Günlük Burç Yorumları 29 Nisan 2021

29 Nisan Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 29 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
29 Nisan 2021 Perşembe Koç Burcu Yorumları

En büyük hayallerinizi ve özlemlerinizi yenilemenin tam ortasındasınız, Koç. Satürn’e ders vermek size ileriye giden yolu gösteriyor ve bazen bu, mümkün olanın sınırlarını kesmek veya tanımlamak anlamına geliyor. Hayalperest Yay burcu uydusu Satürn ile destekleyici bir şekilde hizalanırken, Perşembe günkü gökyüzü bu hikayeyi vurguluyor. Bu eşleştirme, uzun vadeli projelerde dayanıklılık ve takip etmeyi kolaylaştırır.


Boğa Burcu
29 Nisan 2021 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Kariyerin çıkmaza girdi mi, Toros? Belki işler o kadar şiddetli değildir ve sadece bir şeyleri sallamanız gerekir. Taskmaster Saturn sizi bu sorunlarla doğrudan başa çıkmanız için zorluyor. Yay burcunun Satürn ile uyumlu bağlantısı, ileriye doğru hareket sağlamak için ince ama dönüştürücü eylemi teşvik ettiğinden, Perşembe gününün gökyüzü bu anlatıya odaklanmanıza yardımcı olur.


İkizler Burcu
29 Nisan 2021 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

İkizler burcu olarak, zor ve hızlı gerçekler tarafından engellenmek yerine, fikirler ve gerçekler dünyasına açık fikirli olmanız çok önemlidir. Ders veren Satürn, yaşam hakkındaki geniş inançlarınızda tutarsızlıkların nerede yattığını size gösteriyor. Yay burcunun Satürn ile hizalanması, tazelenmesi gereken ilişki yanılgılarını vurguladığından, bu hikaye bugün vurgulanmaktadır.


Yengeç Burcu
29 Nisan 2021 Perşembe Yengeç Burç Yorumları

Günlük hayatınızın yüzeyinin altında yaptığınız derin, ağır işi pek kimse bilmiyor, Yengeç. Ciddi Satürn size kendi yakınlık engellerinizle ve psikolojik ağrılı noktalarınızla nasıl başa çıkacağınızı öğretiyor – ki bu hiç de kolay bir iş değil. İyimser Yay burcu uydusu Satürn ile destekleyici bir şekilde aynı hizaya gelirken, Perşembe günkü gökyüzü bu hikayeyi vurguluyor. Bu enerji, eski yaraların iyileştirilmesi için aktif çaba harcanmasını sağlar.


Aslan Burcu
29 Nisan 2021 Perşembe Aslan Burç yorumları

Hayatında bir kez ilişkilerinde çalışıyorsun Aslan. Taskmaster Saturn, daha güvenli ve kararlı bağlantılar kurabilmeniz için sizi kişisel ortaklık takılmalarınızla başa çıkmaya zorluyor. Bu hikaye, rüya gibi Yay burcunun Satürn ile destekleyici bir şekilde hizalanması nedeniyle, bugün devam ettirildi. Ortak çalışmaya dayalı, yaratıcı çabalara imza atmak için ideal bir gün.


Başak Burcu
29 Nisan 2021 Perşembe Başak Burç yorumları

Bir Başak olarak, kendinizi bir zanaat öğrenmeye ve bu alanda ustalaşmaya yönlendirmek için yaratılmışsınız. Ders veren Satürn, sizi hayatın tüm planlarında daha iyi hizalamanızı sağlamak için her zamankinden daha çok çalışmanıza neden oldu, böylece hediyenizi dünyayla paylaşabilirsiniz. Perşembe gününün gökyüzü, iş yükünüzü azaltmaya devam etmenizi ve sağlığınızı iyileştirmek için enerji ayırmanızı teşvik ediyor. Bunların hepsi coşkulu Yay ayı Satürn ile aynı hizadayken.


