Günlük Burç Yorumları 18 Mart 2021

18 Mart Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 18 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
18 Mart 2021 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Bir Koç burcu olarak, yeni projeler başlatmak sizin için kolaydır, ancak devam etmek söz konusu olduğunda mücadele edebilirsiniz. Çalışkan Toros ayı bir dizi destekleyici, ruh halini yükselten bir dizi oluşturduğundan, Perşembe gününün gökyüzü görevde kalmayı ve üretken olmayı kolaylaştırır. Daha sonra, ay meşgul vücut İkizler’e kayarak hızlanır ve hareket ve kendini ifade etme ihtiyacınızı vurgular.


Boğa Burcu
18 Mart 2021 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Perşembe gününün gökyüzünün altında iyi hissetmek ve işleri halletmek kolay Boğa burcu. Ay, burcunuzdan süzülür ve bağ kuran Venüs ile enerji veren güneşe uzanır, bu da onu müzakereler, kendi kendini tanıtmak veya başkalarıyla herhangi bir kayalık alanı düzeltmek için ideal bir gün haline getirir. Daha sonra, ay çok yönlü İkizler’e doğru yelken açar ve sizi kaynaklarınıza daha yakından bakmanızı ister – finansal ve diğer.


İkizler Burcu
18 Mart 2021 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

İçe dönük İkiziniz ve dışa dönük İkiziniz bugün ortaya çıkıyor, İkizler. Günün ilk yarısı, yetenekli Toros ayı aydınlatıcı güneş ve yaratıcı Venüs ile aynı hizaya gelirken, sahne arkasındaki kariyer projeleri üzerinde istikrarlı bir şekilde çalışabileceğiniz yalnız zamana kendinizi kaptırmaya adanmıştır. Daha sonra ay burcunuza dalar, kabuğunuzdan çıkmanıza ve tekrar sosyalleşmenize yardımcı olur.


Yengeç Burcu
18 Mart 2021 Perşembe Yengeç Burç Yorumları

Bir Yengeç olarak, ruh halinizin bir kuruşa dönüşebileceği iyi bilinir. Bu anahtar, şekil değiştiren ay ile bağlantınıza dayanıyor. Rahat Boğa ayı, günü sevgili Venüs ve aydınlatıcı güneş ile pozitif bir uyum içinde geçirerek, her türlü kayalık ilişki arazisini yumuşatmaya yardımcı olur. Daha sonra Luna, sizi daha içine kapanık, yalnız bir ruh haline sokan düşünceli İkizler’e dalar.


Aslan Burcu
18 Mart 2021 Perşembe Aslan Burç yorumları

Bugün kariyer cephesinde ilerlemek çok kolay Leo. Çalışkan Toros ayı, günü enerji veren güneş ve tatlı Venüs ile olumlu bir uyum içinde geçirerek ittifaklar kurmayı ve mevcut yörüngeniz hakkında kendinizden emin hissetmenizi kolaylaştırır. Daha sonra, ay sosyal kelebek İkizler’e dalar ve dikkatinizi topluluğa ve arkadaş gruplarına şu anki katılımınıza odaklanır.


Başak Burcu
18 Mart 2021 Perşembe Başak Burç yorumları

Perşembe gününün gökyüzü barışçıl ve anlayışlı, Başak. Ay, Boğa burcunun kuyruk ucundan kayarak bağ kuran Venüs ve hayat veren güneş ile destekleyici anlaşmalar oluşturuyor. Bu eşleştirme, ortak taahhütlere girmek ve ilişki darbelerini yumuşatmak için ideal bir gün sağlar. Daha sonra Luna, meşgul kişi İkizler’e girerek, mevcut kariyer endişelerinize enerji ve çaba harcamanıza yardımcı olur.


Terazi Burcu
18 Mart 2021 Perşembe Terazi Burç yorumları

Bugünün gökyüzü hoş bir denge ve anlayış duygusu sunuyor, Terazi. Ay şehvetli Boğa boyunca ilerler ve günü enerji veren güneş ve diğer yönelimli Venüs ile desteklenen bir bağlantı içinde geçirir. Bu eşleştirme, karşılıklı yarar sağlayan taahhütler veya ilişki sorunlarını düzeltme şansı sunar. Daha sonra Luna, eğlenceli Gemini’ye kayarak sizi rutininizi değiştirmeye ve konfor alanınızdan çıkmaya zorlar.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
18 Mart 2021 Perşembe Akrep Burç yorumları

Perşembe’nin kozmik manzarası tatlı ve şehvetlidir, Akrep. Ay, yeryüzündeki Boğa burcunun ucundan süzülür ve bağ kurma Venüs ve enerji veren güneş ile uyumlu bağlantılar kurar, bu da o özel kişiye duygularınız ve arzularınız hakkında konuşmak için ideal bir gün yapar. Daha sonra ay, yansıtıcı İkizler burcuna dalar ve her zamankinden daha güçlü bir samimiyet ve özgünlük ihtiyacı uyandırır.


Yay Burcu
18 Mart 2021 Perşembe Yay Burcu yorumları

Yay burcu olarak, şeylerin büyük resmini görme konusunda harikasınız, ancak küçük şeylerle başa çıkmaya gelince mücadele edebilirsiniz. Yetenekli Toros ayı çeşitli destekleyici yönler aldığından, bugünün gökyüzü çalışma çabalarınızı azaltmanıza ve alanınızdaki insanlarla olumlu ittifaklar kurmanıza yardımcı olur. Daha sonra Luna, karşıt İkizler burcunuza doğru ilerler ve dikkatinizi ilişki konularına yönlendirir.


Oğlak Burcu
18 Mart 2021 Perşembe Oğlak Burcu yorumları

Oğlak, Perşembe günkü gökyüzünün yavaş akıntısının tadını çıkarın. Durağan Toros ayı tatlı Venüs ve enerji veren güneş ile aynı hizaya gelirken, bir denge ve huzur hissi, önümüzdeki günü emer. Bağlar kurmak ve kendinizi başkalarının bugün anlayacağı şekilde ifade etmek kolaydır. Daha sonra, ay çok yönlü Gemini’ye dönüşür ve odağınızı yapılacaklar listenizdeki tamamlanmamış görevlere yönlendirir.


Kova Burcu
18 Mart 2021 Perşembe Kova Burcu yorumları

Hoşgeldin bir barış duygusu, kendisini önümüzdeki güne, Kova burcuna çeker. Pratik Toros ayı, bağlantıyla ilgili Venüs ve enerji sağlayan güneş ile aynı hizaya geldiğinden, bugün odak noktanız, düzeltilmesi gereken ev ve aile meseleleri üzerinde kalmaya devam ediyor. Sohbetleri iyileştirmek veya yeni satın alımlarla yaşam alanınızı güzelleştirmek için ideal bir gün. Daha sonra Luna, ruh halini hafifleten ve oyun ve eğlence ihtiyacınızı artıran baş döndürücü İkizler burcuna kayar.


Balık Burcu
18 Mart 2021 Perşembe Balık Burcu yorumları

Gün içinde iki farklı insan olacaksın Balık! Günün ilk yarısı hareketler, mesajlar ve yoğun ama keyifli alışverişlerle geçirilir – istikrarlı Toros ayı çeşitli destekleyici yönler alırken. Fikirleriniz büyük olasılıkla iyi karşılanacağından, sesinizi daha geniş bir platformda paylaşmak için ideal bir gün. Daha sonra ay, yansıtıcı İkizler burcuna kayarak işleri önemli ölçüde yavaşlatır.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.