Günlük Burç Yorumları 9 Mart 2021

9 Mart Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 9 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
9 Mart 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Salı günkü gökyüzü hız trenine benzer, Koç. Ay, sosyal olarak bağlantılı Kova burcuna kayarak yönetici gezegeniniz, go-getter Mars ile destekleyici bir bağlantı oluşturur. Bu birlik, iletişim becerilerini ve grup çabalarını içeren hedeflere ulaşmanızı kolaylaştırır. Daha sonra Luna, istikrarsız Uranüs ve gerçekliği kontrol eden Satürn’ün zor yönleriyle yüzleşir ve hedefleriniz ile onları hayata geçirme yeteneğiniz arasındaki gerilimi vurgular.


Boğa Burcu
9 Mart 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Bugün işe koyulmaya hazırsın Boğa. Ay, bu sabah geleceğe yönelik Kova burcuna gidiyor ve enerji veren Mars ile güçlü bir bağlantı oluşturarak işleri yüksek vitese sokmanıza ve yapılacaklar listenizdeki herhangi bir şeyle motive olmanıza yardımcı oluyor. Luna, özgürlük talep eden Uranüs ve sorumlu Satürn ile bir tartışmaya kilitlenirken, kariyer talepleriniz ve kişisel ihtiyaçlarınız arasında sorunlar ortaya çıkar.


İkizler Burcu
9 Mart 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

Bu yıl tamamen kendinize bir birey olarak inanmayı öğrenmekle ilgili, İkizler burcu. Ay bu sabah mantıklı Kova burcuna sürükleniyor ve motive olmuş Mars ile destekleyici bir bağlantı kuruyor. Bu birlik, yapılacaklar listenizdeki herhangi bir göreve son derece aktif ve enerjik bir yanıt sunar. Daha sonra, ay düzensiz Uranüs ve istikrarlı Satürn ile çekişiyor ve potansiyeliniz hakkında uzun süredir devam eden yanlış kanılara dikkat çekiyor.


Yengeç Burcu
9 Mart 2021 Salı Yengeç Burç Yorumları

Salı gününün kozmik manzarası sizi ruhunuza, Yengeç burcuna sürüklüyor. Ay, geleceğe yönelik Kova burcuna doğru ilerliyor ve hiper-aktif Mars ile güçlü bir bağlantı kuruyor. Bu birlik sizi harekete geçirir ve projeleri tamamlamak için kendinizi enerjik hissetmenize yardımcı olur, ancak bunları gerçekleştirmek için daha fazla mahremiyete ve yalnız zamana ihtiyacınız olacak. Daha sonra, ay, düzensiz Uranüs ve ağır Satürn ile yakınlık sorunlarını ve ortak hedefleri vurgulayarak bir sıçrama yaşar.


Aslan Burcu
9 Mart 2021 Salı Aslan Burç yorumları

İlişkiler bugün odaklanmana hâkim gibi görünüyor Leo. Ay, eksantrik Kova burcunda dolaşır ve enerjinizi ortaklık konularına yönlendirir – iş, romantik veya platonik. Luna, günün ilk yarısını, güdümlü Mars ile enerjik bir birliktelik içinde geçirerek, enerjinizi hırslarınızı ileriye taşımanıza yardımcı olur. Daha sonra ay, kararsız Uranüs ve sorumlu Satürn ile tartışarak kariyer meseleleri ve ortaklık ihtiyaçları arasındaki gerilimleri vurguluyor.


Başak Burcu
9 Mart 2021 Salı Başak Burç yorumları

Bir Başak olarak kendinizi zihin, beden ve ruh aracılığıyla beslemek hayatınızın işinin bir parçasıdır. Ay, gözlemci Kova burcuna doğru ilerlerken, genel sağlığınızla ilgili bu hikaye bugün vurgulanmaktadır. Ayın motive edilmiş Mars ile proaktif bağlantısı, mevcut iş yükünüze bol miktarda enerji yönlendirmenize yardımcı olur. Daha sonra ay, özgürlüğe özlem duyan Uranüs ve ciddi Satürn ile bir sıçrama yaşar ve günlük işiniz ile hayalinizdeki iş arasındaki gerilimi vurgular.


