Günlük Aşk Burç Yorumları 31 Mayıs 2021

31 Mayıs Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 31 Mayıs Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
31 Mayıs 2021 Pazartesi Koç Burcu Aşk Yorumları

Kova burcundaki bugünün ayına ek olarak, kırmızı-sıcak gezegen yöneticiniz ile büyüleyici Neptün arasındaki uyumlu bir üçgen, cinsel içgüdülerinizden erotik fantezilerinize kadar her şeyi canlandıracak. Bu, direnmesi neredeyse imkansız olan etkili bir sinerji ortaya çıkarıyor. O özel birini mi eziyorsun? Dürtüsel Mars, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evinizi, ailenizi ve iç temellerinizi aydınlatırken, rüya gibi Neptün’ün on ikinci kapanış eviniz, gizli gündemleriniz ve teslimiyetiniz arasında geçişinin ortasında, sonunda söylenmemiş arzularınızı kucaklamaya karar verebilirsiniz. Bu, özellikle iletişim sektörünüzde Güneş ile Kuzey Düğümü arasındaki bugünün birleşimi için geçerlidir. Şimdi konuş ya da sonsuza kadar huzurunu koru, Koç.


Boğa Burcu
31 Mayıs 2021 Pazartesi Boğa Burcu Aşk Yorumları

Bu sadece başlangıç, Boğa. Cilveli gezegensel yöneticiniz Venüs, rahatlık arayan ikinci değer sistemleri evinizi aydınlatmaya devam ediyor, sizi gücünüze adım atmanız ve bu süreçte kendi değerinize sahip çıkmanız için cesaretlendiriyor. Unutmayın, güneş, doğum haritanızın bu alanı aracılığıyla Kuzey Düğümü ile güçlerini birleştirecek ve istikrar arzunuzdan eşsiz mülklerinize kadar her şeyi vurgulayacaktır. Sonuç olarak, gerçek anlaşmadan daha azına razı olmak üzere değilsiniz. Bu arada, bugünün tatlı Mars-Neptün üçlüsü iletişim sektörünüzü ve özgürlüğü seven on birinci toplum evinizi harekete geçirecek. Öyleyse, başka ufuklar keşfetmekte tereddüt etmeyin.


İkizler Burcu
31 Mayıs 2021 Pazartesi İkizler Burcu Aşk Yorumları

İletişim kurman ya da en azından göğsünden atman gereken bir şey var, İkizler. Sizi gerçek duygularınızı ifade etmekten alıkoyan nedir? Unutmayın, güneş üçüncü iletişim evinizi, düşünce sürecinizi ve yakın çevrenizi yönetir ve bugün burcunuzdaki Kuzey Düğümü ile güçlerini birleştirecektir. Bu sadece düşünce sürecinizin temeline ışık tutmayacak, aynı zamanda iletmeye çalıştığınız mesaja da açıklık getirecektir. Ve bunun yeteneklerinizden yararlanmakla veya kariyerinizde bir terfi için çalışmakla çok iyi bir ilgisi olsa da, sezgilerinizi takip etmek sizin lehinize çalışacaktır.


Yengeç Burcu
31 Mayıs 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Önümüzdeki birkaç gün içinde neler olacağına çok dikkat et, Yengeç. İlk olarak, güneş, önemli karmik modellerden bilinçli zihninizden gizlenmiş bilgilere kadar her şeyi vurgulayarak, bilinçsiz on ikinci kapanış eviniz, hayaller, gizli gündemler ve bugün perde arkasındaki her şey aracılığıyla Kuzey Düğümü ile güçlerini birleştirecek. Daha da önemlisi, burcunuzdaki Mars ile rüya gibi Neptün arasındaki büyüleyici üçgen, geniş dokuzuncu macera eviniz aracılığıyla sizi bir dilek yerine getirmeye yönlendirir, özellikle de sezginize güveniyorsanız. Yakalayış? Aşk hayatınıza çok beklenen bir inanç sıçraması yapmanız gerekebilir.


Aslan Burcu
31 Mayıs 2021 Pazartesi Aslan Burcu Aşk Yorumları

Siz ve / veya sevgiliniz ilişkinizde şeffaflıktan yoksunsanız, bu süre zarfında önemli bir gerçek ortaya çıkabilir, Leo. Bu özellikle, on birinci dernekler eviniz, bireysel özgürlüğünüz ve dünyaya aidiyet duygunuz aracılığıyla görkemli gezegensel yöneticiniz, güneş ve Kuzey Düğümü arasındaki bugünün temel birleşiminde doğrudur. Tek başına ya da sosyal statünüzden gelecek vizyonlarınıza kadar her şey bugün gözden geçirilebilir ve mevcut durumunuzla uyumlu olup olmadığını anlamak size kalmıştır. Anahtar, özellikle ilerlemeyi düşünüyorsanız, gerekli sınırları belirlemektir.


Başak Burcu
31 Mayıs 2021 Pazartesi Başak Burcu Aşk Yorumları

Her şey başarısız olduğunda, ihtiyacınız olan destek için ruh kabilenize yaslanın Başak. Ateşli sekizinci samimiyet evinizin yöneticisi Mars ile rüya gibi Neptün arasındaki bugünkü tatlı üçlü anlaşmalar, uzlaşmalar ve önemli diğerleri aracılığıyla sizi gizlice özlem duyduğunuz birliğe doğru harekete geçmeye teşvik ediyor. Yakalayış? Kendi başına tüm “gerçeklere” sahip olmanız gerekmeyebilir, ancak aynı nedenle sezginiz kelimelerden daha yüksek sesle konuşacaktır. Gezegensel yöneticiniz Merkür de geri gidiyor – bu nedenle, elinizdeki durumu gözlemlemek, analiz etmek ve üzerinde düşünmek için bunu ipucunuz olarak düşünün.


