Mars’la bir birlik oluşturarak günü yüksek enerji ve harekete geçme ihtiyacı ile doldurur. Mars’ın zorlayıcı Satürn’ün zor yanı, yaratıcı çıktınızla ilgili çeşitli sorunları gündeme getirdiği için duraklamada hareket ortaya çıkarabilir. Biraz durun ve daha sonra ne yapılması gerektiğini yeniden değerlendirin.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.