Balık Burç Yorumları 30 Mayıs 2021

Balık burcunun 30 Mayıs 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 30 Mayıs 2021 Pazar günü neler bekliyor? Balık burcunu 30 Mayıs 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 30 Mayıs 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 30 Mayıs 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu 30 Mayıs 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 30 Mayıs 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün kimsenin sizi ayrıntılara düşürmesine izin vermeyin. Zorlu planlama havasında değilsin. Bağlılık size büyük bir mesele gibi görünüyor ve emin olana kadar beklemeyi tercih edersiniz.

Balık Burcu 30 Mayıs 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Balık, kozmos bu zamanda kendinizi uyuşuk ve motivasyonsuz hissettiriyor. Bu tamamen normaldir ve en çok zaman için kullanılan veya kesin bir teslim tarihi olmayan görevler üzerinde çalışan bir zamandır. Bunun nedeni, bugün başlayan İkizler’deki Merkür’ün geri gitmesidir. Çalışma alanınızı düzenlemek için zaman ayırın, bilgisayarınızın dağınıklığını giderin ve hatta eski iş arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurun. Yeni girişimlere başlamak veya kendinizi zorlamak şu anda hayal kırıklığı yaratabilir. Bugün sakin ol, Balık.

Rüya mı görüyorsun Her şey o kadar harika ki, uyanmak için beklemeye devam ediyorsun.

Balık Burcu 30 Mayıs 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Pazar gününün gökyüzü sizi içten ve kalabalıktan uzağa çağırır, Balık. Luna, dinlenmeye olan ihtiyacınızı ve manevi bir kaynağa yeniden canlandırılmış bir bağlantıyı vurgulayarak baş döndürücü Kova’ya doğru ilerliyor. Uyumak, yalnızlığı kucaklamak veya telefonunuzu dramatik bir şekilde nehre fırlatmak sorun değil. Her şeyden önce doğa ve iç sezginizle yeniden bağlantı kurmayı hedefleyin. Daha sonra, ayın ağır Satürn ve elektrikli Uranüs ile zor karşılaşması iletişim fırtınası bulutlarını harekete geçirebilir.

Balık Burcu 30 Mayıs 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir adım geri at. Geri çekilin ve enerjinizi yeniden doldurun Balık. Ay, beşinci aşk, tutku ve zevk evinizi yönetir ve bugün gizli on ikinci kapanış evinize, rüyalara, gizli gündemlere ve bilinçsiz kalıplara kayacaktır. Ve belirli bir aşk durumunda ilerlemek için ihtiyaç duyduğunuz tüm netliğe sahip olmanız gerekmese de, Luna’nın yaralı şifacı Chiron’a sekstili, bu süreçteki değer sistemlerinize öncelik vermenizi hatırlatır. Unutmayın, ay Satürn ile güçlerini birleştirerek bir izolasyon ve / veya kısıtlama hissi yaratacaktır, ancak yardım ederseniz değil. Tercih ettiğiniz frekanstan yararlanın; içeri girin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.