Boğa Burç Yorumları 27 Mayıs 2021

Boğa burcunun 27 Mayıs 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 27 Mayıs 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Boğa burcunu 27 Mayıs 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 27 Mayıs 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 27 Mayıs 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 27 Mayıs 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 27 Mayıs 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Küçük bir rüya gör, Boğa. Bugünün büyüleyici ancak yakalanması zor Venüs-Neptün meydanı, eşit miktarda zevk ve belirsizlik getiriyor. Ve dünün ay tutulmasından – boğucu sekizinci yakınlık eviniz, enerjik alışverişler ve ruhsal ilişkiler yoluyla – aşağı inerken, işler biraz bulanıklaşmaya mahkumdur. Örneğin, Venüs ikinci istikrar evinizi harekete geçirirken, on birinci bireysel özgürlük eviniz aracılığıyla rüya gibi Neptün ile çatışırken, ufkunuzu keşfetmeye yönelik sezgisel özlem ile rahatınızın dışına çıkma korkusu arasında gerilim yaşıyor olabilirsiniz. bölge. Tek veya alınan, değişmeyen tek şey değişimdir.

Boğa Burcu 27 Mayıs 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Kendinizi genellikle bir bakıcı olarak düşünseniz bile, bugün çalışanlarınızın tüm zor işi yapmalarına izin vermeyi umursamıyorsunuz. Şimdilik, herkes çıldırırken geri tepmeyi tercih edersiniz.

Boğa Burcu 27 Mayıs 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bugün paranız ve mali durumunuzla ilgili zorluklar yaşanabilir. Çalışma bütçenizi aşmış olabilirsiniz ve fazla harcama meydana gelebilir ve kafa karışıklığı yaratabilir. Gezegen yöneticiniz Venüs İkizler’de ve ikinci para evinizde ve internet sektörünüzde Balık’ta Neptün ile zor bir bağlantı oluşturuyor. Finansmanı çevrimiçi yönetmek sizin için faydalı olabilirken, modern teknoloji bazen başarısız olabilir. Bir yedekleme yapmak hayal kırıklığına yardımcı olabilir.

İşleri doğası gereği yavaşça alırsınız, bu yüzden başkalarının size acele etmesine izin vermeyin. Kendi hızınızda gidin.

Boğa Burcu 27 Mayıs 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bugün uzaya doğru süzülüyormuş gibi hissediyorsan sorun değil, Boğa. Yönetici gezegeniniz, manyetik Venüs, günü sisli Neptün ile bir meydanda geçiriyor. Bu kafa karıştırıcı bağlantı muhtemelen fantezi, kaçış ve romantizm için zararsız bir özlem yaratacaktır. Aynı zamanda, bu bağlantı sınırlarınızı test edebilir, enerji seviyelerini düşürebilir ve duygusal tepkileri artırabilir. Kendinizi bir süreliğine gerçeklikten uzaklaştırın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.