Haftalık Burç Yorumları (15 Mart – 21 Mart Haftası)

İçerikler

Haftalık burç yorumları ve KoçBoğaYengeçİkizlerAslanBaşakTeraziKovaAkrepYayOğlakBalık burçlarının burç yorumları yazımızda.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
Koç Burcu 15 Mart – 21 Mart Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta yollarda dolambaçlı yollar var. Koç burcu, küçük, hesaplanmış düzenlemeler ilerlemeye devam etmenize yardımcı olabilir.

Hafta, 15 Mart Pazartesi günü, haritanızda yükselen Balık burcundaki güneşin, topluluk evinizde Kova burcundaki Satürn’e yarım kare oluşturmasıyla başlıyor. Aynı zamanda Balık burcundaki Venüs, para evinizde Boğa burcundaki Uranüs’e yarım kare yapar. Bugün dizginleri kaldırmanız ve ilerlemenizi yavaşlatmanız gerekiyor. Aceleyle yapılan sosyal medya gönderileri veya otomatik düzeltmeyi kontrol etmeden bir metin gönderme gibi döküntü eylemi, hayal kırıklıklarına ve hatta maddi kayba yol açabilir. Yavaşlamak zordur. Koç, sen bir ateş burcusun. Karanlıkta yakılan bir kibrit gibisin. Odayı aydınlatan ani bir alev var. Ama bir kibrit olduğu için çabuk sönüyor. Karanlık geri döner ama herkes yangını hatırlar. Bugün aceleyle kibritlerle oynayarak itibarınızı veya bir arkadaşlığınızı ateşe vermeyin.


Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu
Boğa Burcu 15 Mart – 21 Mart Haftalık Burç Yorumları

Bazen bir tarlayı sürerken, çiftçinin kayayı yerden çıkarmak için durması gerekir. Boğa, bu hafta tarla kayalarla dolu görünüyor.

Hafta, 15 Mart Pazartesi günü, Balık burcunda güneş ile başlayan, topluluk evinizde başlayan ve kariyer evinizdeki Kova burcundaki Satürn’ü yarı kare yapan bir çift görünümle başlıyor. Aynı zamanda Balık burcundaki Venüs, kendi Boğa burcunuzda Uranüs’e yarım kare yapar. Kariyerinizde bir değişiklik yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak birlikte çalıştığınız insanları beğenebilir veya patronunuza sadık hissedebilirsiniz. Bir değişiklik yapma konusunda kararsız olabilirsiniz. Ve işleri biraz daha karmaşık hale getirmek için, evden çalışıyor ve yüz yüze görüşme fırsatınız olmayabilir. Ancak bu yön, bir çözüm aramanıza neden olacak kadar rahatsız edicidir. Bu arada, eğer bir iş arıyorsan, bugün mülakat yapmak için zorlu bir gün. Görüşmeyi farklı bir gün için planlayıp planlayamayacağınıza bakın.


İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu
İkizler Burcu 15 Mart – 21 Mart Haftalık Burç Yorumları

Birden fazla projenin devam etmesinin nedeni, gecikmelerle karşılaşırsanız aralarında geçiş yapabilmenizdir. İkizler, bu hafta zıplayacaksın.

Hafta, 15 Mart Pazartesi günü, Balık burcunda güneş ile başlayan, zaman çizelgeleri ve çizelgeler evinizde, kurumlar ve devlet daireleri evinizde Satürn’ü yarı kare yapan bir çift görünümle başlıyor. Aynı zamanda Balık burcundaki Venüs, kafa karışıklığı evinizde Boğa burcundaki Uranüs’e yarım kare yapar. Bugün, bazı evrak işleri için son tarihe yaklaşıyor olabilirsiniz veya nasıl bitireceğinizi bilmediğiniz bir raporunuz olabilir. Bilgisayarınızda ufak tefek sıkıntılar olabilir veya sizi neredeyse çileden çıkaracak kadar aileden gelen kesintiler olabilir. Başka bir projeye geçme zamanı ve başka bir şey üzerinde çalışırken, çözümler size gelecek. Aklınızda net bir soru olduğundan emin olun, süper beyniniz cevapları bulacaktır.


Yengeç Burcu Simgesi
Yengeç Burcu
Yengeç Burcu 15 Mart – 21 Mart Haftalık Burç Yorumları

Bir su burcu olarak engellerin etrafından akabilirsiniz. Kanser, bu hafta küçük tahrişlerin sizden su damlaları gibi akmasına izin veriyor.

