Mart Aylık Burç Yorumları Neler? Burç Yorumu 2021 Mart

Yılın üçüncü ayında burçların etkisini karakterimiz ve günlük hayatımız üzerinde ne kadar hissettiğimizi öğrenmek istiyoruz. 2021 Yılının da üçüncü ayı olan Mart ayında  KoçBoğaYengeçİkizlerAslanBaşakTeraziKovaAkrepYayOğlakBalık burçlarını neler bekliyor? Burçların Mart ayı nasıl geçecek? Mart Aylık Burç Yorumları ile bu sorularınıza yanıt olmaya çalışacağız.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu

KOÇ Burcu Mart Aylık Burç Yorumları

Bu ay, 20 Mart’a kadar ruhani ve düşünceli bir bölgede güneşin doğmasıyla başlıyor. Geçen ay oldukça telaşlıydı, ancak önümüzdeki haftalarda olan biten her şeyi düşünme, bazı sonuçlara varma, bazı cevaplar bulma ve gevşeme biter.

Aslında, ateşli Mars üçüncü gün İkizler’e taşınırken, önümüzdeki yılı en iyi şekilde değerlendirmenin bir yolu olarak günlük tutmaya başlamak için harika bir zaman olabilir. Meditasyonda aklınıza ne gelirse gelsin, şimdi onu yazma zamanıdır. Hedefleriniz ve arzularınız dahil her şey ve her şey hakkında günlük yapın ve işlerin nasıl geliştiğine ve sorunların nasıl çözüldüğüne şaşırabilirsiniz.

13 Mart’taki yeni ay, ruhsal bir uygulama yapmak veya tam potansiyelinizi yaşamanızı sağlayan günlük bir program oluşturmak için yardımcı olabilir. Ve on beşinde Balık burcuna geçen konuşkan Merkür ile, duygularınız ve ruhsal rehberliğinizle daha uyumlu olacak ve akıllıca kararlar verebileceksiniz.

Güneş, dört haftalık bir konaklama için yirminci gün burcunuza doğru kayar, bu nedenle yakında önemli projeleri yerden kaldırmanıza yardımcı olabilecek bir enerji dalgası hissedebilirsiniz. Genel olarak daha fazla ateşlenmiş hissedebilirsiniz.

Ve ertesi gün boğucu Venüs burcunuza girerken, çekici faktör de olacak. Güneş ve tatlı Venüs’ün birleşimi, destek, arkadaşlık ve ağ oluşturma amacıyla başkalarına ulaşmanız için size ilham verebilir.

Terazi burcundaki dolunay ve 28 Mart’taki ilişki ekseniniz, duygularınızı görmezden gelmenin zor olabileceği açığa çıkarır. Aslında bu o kadar da kötü bir şey değil çünkü yüzeyin altında neler olup bittiğini bilmenizi sağlıyor. Özellikle bir ilişki durumunda size bazı hayati ipuçları verebilir.


Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu

BOĞA Burcu Mart Aylık Burç Yorumları

Sosyal sektörünüzdeki güneş ve dost canlısı Venüs, daha fazla bağlantı ve akraba ruhlarla bağlantı kurma fırsatları sunar. Yirminci haftaya kadar olan haftalar, fikirlerinizi ve ideallerinizi paylaşan diğer kişilere ulaşmak, gruplara katılmak ve iletişim ağınızı geliştirmek için mükemmeldir.

Ve 13 Mart’taki parlak yeni ay ile, uzun süredir devam eden bir hayalinizi gerçekleştirmeye hazır olabilirsiniz. Bu ilk adımları atmak için mükemmel bir zaman. Ve bunu tek başına yapmana gerek yok çünkü sorarsan başkaları seni desteklemek için orada olacak.

Alçakgönüllü Mars burcunuzu bırakıp İkizler’e ve üçüncüde finans ve değerler sektörünüze girerken başka bir değişim daha var. Önümüzdeki altı hafta, herhangi bir acil sorunu çözme veya ertelerseniz harekete geçme fırsatınız olabilir.

Ayrıca, canlı Merkür, 15 Mart’tan 3 Nisan’a kadar Balık’ta olacak ve karışıma iletişimsel ve meraklı özelliklerini ekleyecek.

