Günlük Burç Yorumları 28 Nisan 2021

28 Nisan Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 28 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
28 Nisan 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Koç, Çarşamba gününün gökyüzünün onları hoş karşılayacak şekilde canlandırıcı bir his uyandırır. Duygusal açıdan güçlü olan Akrep ayı, gerçeği arayan Pluto ve büyük resim Jüpiter ile temas kurarken ilişki konularında iyileşme ve umutlanma fırsatı bulur. Daha sonra Luna, coşkulu Yay burcuna atlayarak ruh halini önemli ölçüde aydınlatır. Bu geçiş sizi rutini bozmaya ve macera duygunuzu geri kazanmaya teşvik ediyor.


Boğa Burcu
28 Nisan 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Boğa burcu olarak, dinginliğe öncelik vermeyi öğrenmek sizin için önemlidir. Bazen huzurunuzdan tükenmiş hissetmenize neden olabilecek işkolik davranışlara eğiliminiz var. Akrep ayı, dönüştürücü Plüton ve iyimser Jüpiter ile aynı hizaya gelirken, Çarşamba gününün gökyüzü geri dönmenize yardımcı olur. Daha sonra ay Yay’ı keşfetmeye başlar ve sizi güvenilir bir sırdaşla yalnız zaman aramaya yönlendirir.


İkizler Burcu
28 Nisan 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

İkizler, Çarşamba gününün gökyüzünün altında kendini iyi hissetmek kolaydır. Ay, lazer odaklı Akrep’in içinden kayarak, tamamlanmayı amaçlayan herhangi bir projede ilerlemenize yardımcı olur. Luna’nın iyileştirici Plüton ve ruh halini yükselten Jüpiter ile uyumu, büyük hayaller kurmanıza ve sizden istenen gerekli değişikliklere yönelmenize yardımcı olur. Daha sonra Luna, mutlu-şanslı Yay burcuna atlayarak dikkatinizi ortaklık konularına yönlendirir.


Yengeç Burcu
28 Nisan 2021 Çarşamba Yengeç Burç Yorumları

Ay nereye giderse gitsin, sadakatle takip edersin Yengeç. Yaratıcı doğurgan Akrep burcunda yolculuğunu tamamlarken bugünün gökyüzü Luna’yı olumlu bir konumda buluyor. Ay’ın iyileştirici Plüton ve vizyoner Jüpiter ile destekleyici hizalanması, hassas ortaklık konularını düzeltmeyi kolaylaştırır. Daha sonra Luna, geniş fikirli Yay burcuna girerek sizi yapılacaklar listenize hedefler.


Aslan Burcu
28 Nisan 2021 Çarşamba Aslan Burç yorumları

Aslan burcu olarak, doğal yeteneğiniz ve coşkunuzla hayatı kutlamak ve başkalarını ayağa kaldırmak için buradasınız. Ay, yansıtıcı Akrep’in içinden geçerken, günümüzün kozmik manzarası size bu gerçeği hatırlatmaya çalışıyor. Luna’nın büyük resim Jüpiter ve gerçeği arayan Plüton ile destekleyici bağlantısı, ruh halinizi aydınlatır ve acil değişikliklere yönelmenize yardımcı olur. Daha sonra Luna, eğlenceli Yay burcuna atlar ve size neşe getiren aktivitelerle bağlantı kurmanıza yardımcı olur.


Başak Burcu
28 Nisan 2021 Çarşamba Başak Burç yorumları

Çarşamba gününün gökyüzü, gerekli değişikliklere karşı olumlu bir tavrı sürdürmenize yardımcı olur, Başak. Ay, derin duyguları olan Akrep ile hareket eder ve dönüştürücü Plüton ve iyimser Jüpiter ile aynı hizaya gelir; bu, uzun vadeli vizyonunuza olan inancınızı yeniden kazanmanıza yardımcı oluyor. Herhangi bir işi veya bitmemiş sohbeti tamamlamak için çalışın. Daha sonra, ay geniş fikirli Yay burcuna kayarak odağınızı yuvaya ve ocağa odaklıyor.