Hafta, 15 Mart Pazartesi günü, Balık burcunda, inanç evinizde güneşin, yenilenme evinizde Satürn’e bir yarım kare oluşturmasıyla başlıyor. Aynı zamanda Balık burcundaki Venüs, Boğa burcundaki Uranüs’e yarım kare yapar. Açıkçası bu iki yön bir araya gelerek sizi rahatsız ediyor. Bugün, inançlarınıza meydan okuyor ve bir tür düşünceli değil. Bugün, birinin karşınıza çıkması ve size yanıldığınızı söylemesi mümkündür. Ve onları elden kaçırmak yerine, söyledikleriyle bağlantılı tek bir hakikat çekirdeği olup olmadığını görmek için kendinize danışmanız iyi olur. Çünkü kendi kendine büyümenin, dogmatik bir şekilde eski inançlara bağlı kalmaktan daha önemli olduğunu biliyorsun. Bu özellikle kendinizi nasıl gördüğünüzle bağlantılıysa geçerlidir. Giydiğiniz “kostüm” sizi korumak için tasarlandı. Ama gerçek şu ki, kostümün içindeki güzel ruh ihtiyacın olan tek şey.


Aslan Burcu Simgesi
Aslan Burcu
Aslan Burcu 15 Mart – 21 Mart Haftalık Burç Yorumları

Birbirine sürtünen iki çubuğun sürtünmesi yangın çıkarır ve yangın yayılabilir. Aslan, bu hafta bu küçük rahatsızlıkların şenlik ateşi yaratabileceğini unutma.

Hafta, 15 Mart Pazartesi günü, Balık burcunda, kaynak evinizde güneşin ortak evinizde Kova burcundaki Satürn’e yarım kare oluşturmasıyla başlıyor. Aynı zamanda Balık burcundaki Venüs, kariyer evinizde Uranüs’e yarım kare yapar. Bu yönlerin kombinasyonu, partnerinizle duygusal ve finansal olarak iyi geçinmekle ilgilidir. Bir iş kurmak veya sirke katılmak için işinizden çıkmak isteyebilirsiniz (içinde bulunduğunuz iş durumundan çıkmak için herhangi bir şey). Ancak hayat arkadaşınız bu kariyer gidişatına o kadar hevesli olmayabilir. Bugün birkaç rahatsız edici yön var ve bu nedenle mesleki yolunuzla ilgili tartışmaları başka bir güne saklamak daha iyidir.


Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu
Başak Burcu 15 Mart – 21 Mart Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, tahrişler buluşun anasıdır. Başak, sizi engelleyen şeyleri inovasyon için bir atlama noktası olarak kullanabilirsiniz.

Hafta, 15 Mart Pazartesi günü, ilişkiler evinizde Balık burcunda güneş ile başlayan ve iş evinizde Satürn’ü yarı kare yapan bir çift görünümle başlıyor. Aynı zamanda Balık burcundaki Venüs, kural evinizde Uranüs’e yarım kare yapar. Bugün, kuralları çiğnemek için büyük bir arzunuz var ama bu o kadar kolay değil. Sadece sonuçları olmakla kalmaz, günümüzde çizgilerin dışını renklendirmek uygun değildir. Öyleyse konu aşk hayatına geldiğinde, ne istediğini ve bugün bir araya gelmeyebileceğini düşün. Başka bir gün için peşinde koşmaktan kurtulun. Etrafta oturup yeni tanıştığınız birinden bir mesaj bekliyorsanız, ona fazladan bir gün verin.


Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu
Terazi Burcu 15 Mart – 21 Mart Haftalık Burç Yorumları

Kelimeler bu hafta can yakabilir. Terazi, buharı üfleyen birinin haftanızı mahvetmesine izin vermeyin.

Hafta, 15 Mart Pazartesi günü Balık burcunda, günlük rutin evinizde güneşin eğlenceli evinizde Satürn’e yarım kare yapmasıyla başlıyor. Aynı zamanda Balık burcundaki Venüs, kaynak evinizde Uranüs’e yarım kare yapar. Bugün, ev işlerinden bıkmış olabilirsiniz ve başkalarının yemeklerinizi pişirmesini, çamaşırlarınızı yıkamasını, çocuklara bakmasını ve mutfağın zeminini fırçalamasını dileyebilirsiniz. Ancak birisinin tüm bunları yapmasını sağlamak bütçede olmayabilir. Ancak başkalarının size yardım etmesine izin vermek için nasıl bazı ayarlamalar yapabileceğinizi düşünmek için iyi bir gün. Çamaşırhane hizmeti alabilirsin. Veya belki de döşemelerinizi yapmak için küçük bir robot süpürgesine ihtiyacınız var. Sinirlenmek yerine (ve bu yönler rahatsız edicidir), yaşam kalitenizi iyileştirmek için yapabileceğiniz ayarlamalar arayın.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
Akrep Burcu 15 Mart – 21 Mart Haftalık Burç Yorumları

Bu haftaki koşullar, daha derin anlamlar aramanıza neden olabilir. Akrep, bu hafta bazen bir puronun sadece bir puro olduğunun farkına varır.