Terazi Burcu
29 Nisan 2021 Perşembe Terazi Burç yorumları

Hangi konuda iyi olduğunu biliyorsun, Terazi. Şimdi beceri setlerinizi iyileştirmenin ve onları parlatmanın tam zamanı; bunları dünya ile özgürce paylaşın! Yavaş ve istikrarlı Satürn, kalbinizin derinliklerini keşfetmeniz ve kendinizi her zamankinden daha özgürce ifade etmeniz için size baskı yapıyor. Paylaşımla ilgili bu hikaye bugün, baş döndürücü Yay burcunun destekleyicisi Satürn ile aynı hizaya geldiğinden, bir dürtüyle verildi.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
29 Nisan 2021 Perşembe Akrep Burç yorumları

Yüzeyin altında çok şey oluyor, Akrep. Taskmaster Saturn, erken yetişmenizin duygusal sonuçlarıyla barışmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda üzerinde çalışmak için daha sağlam bir duygusal temel geliştirmenize de yardımcı oluyor. Bu, kolay bir iş olmaktan uzaktır, ancak ödüller, sıradaki zorluklardan daha ağır basmaktadır. Yay burcunun Satürn ile destekleyici hizalanması, bugün bu anlatıyı keşfetme yolunda sağlam adımlar atmanıza yardımcı olur.


Yay Burcu
29 Nisan 2021 Perşembe Yay Burcu yorumları

Sesini dünyayla ne kadar güvenle paylaşıyorsun Yay? Bu hikaye sizin için gittikçe daha alakalı hale geldi… Kendini disipline eden Satürn, yeni kendini ifade etme yolları aramak için baskı altında tutulurken, zihinsel ve sözlü aleminizde birtakım şeyler yapıyor. Perşembe gününün gökyüzü, bakış açınızı açıkça paylaşarak etrafı çevrili tüm parçaları yıkmanıza yardımcı olur. Bunların hepsi burcunuzdaki ayın Satürn ile uyumlu bir şekilde hizalanması gibidir.


Oğlak Burcu
29 Nisan 2021 Perşembe Oğlak Burcu yorumları

Evren sizi kendinizin yeni veçhelerini geliştirmeye zorluyor Oğlak burcu. Kendinizi ilerideki yolu tıkayan kendinden şüphe etmekten kurtarmaya hazır mısınız? Yönetici gezegeniniz, istikrarlı Satürn, kararları veriyor ve sizden özgüveniniz ve becerilerinizle daha güçlü bir bağ kurmanızı istiyor. İfadeye aç Yay burcu uydusu Satürn ile pozitif olarak aynı hizada olduğundan, bugünün gökyüzü bu anlatıyı vurgulamaktadır.


Kova Burcu
29 Nisan 2021 Perşembe Kova Burcu yorumları

Bu, hayatının en önemli yıllarından biri Kova. Görev yöneticisi Satürn ve iman aşılayan Jüpiter burcunuzda ikamet ederken, kendinizi sıfırdan inşa ediyorsunuz ve yapılması gereken işe cesurca eğiliyorsunuz. Şakacı Yay ayı ciddi Satürn ile aynı hizadayken Perşembe günkü gökyüzü bu hikayeyi vurguluyor. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak sabit yollar arayın.


Balık Burcu
29 Nisan 2021 Perşembe Balık Burcu yorumları

Tüm psişik dolaplarını temizliyorsun Balık. Kolay çalışmaktan uzaktır, ancak kişisel gelişiminizin bir sonraki adımı için gereklidir. Sürekli Satürn sizi kadim tarihinizi gözden geçirmeye ve kendi yaptığınız yaraları iyileştirmeye teşvik ediyor. Serbest bırakma yılın temasıdır ve bu hikaye bugün büyük resmi gören Yay ayının Satürn ile hizalanmasıyla daha da aydınlatılmaktadır.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.