Günlük Burç Yorumları 3 Mart 2021

3 Mart Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 3 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
3 Mart 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Bugün odak noktanızda ince ama önemli bir değişim oluyor Koç. Yönetici gezegeniniz, kendi kendini motive eden Mars, Boğa burcunun yavaş ve istikrarlı alemlerini terk eder ve gümüş dilli İkizler’e doğru ilerler. Mars’ın İkizler’de geçirdiği zaman, enerjinizi tüm öğretim, öğrenme, kendini ifade etme ve hikaye anlatma yollarına ayırmanıza yardımcı olur. Mars, 23 Nisan’a kadar İkizlerin burcunda kalacak.


Boğa Burcu
3 Mart 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Son haftalarda ayakkabında bir kaya varmış gibi hissettin mi Boğa? Sinirlendirici Mars, Ocak ayının başından beri burcunuzda yaşıyor ve sağlığınız, kimliğiniz ve kişiliğinizle ilgili gerilimi artırıyor. Mars, 23 Nisan’a kadar kaldığı hızlı düşünen İkizler’e doğru ilerlerken, bugün bu ağırlık neyse ki kaldırıldı. Mars’ın Gemini’de geçirdiği zaman, koşuşturmanızı artırmanıza, yeteneklerinizi etkinleştirmenize ve kazanç için yeni yollar keşfetmenize yardımcı oluyor.


İkizler Burcu
3 Mart 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

İkizler burcu olarak her zaman zihinsel alemler arasında seyahat ediyorsunuz. Son haftalarda, kendini iddia etme, öfke ve doğrudan olma yeteneğinizle ilgili bazı hoş olmayan materyallerle uğraşmak zorunda kaldınız. Enerjik Mars, 23 Nisan’a kadar burcunuza doğru ilerlerken bu hikaye bugün tamamlanıyor. Mars’ın kalması kişiliğinize kavga ve dürtü katıyor ve fiziksel olarak harcanmak için bol miktarda enerji sağlıyor.


Yengeç Burcu
3 Mart 2021 Çarşamba Yengeç Burç Yorumları

Son haftalarda enerjinizin çoğu ağınızdaki insanlara odaklandı, Yengeç. Kimin çevrenizde olup olmadığını araştırmanız sizin için önemliydi. Motive olmuş Mars, güçlü İkizler burcuna doğru ilerlerken, bu sosyal hikaye bugün tamamlanıyor. Mars’ın ikizlerin burcunda kalması, enerjinizi şu andan 23 Nisan’a kadar gömülü öfke, engellenen çabalar ve özgüvenle ilgili gizli sorunlara odaklıyor.


Aslan Burcu
3 Mart 2021 Çarşamba Aslan Burç yorumları

Bir sonraki kariyer adımını geliştirmeye gelince acımasız davrandın Aslan. Enerjinizi ilerlemek ve kendinizi dışarı çıkmayan yollardan ayırmak için harcıyorsunuz. Motive olmuş Mars sosyal kelebek İkizler’e doğru ilerlerken, odak noktanız bugün değişmeye başlıyor. Mars’ın buradaki zamanı, bugünden 23 Nisan’a kadar sosyal ağınızı yeniden tanımlamak için iddialı bir şekilde hedeflere ulaşmanıza yardımcı olur.


Başak Burcu
3 Mart 2021 Çarşamba Başak Burç yorumları

Resmi olarak başlama zamanı, Başak. Kariyer cephesinde hamleler yapmaya hazırsınız ve enerjik Mars bugün hızlı düşünen İkizler’e doğru ilerlerken, evren sizi desteklemeye çalışıyor. Mars’ın İkizler burcunda kalması, bugünden 23 Nisan’a kadar kariyerinize daha fazla dayanıklılık ayırmanıza yardımcı olur. Ayrıca artık uymayan sorumlulukları veya unvanları ayırmak için de iyi bir zaman.