Güneşin yirminci günü Koç burcuna geçmesi ve ertesi gün tatlı Venüs’ün gelmesi sizi daha sessiz ve daha bağımsız bir aşamaya götürür. Önümüzdeki dört hafta, hayatınızdan ne kadar mutlu olduğunuzu ve bazı şeyleri nasıl geliştirebileceğinizi düşünme şansınız. Önceliklerinizi belirleyin ve bitmemiş iş listesinden kurtulun, böylece gelecek ay güneş tabelanıza girdiğinde engelsiz bir şekilde ilerlemeye hazır olacaksınız.

Özel bir bölgedeki sevimli Venüs, kendinize bakmak ve kendinizi beslemek için zaman ayırmanızı teşvik eder. Bunu çok sık yapmazsanız, şimdi şansınız. Ne kadar mutlu olursanız, dünyaya o kadar çok katkıda bulunabilirsiniz.

Son olarak, yaşam tarzı bölgenizdeki dolunay, özellikle bunalmış hissediyorsanız, durumunuzu değerlendirmeye teşvik eder. Eğer belirli aktiviteleri bir kenara atmanız gerekiyorsa, şimdi bunu yapmanın tam zamanı.


İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu

İKİZLER Burcu Mart Aylık Burç Yorumları

Haritanızın belirgin bir bölgesindeki güneş, parlamaya davetinizdir. Hedefler ve sorumluluklar sektörünüze odaklanmak, sizi işinize, işinize veya topluluk projelerinize katkınızı artırmaya hevesli bulabilir. İlgi odağı olabilirsiniz ve bu, en iyi varlıklarınızı sergileme ve başkalarının sizi eylemde görmesine izin verme şansınızdır.

İddialı Mars, yaklaşık altı haftalık bir konaklama için 3 Mart’ta tabelanıza taşındığında, yeni fikirlere ve diğerleriyle bağlantı kurmaya olan ilginiz ve birçok şeye olan merakınız artabilir. Bu, bilgi toplama ve ağ oluşturma yoluyla bir ilerleme zamanı olabilir.

Onüçüncü kariyer bölgenizdeki yeni ay, bir plan veya hedefle ilgili harekete geçerek değişikliklere katılmak için harika bir fırsattır. Hayatınızın nasıl olmasını istediğinize ve dünyaya nasıl katkıda bulunabileceğinize dair bir vizyonunuz varsa, bu işleri ilerletmek için bir fırsattır.

Ve rehber gezegeniniz Merkür, 15 Mart’ta Balık burcuna taşınırken, fikirlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmak için daha fazla platforma sahip olacaksınız.

Güneş, Koç burcuna ve sosyal bölgenize yirminci yılında hareket eder, bu nedenle ağ oluşturma çabalarınızı daha ciddiye almaya meyilli olacaksınız. Önümüzdeki haftalarda yeni bağlantılar kurma, ilgili gruplara katılma ve benzer ruhlarla bağlantı kurma konusunda proaktif olma şansı var.

Güzel Venüs ertesi gün hareket ediyor, bu yüzden etkileşimlerinize cazibe ve zarafet katmak için bir fırsat var. Ve eğer aşkı arıyorsanız, sizinle tıklayan biriyle bağlantı kurmak için bolca şans vardır.

Son olarak, 28 Mart’ta romantik bölgenizdeki dolunay sizi duygularla dolu ve değer verdiğiniz biriyle paylaşmaya hazır bulabilir.


Yengeç Burcu

YENGEÇ Burcu Mart Aylık Burç Yorumları

Yeni bir şeyler denemeye hazır olabilirsiniz. 20 Mart’a kadar keşif sektörünüzde güneş, sizi cesur olmaya ve konfor alanınızdan çıkmaya teşvik ediyor. İnançlarınızla sınırlı hissediyorsanız, kutunun dışında düşünmenin tam zamanıdır. Bunu yapmak, potansiyelinizi genişletmek için size çok daha fazla alan sağlayabilir.

Yeni bir başlangıca hazırsanız, onüçüncü Balık burcundaki yeni ay, hayatınızı değiştirebilecek bir fırsata geçiş noktası olabilir. Şimdi bir hamle yapmak, ayın gelgitini yakalamanızı ve iyi bir ilerleme kaydetmenizi sağlayabilir.

