Başak Burç Yorumları 29 Mayıs 2021

İçerikler

Başak burcunun 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Başak burcunu 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbi yükseltmekten bahset Başak. Bugünün ayı, aşk hayatınıza için için için için için yanan bir tutku ve duygusal yoğunluk katan romantik beşinci aşk, zevk ve kendini ifade eviniz aracılığıyla güç santrali Pluto’yu birleştirecek. Bekar veya halihazırda bağlı olan bazılarınız, bu süre zarfında belirli bir birey için hissettiğiniz çekiciliği tamamen göz ardı edebilir, özellikle de ilişkide güvenlik yoksa. Bununla birlikte, önemli diğerlerinin adanmış yedinci evi aracılığıyla Luna’nın rüya gibi Neptün’le sekstili, sizi bu bağlantının ümidine teslim olmaya ve ilahi olanın desteğine yaslanmaya teşvik ediyor.

Başak Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Konu aşk olduğunda gerçekten ne istediğinizi anlamak için içinize derinlemesine bakıyorsunuz. Bir kısmını anlamak o kadar da zor değil ama gerisi biraz çaba gerektiriyor.

Başak Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bu senin için güçlü bir gün Başak. Stellium olarak bilinen şeyi deneyimliyorsunuz. Bu, hayatınızda bunu deneyimlediğiniz her yerde yoğun bir enerji konsantrasyonu ekler. Bu durumda, kariyerinizin ve profesyonel yaşamınızın onuncu evinde bir İkizler stelliumu vardır. Güneş, Merkür ve Venüs birlikte sizi yaşam yolunuza doğru itiyor. Böyle bir transit sırasında yeni iş fırsatları ortaya çıkabilir. Size en uygun yolu seçin.

Sen ve sen-bilirsin-ilk başta sandığınızdan daha uygun olabilir.

Başak Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün durma noktasına geliyormuş gibi hissediyorsan sorun değil Başak. Yönetici gezegeniniz, haberci Mercury, gerileme aşamasına başlamak için bir kuruşta durur. Bu yön dönüşü, yavaş hareket eden bir kuyruk dönüşünün ortasında olduğunuzu hissetmenize neden olabilir. Sapığa yaslanın ve mevcut kariyer yörüngenizi daha iyi hale getirmek için derinlemesine yeniden tasavvur etmeye hazırlanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.