Akrep Burç Yorumları 31 Mayıs 2021

Akrep burcunun 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunu 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 31 Mayıs 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Sıradaki nereye Akrep? Güneş, hayırlı sekizinci seks eviniz, yakın birliktelikler, enerjik değişimler ve paylaşılan kaynaklar aracılığıyla Kuzey Düğümü ile güçlerini birleştirecek, ruh bağlantılarınızın temelinden, gerçekleşmesi gereken değiş tokuşlara, er ya da geç gerçekleşecek her şeyi vurgulayacak. Unutmayın, geleneksel hükümdarınız Mars, şanslı dokuzuncu genişleme evinizi ısıtmaya devam ediyor. Ve aynı zamanda romantik beşinci aşk, tutku ve zevk eviniz aracılığıyla yakalanması zor Neptün’ü üçgenleyecektir. Bazılarınız sizden uzakta olan birine aşık oluyorsunuz ve rekoru düzeltmenin zamanı geldi. Ya şimdi ya da asla.

Akrep Burcu 31 Mayıs 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Küçük bir ayrıntı size fırlar ve sizi biraz rahatsız edebilir, ancak bu o kadar da büyük bir olay değil ki devam edemeyeceksiniz. Bir süre zihninizde yuvarlayın ve sırada ne olduğunu görün.

Akrep Burcu 31 Mayıs 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, uzun vadeli bir iş sözleşmesi gözden geçirilebilir veya paranıza odaklanabilir. Belki geçmişte kendinizi küçümsediniz ve şimdi kişisel gücünüzü geri alma zamanınız geldi. Öz değerimizin işimizden kazandığımız parayla aynı hizada olması evrensel yasadır. Kendinizi iyi düşünmenin ve bunu VIP’lere, müşterilere veya yatırımcılara iletmenin zamanı geldi. Şu anda daha yüksek bir oran ve uzun vadeli bir anlaşmanın revizyonu için yeniden müzakere edebilirsiniz.

Yatırım yapmak için bir gün, özellikle de başkalarının parasıyla çalışıyorsanız.

Akrep Burcu 31 Mayıs 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Bir Akrep olarak, kızıl gezegen Mars’ın hızlı ve keskin hareketleri tarafından yönlendiriliyorsunuz. Bugünün gökyüzü, Mars’ı yaratıcı Neptün ile ruhani bir hizaya kilitlenmiş halde buluyor. Bu eşleştirme, son derece yaratıcı ve güçlü bir şekilde yaratıcıdır, ilhamla kolaylıkla hareket etmenizi sağlar. Başka yerlerde, aydınlatıcı güneş kaderin Kuzey Düğümü ile birleşir. Bu eşleştirme, yakın ilişkilerinizdeki kritik dinamiklere parlak bir ışık tutar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.