Ayrıca, iddialı Mars, 3 Mart’ta İkizler’e ve daha özel bir bölgeye taşınırken, ruhunuzun daha derin unsurları karışabilir. Bu, güçlü rüyalar, sezgisel dürtüler ve sonuçlandırılması gereken konular hakkında daha fazla farkındalık sağlayabilir.

Canlı Merkür, on beşte Balık burcuna girerek merakınızı artırır ve sizi bir süredir ilgilendiğiniz alanlara dalmanız için ilham verir.

Merkez sahneye çıkmaya hazırsanız, güneşin 20 Mart’ta Koç’a taşınması ve ertesi gün Venüs’ün gelmesi kariyer seçeneklerini ve iş planlarını artırabilir ve bu önemli hedeflere ivme katabilir. Büyük bir sıçrama yapmaya hazırsanız, bu enerji karışımı size bir şeyleri bir sonraki seviyeye taşımanız için çekicilik ve insan becerileri kazandırabilir. Ek olarak, dalga boyunuzdakilerle veya profesyonel hedeflerinizi paylaşanlarla iletişim kurmak ve sosyalleşmek, yolunuza daha fazla fırsat getirebilir.

Bununla birlikte, konuşkan Merkür yirmi üçte birinde alıngan Mars’la mücadele ederken, bir şey hakkında neye inandığınızdan emin olamayabilirsiniz. İçgüdülerinizi dinleyin ve her şey yoluna girecek.

Son olarak, 28 Mart’ta kendi bölgenizdeki dolunay, kendinizi beslemek ve kendinize bir şeyler geri vermek için bir fırsattır, özellikle de biraz tükenmiş hissediyorsanız.


Aslan Burcu Simgesi
Aslan Burcu

ASLAN Burcu Mart Aylık Burç Yorumları

İyi gidiyorsunuz ve görünüşe göre diğer insanların yanında olmak birlikte hareket etmenize yardımcı oluyor. “Daha çok neşe” geçen ay sloganınız olabilirdi. Bu ay, olup biten her şeyi düşünmek ve birkaç sonuca varmak için biraz sakin zamana ihtiyacınız olabilir.

20 Mart’a kadar özel ve duygusal bir bölgede güneş, başkalarının beklentileriyle gitmek yerine daha derinlere bakma ve ne istediğinizi düşünme fırsatı sunar. Ayrıca, mali durumunuzu ve işinizi gözden geçirmeye ve birkaç önemli karar vermeye hazır olabilirsiniz.

On üçüncü gündeki yeni ay, yeni bir başlangıç ​​için mükemmeldir. Bir ürünü piyasaya sürüyorsanız veya bir tasarruf planı başlatıyorsanız, şimdi bunun için gidin.

Ayrıca, ateşli Mars 3 Mart’ta sosyal sektörünüze taşınıyor ve yaklaşık altı hafta kalıyor. Bu, genel olarak sosyal medya varlığınızı ve ağınızı geliştirmek için istekli olmanızı sağlayabilir.

Güneş Koç burcuna ve yirminci gündeki keşif ve macera bölgenize girerken daha hafif bir ruh hali sizi ele geçirebilir. Önümüzdeki dört hafta sizi yeni fırsatları değerlendirmeye ve yeni olasılıkları ortaya çıkarmaya hazır bulabilir.

Ve ertesi gün tatlı Venüs hareket ederken, macera ruhunuzu ortaya çıkaran biriyle bağlantı kurma potansiyeli de var. Uzun mesafeli bir ilişki içindeyseniz, önümüzdeki haftalar sizi daha da yaklaştırabilir ve belki de uygun olduğunda buluşmak için ayarlayabilir.

28 Mart’taki dolunay, iletişim sektörünüzü öne çıkarır, bu yüzden sözlerinize dikkat etmeniz gerekir. Söylediğiniz bir şey, kaçınılması çok kolay olduğunda bir tepkiye veya yanlış anlaşılmaya neden olabilir. Başkalarının bu gün normalden daha hassas olabileceğini bilin, bu nedenle önemli tartışmalarda ekstra özen gösterin.


Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu

BAŞAK Burcu Mart Aylık Burç Yorumları

Güneşin 20 Mart’a kadar ilişki sektörünüzdeki varlığı, bunaltıcı Venüs ile birlikte kırışıklıkları gidermek için bir fırsattır. Siz ve eşiniz, arkadaşınız veya iş ortağınız herhangi bir sorun yaşadıysanız, bu sorunları daha derinlemesine incelemek ve ikiniz için de işe yarayan bir uzlaşma bulmak için iyi bir zamandır.

Bununla birlikte, Balık burcunun rüya gibi burcuna odaklanıldığında, bu aynı zamanda ilişkiyi ve onun içindeki rolünüzü tanımlamakla da ilgili olabilir. Bu tek başına oldukça büyük bir fark yaratabilir.

İddialı Mars, İkizler’e ve üçüncü olarak hedef ve kariyer sektörünüze taşınıyor ve sizi önümüzdeki haftalarda yeni ve daha olumlu bir yörüngeye sokuyor.

13 Mart’ta Balık burcundaki yeni ay, yeni bir başlangıç ​​için mükemmeldir. İster değişiklik yapmaya hazır olun, ister bir proje veya işbirliği başlatıyor olun, bu, karşılıklı olarak faydalı olabilecek olumlu adımlar atmak için bir fırsattır.

Hükümdarınız Chatty Mercury, on beşte Balık burcuna taşınıyor ve özellikle çözülmesi çok zor olan sorunlar hakkında konuşmayı teşvik ediyor.

Bununla birlikte, 20 Mart’ta güneş daha yoğun bir bölgeye geçerken bir değişim var, ardından ertesi gün tatlı Venüs geliyor. Önümüzdeki dört hafta, endişe kaynağı olan konulara son verilmesi için bir çağrı olabilir. Bir süredir erteliyor olsanız bile şimdi harekete geçmek için motive olabilirsiniz.

Arzu doğanız da şimdi artabilir. Gerçekten istediğiniz bir şey varsa, onu almaya kararlı olabilirsiniz.

Son olarak, yirmi sekizinci yıldaki mali ekseninizdeki dolunay, belki de hayatınızın belirli yönleri hakkında daha iyi hissetmenin bir yolu olarak sizi savurganlığa hazır bulabilir. Yine de sakin olun ve belki daha küçük ikramları veya sizi çok fazla masrafa girmeden daha mutlu bırakan şımartıcı bir seansı düşünün.


Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu

TERAZİ Burcu Mart Aylık Burç Yorumları

Yeni bir şeyler öğrenmeye hazır mısın Terazi? İddialı Mars, 3 Mart’ta canlı İkizler’e taşınıyor, böylece merakınız artabilir. Mevcut ihtiyaçlarınızla alakalı dersler bulabilir ve kaydolmaya hevesli olabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli gruplara katılmaya ve arzu ettiğiniz ilerlemeyi gerçekleştirmenin yeni yollarını keşfetmeye çekilebilirsiniz. Yeni bilgiler sizin düzeltmeniz olabilir ve bağımlısı olabilirsiniz.

Bu arada güneş, tatlı Venüs ve rüya gibi Neptün ile birlikte Balık burcunda ve iş ve sağlık sektörünüzde yolculuğuna devam ediyor. Önümüzdeki üç hafta, programınızı değerlendirmek ve herhangi bir değişiklik yapmanız gerekip gerekmediğini düşünmek için harikadır. Bu, önceliklerinizi düşünmek ve rutinlerinizi bunlar etrafında düzenlemek için iyi bir zamandır.

13’ünde aynı bölgede yeni bir ay var, bu yüzden yeni bir başlangıç ​​yapma fırsatını yakalayın. İster yeni bir işe veya işletmeye başlıyor olun, ister bir fitness stratejisine geçmeyi umuyor olun, şimdi ilerleme zamanı.

15 Mart’ta konuşkan Merkür de Balık burcuna taşınıyor ve sizi organize olmaya teşvik ediyor. Çalışma alanınızı düzene sokmanız gerekiyorsa, şimdi başlayın. Eğer yaparsanız daha fazla yaratıcılığa ve daha fazla gönül rahatlığına sahip olabilirsiniz.

Güneş yirminci gün Koç burcuna girdiğinde ve ertesi gün bunaltıcı Venüs’ü takip ettiğinde ilişkiler daha fazla odak noktası haline gelir. Bu romantik eşleşme, havayı temizlerken sizi herhangi bir zorluğun üstesinden gelmeye teşvik edebilir.