Terazi Burcu
3 Mart 2021 Çarşamba Terazi Burç yorumları

Bir Terazi olarak, bir sevgiyi büyük ve karşılıklı olarak neşelendirmeyi bilirsiniz. Yine de, son haftalarda, samimiyet ve bağlılığın daha sinir bozucu yönleri etrafında hoş olmayan bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kaldınız. Mars şu andan itibaren 23 Nisan’a kadar bilgiye aç İkizler’e doğru ilerlediğinden, bugün bu göz korkutucu ormandan çıktınız. Mars’ın burada kalması, enerjinizi eğitim arayışlarına, seyahat planlarına ve zihinsel ufkunuzu genişletmeye odaklıyor.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
3 Mart 2021 Çarşamba Akrep Burç yorumları

En yakın bire bir ilişkileriniz, son haftalarda enerjinizin çoğunu emiyor, Akrep. Motive olmuş Mars, düşünceli İkizler’e doğru ilerlediğinden, bugünün gökyüzü, bu alışverişlerin daha derin anlamlarına daha yakından bakmanın zamanının geldiğini gösteriyor. Mars’ın Gemini’deki zamanı, bugünden 23 Nisan’a kadar yakınlık, seks ve bağlılığın en ince ayrıntılarını keşfetmenize yardımcı olur.


Yay Burcu
3 Mart 2021 Çarşamba Yay Burcu yorumları

İş cephesinde ilerliyorsun Yay. İş / yaşam dengenizi iyileştirmek için organize olmak ve yeni yapılar oluşturmak için harcayacak bol miktarda enerjiniz oldu. Enerjik Mars, İkizler burcunun karşıtına doğru ilerlerken, bugünün gökyüzü odağınızda bir değişiklik görüyor. Mars’ın buradaki zamanı, şu andan itibaren 23 Nisan’a kadar en yakın kişisel ilişkilerinizin söylenmemiş gerçeklerini keşfetmeye enerji ayırmanıza yardımcı olur.


Oğlak Burcu
3 Mart 2021 Çarşamba Oğlak Burcu yorumları

Yüksek vitese atmanın zamanı geldi Oğlak. Son birkaç hafta, yaratıcı yaşamınıza, cinsel yaşamınıza ve kişisel tutku projelerinizle bağlantı kurma becerinize odaklanmanızı gördü. Şimdi, motive edilmiş Mars, 23 Nisan’a kadar çoklu görev üstadı Gemini’ye doğru ilerliyor. Mars’ın İkizler burcunda geçirdiği zaman, enerjinizi egzersiz, organizasyon ve daha iyi iş koşulları için savaşmaya aktarmanıza yardımcı oluyor.


Kova Burcu
3 Mart 2021 Çarşamba Kova Burcu yorumları

Enerjide önemli bir değişim Çarşamba günkü Kova burcunun altında ortaya çıkıyor. Sinir bozucu Mars, tetikleyicilerinizden bazılarını daha iyi anlamanıza yardımcı olduğu için, son birkaç hafta, ev ve aile cephesinde bazı rahatsız edici ama önemli sorunlarla uğraştığınızı gördü. Neyse ki, Mars bugün 23 Nisan’a kadar enerjinizin büyük kısmını romantizm, yaratıcı arayışlar ve tutku projelerine yeniden odaklayarak eğlenceli İkizler’e doğru ilerliyor.


Balık Burcu
3 Mart 2021 Çarşamba Balık Burcu yorumları

Evren son haftalarda seni hareket halinde tutuyor, Balık. Enerjik Mars, sesinizi paylaşmanız ve çevrenizdeki hareketi sürdürmeniz için sizi zorluyor. Mars, düşünceli İkizler’e doğru ilerlerken, bu hikaye bugün değişmeye başlıyor. Mars’ın ikiz burcunda kalması, enerjinizi ayaklarınızın altındaki eve odaklıyor ve şu andan itibaren 23 Nisan’a kadar konuşulmayan aile sorunlarıyla daha iyi yüzleşmenize yardımcı oluyor.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.