Günlük Burç Yorumları 12 Nisan 2021

12 Nisan Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 12 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
12 Nisan 2021 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Hafta taze bir enerji patlamasıyla başlıyor Koç. Ay, günün ilk yarısını burcunuzdayken meşgul kalarak geçirir. Luna’nın romantik Venüs ve iyimser Jüpiter ile birleşmesi, ayın meydanından rahatsız edici Plüton’a kadar uzanan kariyer meselelerinde ortaya çıkan her türlü gerilimi hafifletmeye yardımcı olur. Daha sonra Luna barış arayan Boğa burcuna dalar ve kucaklamak için yavaş ve istikrarlı bir hız sağlar.


Boğa Burcu
12 Nisan 2021 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Gün boyunca içe dönüklükten dışa dönük olmaya geçiş yapıyorsun, Boğa. Ay, bireysel Koç boyunca hareket eder ve diğer gezegenlere bir dizi görünüm kazandırarak günün ilk yarısını aksiyon ve katılımla doldurur. Biraz yalnızlığın olduğu sürece işleri yerden kaldırmak kolaydır. Daha sonra, Luna tabelanıza kayar ve kendinizi ifade etmenizi hızlandırır.


İkizler Burcu
12 Nisan 2021 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

Hem sessiz İkiziniz hem de gürültülü İkiziniz bugün eşit yayın süresine sahipler, İkizler. Ay, günün ilk yarısında, bir dizi uyarıcı kozmik bağlantıyı kucaklayan Koç burcunun içinden geçer. Ağınızdaki kişilere ulaşmayı ve sosyal olarak oyununuzda olmayı bekleyin. Daha sonra Luna yavaş ve istikrarlı Boğa burcuna dalar ve sizi sessiz bir restorasyon için iç dünyanıza çeker.


Yengeç Burcu
12 Nisan 2021 Pazartesi Yengeç Burç Yorumları

Önümüzdeki güne tuhaf bir hızlı ve yavaş karışımı nüfuz edecek gibi görünüyor, Yengeç. Koç ayı çeşitli gezegenlere uzanırken, günün ilk yarısı oldukça aktiftir ve kariyeriniz etrafında heyecan verici bir enerji ile hareket eder. Tutkularınızla ilerlemek ve işleri harekete geçirmek için ideal bir gün. Daha sonra ay, hızınızı yavaşlatarak ve enerjinizi topraklayarak barış arayan Boğa burcuna doğru ilerler.


Aslan Burcu
12 Nisan 2021 Pazartesi Aslan Burç yorumları

Pazartesi’nin kozmik manzarasının altında kıpırdamadan oturmak zor Leo. Hayatınızın büyük resmi perspektifinde zihninizin gözünde yeni bir vizyon filizlenmeye başladı ve kendinizi harekete geçmeye hazır hissediyorsunuz. Hevesli Koç ayı, bu sabah bir dizi yüksek enerjili yönden hoşlanıyor ve tabağınızdaki her şeyin üstesinden gelmenize yardımcı oluyor. Daha sonra, ay, enerjinizi kariyer kaygılarına odaklayarak istikrarlı Boğa burcuna dönüşür.


Başak Burcu
12 Nisan 2021 Pazartesi Başak Burç yorumları

Bugünün kozmik manzarası bir hız treni gibidir Başak. Koç ayı çeşitli yüksek enerjili veçheler oluştururken, günün ilk yarısı enerjinizi yakın ilişkileriniz etrafında hareket eden konuşulmamış hikayelere odaklıyor. Tekrar kontrol etmek ve yaklaşmakta olan önemli konuşmalarla yüzleşmek için ideal bir zamandır. Daha sonra Luna rahat bir Boğa burcuna dalar, hızı kolaylaştırır ve büyük resmi görmek için geri adım atmanıza yardımcı olur.


Terazi Burcu
12 Nisan 2021 Pazartesi Terazi Burç yorumları

İlişki enerjisi önümüzdeki güne hakim, Terazi. Ay, sabah saatlerini hiperaktif Koç burcunda dolaşarak, ruh halini yükselten ve herhangi bir pürüzlü noktayı düzeltmeyi kolaylaştıran bir dizi hoş temasın tadını çıkararak geçirir. Daha sonra ay barış arayan Boğa burcunda dolaşır ve samimi ve dürüst etkileşimlere olan ihtiyacınızı artırır. Muhtemelen dalgın, içine kapanık bir ruh hali içindesiniz, bu yüzden yalnızlığa ihtiyacınız varsa endişelenmeyin.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
12 Nisan 2021 Pazartesi Akrep Burç yorumları

Bugün koşmaya hazırsın Akrep. Ay, enerjik Koç burcunda dolaşır ve çeşitli güçlü bağlantılara sahiptir. Bu, günün ilk yarısını iş cephesinde yükselen ruh halleri ve olumlu etkileşimlerle dolduruyor. Daha sonra ay, karşı topraklanmış Boğa burcunuza doğru ilerler ve odağınızı aşk hayatınızda etrafta dolaşan mevcut hikayelere yönlendirir.


Yay Burcu
12 Nisan 2021 Pazartesi Yay Burcu yorumları

Yay burcu pazartesi gökyüzü olayları yavaş başlatıyor. Ay coşkulu Koç burcunda dolaşır ve sizi daha çok oyun havasına sokar. Luna kendini bir dizi ruh halini yükselten, destekleyici yönden keyif alırken bulur. Bu enerji, yaratıcı eylemlerde veya yavaş aktivitelerde kaybolmayı kolaylaştırır. Daha sonra, ay çalışkan Boğa’ya doğru ilerliyor – yapılacaklar listenizdeki her şeyin üstesinden gelmenize yardımcı olmak için sizi yüksek vitese atıyor.


Oğlak Burcu
12 Nisan 2021 Pazartesi Oğlak Burcu yorumları

Bugün kendinizi iki farklı eylem modunda bulmanız muhtemeldir, Oğlak. Sabah saatleri, evin cephesinde ortaya çıkan çeşitli hikayeleri keşfederken, özel iç dünyanıza çekildiğinizi görür. Bireysel Koç ayı, ruh halini ve aile bağlantılarını olumlu tutan çeşitli moral verici yönlere sahiptir. Daha sonra Luna Boğa’ya dalar ve sizi neşe getiren aktivitelerle yeniden bağlantı kurmaya teşvik eder.


Kova Burcu
12 Nisan 2021 Pazartesi Kova Burcu yorumları

Pazartesi’nin kozmik manzarası aksiyonla doludur, Aquarius. Günün ilk yarısında sıcak bir meta oluyorsunuz, çünkü muhtemelen sohbetlere dalacaksınız veya projelere yetişmekle meşgul olacaksınız. Heyecan verici Koç ayı, kendini ifade etmenin etrafındaki enerjiyi arttırır, bu yüzden gerektiği yerde konuş. Daha sonra Luna rahat Boğa burcuna dalar, hızı yavaşlatır ve dikkatinizi aile meselelerine çeker.


Balık Burcu
12 Nisan 2021 Pazartesi Balık Burcu yorumları

İşleri harekete geçirmeye hazırsın Balık. Konu kaynaklarınızı genişletmek ve finansal olarak seviye atlamak olduğunda yeni bir oyun alanına giriyorsunuz. Bugün ne istediğinizi sormaktan korkmayın, çünkü bu sabah go-getter Aries ayının tatlı hizalamalarının bolluğu, iyi zarafetlere girmeyi kolaylaştırmaya yardımcı oluyor. Daha sonra Luna, Boğa burcuna dalar ve hikayenizi anlatma ihtiyacınızı artırır.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.