Çevrimiçi veya çevrimdışı sosyalleşme söz konusu olduğunda proaktif bir ruh hali içinde olabilirsiniz ve ağ kurmaya ve bazı değerli bağlantılar kurmaya hevesli olacaksınız.

28 Mart’taki burcunuzdaki dolunay sizi farklı yönlere çektiğinizi görebilir. Partnerinizin veya başka birinin istediği, sizin istediğiniz şey olmayabilir. Burada içgüdülerinize güvenin. Eğer yerinize dayanmanız gerektiğini düşünüyorsanız, öyle yapın.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu

AKREP Burcu Mart Aylık Burç Yorumları

Önümüzdeki haftalar fırsat bulduğunuzda hayatın tadını çıkarmak için mükemmeldir, Akrep burcu. Ve yaratıcı yetenekleriniz varsa, bu dönem onlardan en iyi şekilde yararlanmak için yardımcı olur. Balık burcunda sırasıyla 20 Mart ve 21 Mart’a kadar güneş ve Venüs ile kendinizi tanıtmak için harika bir zaman. Sosyal medyada aktifseniz, onu kullanmak sizin için bir kazanan olabilir.

Yeni ay aynı sektörde on üçüncü sırada, bu nedenle bu, girişimcilik çabalarınızı başlatmak ve ilk müşterileri elde etmek için harika bir fırsat.

Artı, düşünceli Merkür 15 Mart’ta Balık burcuna taşınırken, yeni bir beceri öğrenmek veya zaten sahip olduğunuz bir beceriyi bilemek için harekete geçtiğinizi hissedebilirsiniz. Başarı şansınızı artırmak için yapabileceğiniz her şey sizi yolunuzda hızlandıracaktır.

Alıngan Mars, üçüncüde burçları değiştirerek yaklaşık altı hafta boyunca İkizler’e ve daha yoğun bir bölgeye hareket eder. Grafiğinizin bu bölümü, paylaşılan finansman, yatırımlar, iş konuları, derinlere yerleşmiş duygular ve görünümden gizlenmiş kalıplarla ilişkilidir. Bu alan karıştırıldığı için, para durumunuzun veya bir aşk ilişkinizin neden umduğunuz kadar iyi çalışmadığına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Bu bilgilerle donanmış olarak, değişiklik yapmaya başlayabilirsiniz.

Güneş 20 Mart’ta Koç burcuna ve yaşam tarzı bölgenize geçerken, ertesi gün tatlı Venüs’ü takip ederken bir başka değişim daha var. Bu nefis kombinasyon, iş arkadaşlarınızla ve patronunuzla iyi ilişkiler geliştirerek ve her yerde işbirliğine ilham vererek işte yardımcı olabilir.

Son olarak, Terazi’de bir dolunay ve yirmi sekizinci ruhsal bölgeniz var, bu nedenle iş yükünüzü ve mevcut rutinlerinizi göz önünde bulundurmak için bu güçlü ay evresini kullanın. Eğer bunalmış hissediyorsanız, hangi aktivitelere gitmeniz gerektiğini ve programınızı en iyi nasıl organize edeceğinizi anlayabilir, böylece stresli veya kaygılı olmazsınız.


Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu

YAY Burcu Mart Aylık Burç Yorumları

Ay, ana bölgenizdeki güneş, sevimli Venüs ve ruhani Neptün ile başlar. Kendinizi düşünceli bir ruh hali içinde bulabilirsiniz ve biraz beslenmenin tadını çıkarmak için zaman ayırmanız faydalı olacaktır. Bu fiziksel, zihinsel ve duygusal düzeyde olabilir.

Alçakgönüllü Mars, 3 Mart’ta İkizler’e taşındığında, daha sosyal olmak ve başkalarına ulaşmak için bir çekim hissedebilirsiniz ve bu, gevşeme dürtüsüyle çatışabilir. Bu etki yaklaşık altı hafta sürer ve sizi çevrimiçi veya çevrimdışı olarak yeni arkadaşlar edinmeye veya bir işbirliğine veya ekip çalışmasına katılmaya hevesli bulabilir.

