Günlük Burç Yorumları 13 Mayıs 2021

13 Mayıs Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 13 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
13 Mayıs 2021 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Bugün büyük kozmik değişimler yaşanıyor Koç. Büyüme ve kendi kendine genişlemeyle ilgilenen gezegen olan Jüpiter, bugün başka dünyal Balıklara doğru ilerliyor. Jüpiter’in Balık burcunda geçirdiği zaman, şu andan 28 Temmuz’a kadar yeni maneviyat tarzlarını keşfetmenize ve uzun süredir tuttuğunuz duygusal yükü serbest bırakmanıza yardımcı olur. Bu, onarıcı, huzurlu bir kaçamak planlamak ve sessiz yalnızlık dönemlerini kucaklamak için ideal bir zamandır.


Boğa Burcu
13 Mayıs 2021 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Evren, büyümen için yorulmadan zorluyor Boğa. Bolluk gezegeni Jüpiter derin duygu Balıklarına doğru ilerlerken, Perşembe gününün gökyüzü bu anlatıya devam ediyor. Bu geçiş, hedeflerinizi, arkadaş grubunuzu ve isteklerinizi genişletmek için çalışır. Yeni hayaller yaratmak, bir toplulukla bağlantı kurmak ve yeni arkadaşlıklar kurmak için bugünden 28 Temmuz’a kadar devam eden bu dönemi kullanın.


İkizler Burcu
13 Mayıs 2021 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

Önüne büyük şeyler geliyor, İkizler. Büyüme ve bolluk gezegeni Jüpiter, bugün empatik Balıklara doğru ilerliyor – geniş niteliklerini kariyerinizin alanına getiriyor. Bu, eski bir kariyer yolundan ayrılmak, yenisini takip etmek veya bulunduğunuz kişiyle cesur ve cesur olmayı kucaklamak için ideal bir zamandır. 28 Temmuz’a kadar büyük hayaller kurmaktan ve bu enerjiyi harekete geçirmekten korkmayın!


Yengeç Burcu
13 Mayıs 2021 Perşembe Yengeç Burç Yorumları

Yeni arazileri keşfetmeye hazırsın, Yengeç. Korkunun sizi çok arzuladığınız büyümeden alıkoymasına izin vermeyin. Hayal büyük Jüpiter bugün eterik Balıklara doğru ilerliyor ve geniş enerjisini yeni eğitim girişimlerine, seyahat planlarına ve bakış açınızın kapsamını genişleten diğer etkinlik tarzlarına olan ihtiyacınıza getiriyor. Bu büyüme sağlayan enerji 28 Temmuz’a kadar aktiftir.


Aslan Burcu
13 Mayıs 2021 Perşembe Aslan Burç yorumları

Evren, yakın ilişkiler anlayışınızı derinleştirmeye hazır olduğunuzu düşünüyor Aslan. Büyüme ve genişlemenin gezegeni olan Jüpiter, bugün derin duygu Balıklarına doğru ilerliyor. Bu geçiş, eski ilişki yaralarını iyileştirmenize, yeni tedavi olanakları keşfetmenize ve daha karmaşık duygularınızla daha sağlıklı bir bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Bu enerji, 28 Temmuz’a kadar durgun ilişkilerden kurtulmanıza veya sağlıklı, mevcut olanları yeniden canlandırmanıza yardımcı olabilir.


Başak Burcu
13 Mayıs 2021 Perşembe Başak Burç yorumları

İlişki enerjiniz dönüşümün eşiğinde Başak. Jüpiter, genişleme ve bolluk gezegeni, derin duygu Balık burcuna doğru ilerler. Bu geçiş, büyüme sağlayan ortaklık hikayelerini masaya getiriyor. Ya mevcut ilişkileri canlandırabilir, yeni bir ilişkiye dahil olma fırsatları yaratabilir ya da çürüyen bir ilişkiden 28 Temmuz’a kadar ayrılmanıza yardımcı olabilir.