Terazi Burcu
31 Mayıs 2021 Pazartesi Terazi Burcu Aşk Yorumları

Ay, bugün sevginin, tutkunun ve romantizmin zevk arayan beşinci evine dokunacak ve sizi duygusal olarak, duygularınız ve şefkat arzularınız etrafında dönen temalara bağlayacak. Midendeki kelebekler hayal gücünün bir ürünü değil Terazi. Unutmayın, Luna aynı zamanda maceralı dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla geri giden Merkür ile uyum içinde olacaktır – bu nedenle, belirli bir aşk ilgisinin potansiyelini yeniden değerlendiriyor olabilirsiniz. Bu, özellikle sizden uzakta olan birine veya belki de benzer inanç sistemlerini paylaşmayan birine aşık olanlar için geçerlidir.


Akrep Burcu
31 Mayıs 2021 Pazartesi Akrep Burcu Aşk Yorumları

Sıradaki nereye Akrep? Güneş, hayırlı sekizinci seks eviniz, yakın birliktelikler, enerjik değişimler ve paylaşılan kaynaklar aracılığıyla Kuzey Düğümü ile güçlerini birleştirecek, ruh bağlantılarınızın temelinden, gerçekleşmesi gereken değiş tokuşlara, er ya da geç gerçekleşecek her şeyi vurgulayacak. Unutmayın, geleneksel hükümdarınız Mars, şanslı dokuzuncu genişleme evinizi ısıtmaya devam ediyor. Ve aynı zamanda romantik beşinci aşk, tutku ve zevk eviniz aracılığıyla yakalanması zor Neptün’ü üçgenleyecektir. Bazılarınız sizden uzakta olan birine aşık oluyorsunuz ve rekoru düzeltmenin zamanı geldi. Ya şimdi ya da asla.


Yay Burcu
31 Mayıs 2021 Pazartesi Yay Burcu Aşk Yorumları

Gerçek seni özgür kılacak Yay. Güneş bugün Kuzey Düğümü ile güçlerini birleştirecek ve bu karmik kavuşma, bu bağlantının karşılıklı kimyasından, gerçekleşmesi gereken konuşmalara kadar her şeyi vurgulayarak yedinci anlaşma evinizi, uzlaşmayı ve önemli diğerlerini aydınlatacak. Unutmayın, Mars romantik beşinci tutku evinizi yönetir ve Neptün’ü sekizinci yakınlık evinizden geçişinin ortasında üçgenler. Sizi sevgilinizin zihni, bedeni ve ruhuyla tamamen birleşmekten alıkoyan nedir? Her zaman olduğu gibi, ayarlanması gereken sınırlar var, ancak ödülünüzü alma zamanı.


Oğlak Burcu
31 Mayıs 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Sezginizi kabul etmeyi reddediyorsanız, o zaman kendinize artıları ve eksileri tartma iyiliğini yapın, Oğlak. Güneş, şüpheli sekizinci yakınlık evinizi yönetir ve sorumlu altıncı sağlık eviniz, durum tespiti ve bugünkü hizmet eylemleriniz aracılığıyla Kuzey Düğümü ile güçlerini birleştirecektir. Bu, romantik bir yatırımın ayrıntılarından en pratik yönteme kadar her şeyi vurgulayacaktır. Unutmayın, Mars taahhüt ettiğiniz yedinci evinizi ısıtıyor, uzlaşıyor ve önemli olan diğerleriyle, duygusal enerjinizin çoğunu bir ilişkiye yatırıyorsunuz… bu nedenle, enerjinizi geri almanın zamanı gelmiş olabilir.


Kova Burcu
31 Mayıs 2021 Pazartesi Kova Burcu Aşk Yorumları

Aradığınız cevaplar tam önünüzde Aquarius. Güneş, uyum arayan yedinci ev anlaşmalarınızı, uzlaşmanızı, bire bir ilişkilerinizi ve önemli diğerlerini yönetir. Aynı zamanda, bugün romantik beşinci aşk, tutku ve zevk eviniz aracılığıyla Kuzey Düğümü ile güçlerini birleştirecek ve bir bağlantıda deneyimlediğiniz neşeden (veya yokluğundan), değişimlerinizden kaynaklanan tutkuya kadar her şeyi vurgulayacak. Ay ayrıca burcunuzda dolaşacak ve aynı anda Merkür’ü geri çekecek ve size o özel kişi hakkında gerçekten ne hissettiğinizi ifade etme fırsatı sunacak. Bırakın kalbiniz kendi adına konuşsun.


Balık Burcu
31 Mayıs 2021 Pazartesi Balık Burcu Aşk Yorumları

Güneş, dördüncü eviniz, aileniz ve duygusal temelleriniz aracılığıyla Kuzey Düğümü ile güçlerini birleştirirken, Mars burcunuzda rüya gibi Neptün ile bağlantı kuracak ve aşk hayatınıza bir erotizm ve fantezi katmanı ekleyecektir. Sadece iyi vakit geçirmek istemiyorsun Balık. Aksine, aradığınız hem romantik istikrar hem de cinsel kimyadan oluşan tüm paketi tezahür ettirme sürecindesiniz. Ve zaten eşleştiyseniz, kıvılcımı yenilemenin ve / veya sevgilinizle ateşi yeniden yakmanın yollarını arıyor olabilirsiniz. Kozmos sizin lehinize çalışıyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.