Yerel sektörünüzde on üçüncü gündeki yeni ay, vites değiştirme şansını beraberinde getiriyor. Bazı Kendin Yap projelerinin üstesinden gelmeye, yeniden dekore etmeye veya dağınıklığı gidermeye hazırsanız, bu bir başlangıç ​​yapmak için iyi bir zaman.

Ve 15 Mart’ta Balık burcuna ve son derece özel bir bölgeye taşınan yöneticiniz Merkür ile, soy ağacınız veya atalarınız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bunun hangi çağrışımları ortaya çıkardığını görmek için bir dürtü hissedebilirsiniz.

Güneş Koç burcuna ve zevk alanınıza girerken yirminci günde bir değişim var ve ertesi gün Venüs geliyor. Bu sevimli eşleşme, yaratıcı bir çizgiyi ve hatta romantik bir çizgiyi teşvik edebilir. Sevginiz varsa, işleri daha da ileri götürmeye hazır olabilirsiniz. Yeni bir hobiye başlamak için hevesliysen, ilgini paylaşan diğer insanlarla arkadaş olmak harika arkadaşlıkların başlangıcı olabilir.

28 Mart’ta bir dolunay var, bu nedenle duygular su yüzüne çıkabilir ve siz ve diğerleri her zamankinden daha sinirli olabilirsiniz. Ama aynı zamanda havayı temizleme ve belki de hazırsanız daha romantik duyguları paylaşma potansiyeli de var.


Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu

OĞLAK Burcu Mart Aylık Burç Yorumları

Yeni planların şekillenmesini istiyorsanız,% s, konuşma ve düşünce sektörünüzde sırasıyla 20 Mart ve 21 Mart’a kadar güneş ve uyumlu Venüs ile uzaklara gidebilirsiniz. Bu, her türlü müzakere, toplantı ve hedeflerinizi ve ilgi alanlarınızı paylaşan diğer kişilerle bağlantı kurmak için iyi bir zamandır.

Girişimci bir modda olabilirsiniz ve çevrimiçi bir projeyle ilerlemeye hazır olabilirsiniz. Öyleyse, on üçüncü gündeki yeni ay zamanında işleri daha da ileriye götürmeyi düşünün. Bu, yeni bir başlangıç ​​ya da halihazırda başarılmış olanların üzerine inşa etmek için harika bir fırsattır.

Ek olarak, go-getter Mars 3 Mart’ta Gemini’ye ve iş ve sağlık alanınıza taşınıyor. Bu sektördeki yolculuğu yaklaşık altı hafta sürüyor ve bu süre zarfında normalden daha huzursuz olabilirsiniz. Merakınız sizi yeni fikirleri ve fırsatları keşfetmeye yönlendirebilir, ancak hepsini yapamayacağınızı unutmayın. En iyi sonuç için akıllıca seçin.

Brainy Mercury, on beşte Balık burcuna taşınır ve etkisi iletişim, tartışma ve herhangi bir anlaşmanın kapatılması üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir. Öyle olsa bile, Balık bu kadar rüya gibi bir burç olduğu için, küçük yazıları derinlemesine incelemek işe yarayacaktır. Hiçbir şeyi şansa bırakmayın.

Güneş 20 Mart’ta Koç burcuna girdiğinde ve ardından ertesi gün sevimli Venüs’ün gelmesiyle ev içi meseleler gündeme geliyor. Bu, aile işlerine daha fazla ilgi duyma ve bu DIY projelerini ve diğer önemli görevleri yakalama şansınız olabilir. Ve evinizi güzelleştirmek için hevesliyseniz, yaratıcı Venüs harika bir iş çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Son olarak, yirmi sekizinci bölgede öne çıkan bir sektörde dolunay varken, iş / yaşam dengesi bir tartışma konusu olabilir. İşlerin gidişatından ne kadar memnunsunuz? Daha iyi olabilirlerse, işleri düzeltmek için bu fırsatı kullanın.


Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu

KOVA Burcu Mart Aylık Burç Yorumları

İşaretiniz,% s üzerinde güçlü bir vurgu olmaya devam ediyor ve bununla birlikte, favori planlarınızı ve projelerinizi başlatmak için birçok fırsat ortaya çıkıyor. Ancak, tatlı Venüs ve rüya gibi Neptün ile kişisel finans sektörünüzde güneşle birlikte, paranızı nasıl daha iyi yönetebileceğiniz konusunda düşünceleriniz olabilir.