Hafta, 15 Mart Pazartesi günü, macera evinizde Balık burcunda güneşle başlayan ve ailenizin evinde Satürn’ü yarı kare yapan bir çift görünümle başlıyor. Aynı zamanda Balık burcundaki Venüs, denge evinizde Uranüs’e yarım kare yapar. Şu anki hayatınızı tanımlayabilecek her şey çalışır ve oyun oynamaz. Ve bu enerji geçici olsa da, bugün oldukça rahatsız edici geliyor. Bu yönler size, yaptığınız tek şeyin angarya olduğu izlenimini verebilir. Evde bir ailen varsa, ev işlerinin eşit olmayan bir şekilde bölündüğünü hissedebilirsiniz. Bugün sinirlenmek çok kolay. Ne yazık ki faydası yok. Bu enerji başka bir gün temizlenene kadar sözünüzü bekleyin.


Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu
Yay Burcu 15 Mart – 21 Mart Haftalık Burç Yorumları

Ateşte çok fazla ütü olması, bir şey yoksa başka bir şeyi tutabileceğiniz anlamına gelir. Yay, bu hafta seçeneklerinize bakın.

Hafta, 15 Mart Pazartesi günü, Balık burcunda, konutlarınızdaki güneşin komşu evinizde Satürn’e bir yarım kare oluşturmasıyla başlıyor. Aynı zamanda Venüs, günlük rutin evinizde Uranüs’e yarım kare yapar. Bugün, bir komşunun davranışından biraz rahatsız olabilirsiniz. Belki de çöp kutularını oraya koydukları veya köpeklerinin gecenin her saatinde havlamasına izin verdikleri yerdir. Onlarla yüzleşip yüzleşmeyeceğinizden veya sizi desteklemesi için başka birini dahil edip edemeyeceğinizden emin olmadığınızda biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bugün çatışmaktansa olanları belgelemek daha iyidir. Bir yüz yüze, öğle vakti batı tarzı bir hesaplaşmaya yol açabilir.


Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu
Oğlak Burcu 15 Mart – 21 Mart Haftalık Burç Yorumları

Güçlü bir temel olmadan bina devrilebilir. Oğlak burcu, bu hafta temelinizin sağlam olduğundan emin olmak için zaman ayırın.

Hafta, 15 Mart Pazartesi günü, Balık burcunda, iletişim evinizde güneşin finans evinizde Satürn’e bir yarım kare oluşturmasıyla başlıyor. Aynı zamanda Balık burcundaki Venüs, risk ve macera evinizde Uranüs’e yarım kare yapar. Hayatınızı değiştireceğinden emin olduğunuz bir yatırıma atlamaya hazır olabilirsiniz. Ve şimdi yolda kesintiler ve engeller var. Ancak şu an bir sıçrama yapmak için iyi bir zaman değil. Bunun yerine, kenarda durun ve olasılıkları araştırın. Bu, insanların planladığınız şeyle ilgili itirazlarını dinlemek ve değerlendirmek için güzel bir gün. Başkalarının size verdiği uyarıları düşünün ve buna göre plan yapın. Bu, ilerleyemeyeceğiniz anlamına gelmez. Her ihtimale karşı bir kaçış planına ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.


Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu
Kova Burcu 11 Ocak – 17 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Sesiniz tüm dünyada duyulabilir. Kova, bu hafta söylediklerinize dikkat edin.

Hafta, 15 Mart Pazartesi günü, Güneş’in Balık burcunda, para evinizde Kova burcundaki Satürn’e yarım kare yapması ile başlıyor. Aynı zamanda Balık burcundaki Venüs, eviniz ve ailenizin evinde Uranüs’e yarım kare yapar. Bu mutlu bir durum değildir ve bugün bir aile üyesi size geri ödeme yapmayacağını bildirebilir. Bu, borçlu oldukları bir miktar para veya sadece bir iyilikle ilgili olabilir. Ve olayların bu dönüşünden rahatsız olsanız da, derinlerde bunun olacağını biliyordunuz. Kova, bu sonuca fazla bağlanmamaya çalış.


Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu
Balık Burcu 15 Mart – 21 Mart Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta yanlış anlaşılmalar ve kafa karışıklığı olabilir. Balık, yolunuzda kalmak için siste dikkatli olun.

Hafta, 15 Mart Pazartesi günü, Balık burcundaki güneşin (doğum günün kutlu olsun!) Kendi kendini muayene evinizde Kova burcundaki Satürn’e yarım kare oluşturmasıyla başlıyor. Aynı zamanda Balık burcundaki Venüs, düşünce ve iletişim evinizde Uranüs’e yarım kare yapar. Bugün kendinizden memnun olmayabilirsiniz. Ya da kendini suçlama alışkanlığınız var ve şimdi bunun oldukça farkındasınız. Bugün kendinizle yeni bir konuşma şekli seçmek için güzel bir gün. Kendinize şefkat, anlayış ve şefkatle davranın. Başkaları için yaptığınız şey budur. Bu, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır çünkü hedeflerinize en çok önem veren kişiyi, sizi destekleyeceksiniz. Onaylar iyi olur, görselleştirme yardımcı olur ve her ikisini de yapmak idealdir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.