Terazi Burcu
13 Mayıs 2021 Perşembe Terazi Burç yorumları

Yaşam tarzınız büyük bir değişikliğin eşiğinde, Terazi. Şans ve bereket gezegeni Jüpiter, bugün rüya gibi Balıklara doğru ilerliyor. Bu geçiş, mevcut çalışma koşullarınıza geniş bir enerji getirirken, aynı zamanda destekleyici diyet, egzersiz ve farkındalık rutinlerine girmenize yardımcı olur. 28 Temmuz’a kadar yeni projeler üstlenmek, yeni bir zanaat öğrenmek veya vücudunuzla daha fazla senkronize olmak için bu enerjiyi kullanın.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
13 Mayıs 2021 Perşembe Akrep Burç yorumları

İşler senin için düzelmeye başlıyor, Akrep. Genişleme ve bolluk gezegeni Jüpiter, bugün derin yaratıcı Balıklara doğru ilerliyor. Bu geçiş, kişisel yaratıcı projelerinize canlandırılmış bir amaç duygusu getiriyor ve şimdi 28 Temmuz’a kadar romantik ilişkilerinize yeni bir soluk getiriyor. Şimdi kendinizi flört sahnesine koymanın ve yeteneğinizi merkez sahneye koyan fırsatlara yönelmenin zamanı.


Yay Burcu
13 Mayıs 2021 Perşembe Yay Burcu yorumları

Yay burcu olarak, genişleme arayışında olan, büyüme sağlayan gezegen Jüpiter tarafından yönetiliyorsunuz. Bugünün gökleri, Jüpiter’i baş döndürücü Kova burcundan Balık burcuna doğru hareket halindeyken bulur. Bu geçişin duygularınız, aile bağlantılarınız ve ana üssünüzün farkındalığını artırması muhtemeldir. 28 Temmuz’a kadar mevcut yaşam durumunuzu veya ailenizi yeniden konumlandırmanıza veya genişletmenize yardımcı olduğu için bu değişim genel olarak olumludur.


Oğlak Burcu
13 Mayıs 2021 Perşembe Oğlak Burcu yorumları

Sesinizi dünyayla paylaşmaya hazırsınız Oğlak. Rasyonel Kova burcundan şiirsel Balık’a geçerken, genişleme getiren Jüpiter bugün hareket halinde. Bu değişim, eğitim cephesinde büyüme için artan fırsatlar getiriyor ve kendinizi ifade etme ihtiyacınızı artırıyor. Bu, 28 Temmuz’a kadar bir yazma projesine başlamak, konuşma terapisini keşfetmek veya yeni bir şey çalışmak için ideal bir zamandır.


Kova Burcu
13 Mayıs 2021 Perşembe Kova Burcu yorumları

Çarşamba günkü göklerin altında, Kova burcunda önemli bir kozmik değişim ortaya çıkıyor. Bolluk ve büyüme gezegeni Jüpiter, burcunuzdan ayrılır ve derin duygu Balıklarına doğru ilerler. Bu geçiş, geniş enerjisini mali durumunuza ve yeteneklerinize ve becerilerinize olan inancınıza getirir. Bu zamanı, 28 Temmuz’a kadar kazanma potansiyelinizi artırmanın ve hediyelerinizden yararlanmanın yollarını bulmak için kullanın.


Balık Burcu
13 Mayıs 2021 Perşembe Balık Burcu yorumları

“Bugün uzun bir süre su altında kaldıktan sonra havaya çıkıyoruz, Balık. Yönetici gezegeniniz, genişlemeyi sağlayan Jüpiter, mantıksal Kova burcundan ayrılıyor ve burcunuza doğru ilerliyor. Bu kısa ama enerji verici konaklama, 28 Temmuz’a kadar devam edecek. , size hayatın sahnesine yeni bir şekilde adım atmanız için mükemmel bir fırsat sunuyor. Bu son derece görünür ve canlandırıcı geçişi, özünüzde hangi değişikliklere ihtiyacınız olduğunu netleştirmek için kullanın.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.