Terazi Burcu
9 Mart 2021 Salı Terazi Burç yorumları

Terazi, sanki bir ağırlık kaldırılmış gibi. Ay, geleceğe yönelik Kova burcuna doğru ilerler ve dikkatinizi eğlence, aşk ve eğlenceli aktivitelere yönlendirir. Kıskanılacak bir yaratıcılık yeteneğine ve kişisel projelerinize iş verme dürtüsüne sahipsiniz, çünkü ay bu sabah go-getter Mars’la aynı hizaya geliyor. Daha sonra, ay, özgürlük arayışı içinde olan Uranüs ve görev yöneticisi Satürn ile boğuşurken, ilişki gerilimi ortaya çıkması muhtemeldir.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
9 Mart 2021 Salı Akrep Burç yorumları

Önümüzdeki güne çelişen enerjiler nüfuz eder, Akrep. Ay, düşünceli Kova burcuna dalar ve çoğunlukla ev ve aile meselelerine odaklanan içe dönük bir gün sağlar. Luna, enerjik Mars’la güçlü bir bağlantı kurarak sizi adreslenmemiş herhangi bir ilişki veya parasal endişeler etrafında harekete geçmeye zorlar. Daha sonra ay, değişim getiren Uranüs ve geleneği koruyan Satürn ile tartışarak kişisel geçmişiniz ile ilişkinizin geleceği arasındaki gerilimi vurguluyor.


Yay Burcu
9 Mart 2021 Salı Yay Burcu yorumları

Bugünün gökyüzü sizi ayak parmaklarınızın üzerinde tutacak, Yay. Ay, sosyal olarak pürüzsüz Kova burcuna dönüşür ve motive edilmiş Mars ile son derece enerjili bir bağlantı oluşturur. Bu eşleştirme, herhangi bir bire bir bağlantıda harekete geçmeyi, konuşmayı veya önemli konuşmalara katılmayı kolaylaştırır. Daha sonra, ay ciddi Satürn ve sürpriz getiren Uranüs ile tartışırken, ilgilenilmesi gereken beklenmedik iş stresleri veya sorumlulukları ortaya çıkar.


Oğlak Burcu
9 Mart 2021 Salı Oğlak Burcu yorumları

Gerçek Oğlak tarzında, Salı gününün gökyüzünün altında işe koyulmaya hazırsınız. Ay ilerici Kova burcuna girerek dikkatinizi potansiyelinize ve becerilerinize yönlendirir. Ayın kendinden iddialı Mars ile olan bağlantısı, yapılacakları listelemek ve göreve devam etmek için işlerin üzerinden geçmenizi kolaylaştırır. Luna ağır Satürn ve değişim gerektiren Uranüs ile tartıştığında, yaratıcı kendini ifade etme ve yeteneklerinize olan inanç arasında daha sonra stres ortaya çıkar.


Kova Burcu
9 Mart 2021 Salı Kova Burcu yorumları

Bugün bütün gözler senin üzerinde, Kova! Son günlerde kendinizi yaşarken bulduğunuz izolasyon kozasından fırlıyorsunuz ve ay burcunuza girerken dünyada izinizi bırakmaya hazırsınız. Luna’nın enerjik Mars ile destekleyici bağlantısı, kendinizi gün boyunca doğrudan ifade etmenize yardımcı olur. Daha sonra, ayın düzensiz Uranüs ve ciddi Satürn ile olan anlaşmazlığı, geçmişiniz ve bugününüz arasındaki kesin ayrımı vurgulayabilir.


Balık Burcu
9 Mart 2021 Salı Balık Burcu yorumları

Balık burcu olarak, tamamen zaptedilmiş hissetmeden önce yalnızca bu kadar çok sosyal etkileşimle başa çıkabilirsiniz. Ay bu sabah yansıtıcı Kova’ya doğru kayarken, evren her şeyden bir ara vermeniz gerektiğini anlamanıza yardımcı olmaya çalışıyor. Luna’nın enerjik Mars ile destekleyici bağlantısı, ev cephesinde yoğun bir gün yaratır. Daha sonra, ayın özgürlüğü seven Uranüs ve katı Satürn ile olan kavgası, zihinsel ve iletişim alemlerinizdeki uykuda olan her türlü gerilimi vurgular.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.