Onu başkasına verme ya da şımartıcı muamelelere harcama dürtüsüne sahip olabilirsiniz ve faturaları ödeyebildiğiniz ve beklenmedik harcamalar için yeterince paranız kaldığı sürece her ikisi de iyidir. Para size hayallerinizi satın alabilir, ancak geleceğinizi geliştirecek şeylere yatırım yapmak akıllıca olacaktır.

13 Mart’ta Balık burcundaki yeni ayla birlikte, önümüzdeki yıl için finansal hedeflerinizi belirleme zamanı. Bunları yazmak, onları tezahür ettirmenize yardımcı olabilecek güçlü bir psikolojik etkiye sahiptir.

Buna ek olarak, iddialı Mars, üçüncü gün İkizler’e ve eğlence ve zevk alanınıza taşınır ve yaklaşık altı hafta burada kalır. Merakınız sizi yeni hobiler keşfetmeye, her türden insanla bağlantı kurmaya, yeni beceriler öğrenmeye ve eğlenceli görünen her şeyi denemeye heveslendirebilir.

Chatty Mercury, 15 Mart’ta Balık burcuna taşınıyor ve bu, finansal olarak organize olmanın ve artık istemediğiniz veya ihtiyaç duymadığınız eşyaları satmanın bir işareti olabilir. Nerede durduğunuzu bilmek ve kontrolü sürdürmek size büyük bir huzur verebilir.

Güneş Koç burcuna ve iletişim sektörünüze girerken, yirminci günde olumlu bir değişim var ve ertesi gün diplomatik Venüs geliyor. Bu büyüleyici ikili, ister sanal bir toplantıda olun ister biriyle yüz yüze bağlantı kurun, etkileme yeteneğinizi artırabilir. Önemli konuları tartışmanız veya bir anlaşma yapmanız gerekiyorsa, doğru kelimeler başarılı olmanıza yardımcı olabilir.

Son olarak, 28 Mart’ta Terazi burcundaki dolunay, kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsatı ön plana çıkarabilir.


Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu

Balık Burcu Mart Aylık Burç Yorumları

Ay ilerledikçe, parlak güneş burcunuzda tatlı Venüs ve rüya gibi Neptün ile birlikte devam ediyor. İlk üç hafta, kendinizi ifade etmeye ve doğanız ve amacınıza uygun olan planlara ve projelere odaklanmaya hevesli bulabilir. Yapmayı sevdiğin şeyi ne kadar çok yaparsan o kadar mutlu olabilirsin.

Ve 13 Mart’taki tabelanızdaki yeni ay ile, bu fırsatı yeni bir başlangıç ​​için kullandığınızdan emin olun. Bu ay aşaması sizin için yılın en iyisi. Önümüzdeki aylar için niyetlerinizi belirlemenin, sağlıklı alışkanlıklara başlamanın ve en büyük planlarınıza devam etmenin tam zamanı.

Öyle olsa bile, alçakgönüllü Mars İkizler burcuna ve üçüncü bölgenize hareket ederken, yerel sektörünüze yönelik pek çok aktivite olabilir. Kızıl gezegen bu bölgede yaklaşık altı hafta kalacak, bu nedenle olumlu değişiklikler yapmak için bolca fırsatınız var.

Güneş 20 Mart’ta Koç burcuna girdikten ve ertesi gün Venüs’e girdiğinde, vurgu kişisel finans sektörünüze kayar. Bu, biraz dikkat gerektiren alanlara bakmak için iyi bir zamandır, özellikle de para durumunuzun belirli yönlerini inkar ettiyseniz.

Koç çok doğrudan bir burçtur, bu yüzden en iyisini ummaktansa kontrolü ele aldığınızda çok daha mutlu hissedeceksiniz. Bununla birlikte, tatlı Venüs lüksü biraz sevdiği için savurganlık yapmaya meyilli olabilirsiniz.

Son olarak, yirmi sekizinci Terazi burcundaki dolunay, hayatınızın belirli yönleri hakkında daha iyi hissetmenin bir yolu olarak para harcadığınızı görebilirdi. Biraz şımartmak olabilir, başka bir eşya değil, tam da ihtiyacınız olan şey.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/monthly-overview.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.