Terazi Burcu
28 Nisan 2021 Çarşamba Terazi Burç yorumları

Bugün bir şeyler gerçekleştirme yeteneğine sahipsin, Terazi. Ay, keskin zekalı Akrep’in kuyruk ucunda dolaşır ve inanç aşılayan Jüpiter ve iyileştirici Plüton ile destekleyici hizalamalar oluşturur. Bu eşleştirme, yaratıcı vizyonunuzu kucaklamanıza ve uygun gördüğünüz herhangi bir üretken çabaya uygulamanıza yardımcı olur. Daha sonra Luna heyecanlı Yay burcuna girerek kendini ifade etmeyi teşvik eden hareketler ve aktiviteler bulman için yalvarır.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
28 Nisan 2021 Çarşamba Akrep Burç yorumları

Çarşambanın kozmik manzarası, sizi içinde bulunduğunuz tüm acayip ruh hallerinden kurtarır, Scorpio. Ay, günün ilk yarısını burcunuzda geçirir, dönüşen Plüton ve iyimser Jüpiter ile mutlu bir şekilde karışır. Bu enerji, önemli değişimler yoluyla iyileşmenizi sağlar ve geri adım atıp büyük resmi görmenizi sağlar. Daha sonra Luna, büyük yürekli Yay burcuna kayarak vizyonunuza çaba göstermenize yardımcı olur.


Yay Burcu
28 Nisan 2021 Çarşamba Yay Burcu yorumları

Gün boyunca kendinizi iki farklı insan gibi hissedeceksiniz, Yay. Duygusal olarak güçlü Akrep’teki ayın varlığı, sizi önce içe dönük, huzur arayan bir zihniyete sokar. Luna’nın iyileştirici Plüton ve canlı Jüpiter ile bağlantısı, yetenekleriniz ve kendinizi ifade etmeniz etrafında meydana gelen önemli değişikliklere eğilmenizi teşvik eder. Daha sonra ay hafifçe burcunuza sıçrayarak kendinizi yenilenmiş hissetmenize yardımcı olur.


Oğlak Burcu
28 Nisan 2021 Çarşamba Oğlak Burcu yorumları

Oğlak burcu olarak, diğer burçların çoğundan daha fazla yalnızlığa ihtiyacınız vardır. Bu anlatı, bugün özellikle baskı hissedecek gibi görünüyor. Ay, Akrep’in duygusal açıdan zengin sularında yüzerek yükselen Jüpiter ve iyileştirici Plüton ile bağlantılar kurar. Bu yönler, olumlu değişimi benimsemenizi ve vizyonunuza yeniden inancınızı aşılamanızı teşvik eder. Daha sonra Luna felsefi Yay burcuna kayarak sizi yalnız zamana, dinlenmeye ve iyileşmeye öncelik vermeye teşvik eder.


Kova Burcu
28 Nisan 2021 Çarşamba Kova Burcu yorumları

Kova, çarşamba gününün gökyüzü iyileştirici, ruh halini yükselten ve eğlenceli. Ay, becerikli Akrep’in kuyruk ucundan kayarak, mevcut kariyer projelerinizle ileriye doğru son bir hamle yapmanıza yardımcı olur. Luna’nın gerçeği arayan Pluto ve vizyoner Jüpiter ile destekleyici bağlantısı, küçük ayarlamaları kucaklamanıza ve büyük resmi görmenize yardımcı olur. Daha sonra Luna heyecanlı Yay burcuna dönüşür ve dikkatinizi sosyal ağınıza çevirir.


Balık Burcu
28 Nisan 2021 Çarşamba Balık Burcu yorumları

Şimdi defne üzerinde dinlenmeyin Balık. Gerekli birkaç değişikliğe teslim olduğunuz sürece ileriye doğru adımlar atmaya hazırsınız. Keskin gözlü Akrep ayı, iyileştirici Pluto ve vizyoner Jüpiter ile aynı hizadadır; bu, kendinizi esnetmenizi ve neyin serbest bırakılması gerektiğini belirlemenizi ister. Daha sonra, ayın büyük resmi gören Yay burcuna girişi, çağrınızı çevirmenize ve korkusuzca takip etmenize yardımcı olur.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.